přání

• Od: prvozovatel autoškoly ( ) přání
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Malecký, Beroun

Je téměř konec roku a tak mi dovolte, abych popřál všem slušným a poctivým lidem klidné vánoční svátky v pohodlí domova, zdraví, štěstí, mír, hodně osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2013, pevné nervy na zvládání všech problémů.
    František Malecký-provozovatel autoškoly

Vloženo 6. prosince 2012 (07:03) uživatelem prvozovatel autoškoly ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
    • Od: Autoškola ( ) RE: přání
      Na konci roku 2013, přeji všem svým bývalým, současným a budoucím žákům, všem slušným lidem klidné svátky vánoční a rodinnou pohodu. V novém roce 2014 hlavně zdraví, osobní a pracovní úspěchy, pohodu a ať je lepší než ten předchozí.
      Franta malecký-provozovatel autoškoly

Vloženo 18. prosince 2013 (14:21) uživatelem Autoškola ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek přání v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.