Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: připoutání

....ano sem ucitel AS, a take take abs. ped. faktlty m.j., k tomu majitel titulu ING. na CVUT Praha, ale to neni podstatne, zadna VS neni zarukou kvality, ikdyz TO asi o necem "svedci", jen tak na vysvetlenou, NE abs. ruznych dnesnich soukr. VS apod.,,,- nic proti soukr skolam...

Dle meho nazoru jsou pozadavky na potenc. ucitele AS prachbidne, ucitelka MS ma dle meho nazoru daleko vetsi KVALITU po strance ...uceni a naucit nekoho neco......,

NA stredni ped. skole abs. desitky hodin PEDAGOGIKY, naslechy, praxe apod, no a ucitel po cca 15 /nevim presne a to sem pridal/ hodinach tzv. pedag. se stane kvalitnim UCITELEM?????

nazval ste me (pubertakem),nezlobim se-:) pracuji s mladezi i starsimi cca 20 roku a nemam probl.,
a VY mate JAKOU PRAXI a zkusenosti, prs. napiste, sem zvedavy:DD

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.