Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Vyuka v autoskolach - obecny nazor

Někde neřadí 5-ku, jinde neví jak se rozjet s ruční brzdou, dokonce jsem se setkal i s těmi co ve výcviku necouvají. Ono se není co divit, když za výcvik sk.B chtějí 7tisíc (někteří i méně), to pak lepší z garáže ani nevyjíždět, natož se snažit někoho něco naučit.

A jinak. Samozřejmě, že má komisař právo chtít řadit 5-ku. Ale problém je někdy, že autoškoly učí jen to, co ví, že po nich bude zkoušející chtít. Né to, co bude potřebovat sám řidič. A zase je to o těch penězích, nikdo nemá zájem o kvalitu (až na vyjímky),každý hledí co kde zrovna v akci. A kupte si v supermarketu párek v akci - myslíte, že bude chutnat jako ten z masa???

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.