Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:zbytečně absolvovaný výcvik a zkoušky na skupinu T

Dobrý den, v jakémsi mezidobí jsem si udělal zvlášť skupinu T k již získanému C a CE, stálo mne to nějakých +- 5.000,-Kč nyní jsem se dozvěděl, že toto mezidobí skončilo, protože si naši pánové zákonodárci uvědomili, že je to nesmysl a opět začali k oprávnění C automaticky přidávat T, kamarád o tom zaslechl v rádiu nějakou reportáž s tím, že byly podobně postiženým jako jsem já navráceny vydané peníze? Můžete mi prosím poradit, zaprvé jestli je to pravda a zadruhé na koho se případně v této věci obrátit? Obracet se na autoškolu ve které jsem výcvik absolvoval mi přijde absurdní, oni výcvik provedli, naftu spotřebovali hodiny strávili...

Děkuji mnohokrát Martin Wertheim

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.