Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Sdružený výcvik motorka+auto

Zdravím, zajímala by mě jedna věc. Vím že je možné si udělat jakýsi sdružený výcvik A1+B nebo A+B to je asi jedno, prostě motorku a auto přičemž se na tom dá ušetřit než kdybych to dělal odděleně. Zajímalo by mě ale, jestli by bylo možný to u tohoto typu kurzu udělat tak, že bych si udělal praxi i teorii na obojí, ale vzhledem k tomu že mi ještě nebylo osmnáct (bude až za rok), tak jestli by nešlo abych dostal řidičák na motorku v rámci tohohle kurzu už v sedmnácti, a pak na auto v osmnácti, respektive že bych si ty zkoušky rozdělil tak že v sedmnácti moto, a pak za rok auto, ale právě nevim jestli to nemusí být obojí dohromady až v 18.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.