Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Načasování zapnutí blinkru při objíždění

Ahoj, mám v hlavě takový dotaz, co se týče načasování zapnutí znamení o změně směru jízdy. Představte si situaci, že dojete na silnici vozidlo, které stojí na vozovce (např. kamión). A teď bych rád slyšel názor na správné načasování zapnutí blinkru, tj. znamení o změně směru jízdy? Problém je ten, že někdo tvrdí, že blinkr je vhodné zapnout okamžitě a třeba tam s tím blinkrem stát 30 minut (tím navíc dávám i dle mého názoru nevhodný signál protijedoucím vozidlům, vozidlům IZS a i dalším autům stojícím případně za mnou) nebo zapnout blinkr teprve (samozřejmě s dostatečným předstihem) tehdy, kdy vidím, že situace na komunikaci mi umožní objetí překážky?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.