Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Připuštění ke zkoušce

Jde o to, jak Vám to opravdu jde. Já osobně to řeším s žáky postupně, podle toho, jak pokračuje vývoj jejich řidičského umění.Dá se říct,že 95% lidí samo uzná,pokud jim to nejde, že na zkoušky ještě nemají. Potom jsou lidé, kteří to neuznají nebo řeknou, že nemají na to, aby si připláceli další jízdy.To řeším tak, že je k těm zkouškám pustím a komisař jim to potom vysvětlí. Vy nemusíte s názorem Vašeho učitele souhlasit. Bylo by dobré si s ním o tom pohovořit bez emocí a pokud s ním i tak nebudete souhlasit, máte možnost přestoupit k jiné autoškole.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.