Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Vyuka v autoskolach - obecny nazor

dekuji za "reakci", s tim PARKEM mate 100-pro pravdu, ale "nektere" AS....., dle me TO neuci SCHVALNE, "TO" bohuzel nejde dokazat, jde o jedinou, ale hodne blbou LOGIKU, snizim cenu vycviku a ziju z VYHAZOVU, chytre, ze????

....a nebo si zaka pripravim na opakovany kurs(nestihne limit 6-ti mes.), no a pak, zadna sleva, ale opet ZAPLAT cely kurs,...,co Vy na TO???, myslim akademicky, myslim timto jednu AS z meho okoli, nejmenuji, ale praktikuje TO ZLATE-:)

......majitel nejmenovane AS mel prbl. predat prihlasku ZAKOVI za ucelem prestupu,..., sli jsme si s zakem pro ZADOST a pan TZV. majitel AS to neunesl a hodne, trapne komentoval.....

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.