Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:řidičák na 125 ccm

dobrý den, mám dotaz... pokud mám řidičák na auto B, tak vlastním automaticky na motorku 50 ccm s manuální převodovkou, poté 90 ccm s manuální převodovkou a na 125 ccm už jen automat? proč ta skupina 125 ccm není dána kw? třeba do 11kw by ještě mohla být manuální, a nad 11kw automat... jinak nechápu ten význam s automatem... 90 ccm s manuální převodovkou je někdy silnější než skutr 125 ccm... a ještě druhý dotaz, když mám řidičák na B a tím pádem i na malou motorku, proč z ní nemohu rozšiřovat na silnější motorky? ale musím dělat kurz uplně znovu za plnou cenu? tohle taky nechápu... prosím o vysvětlení...

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.