Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: Rozšíření řidičského průkazu a nesložení zkoušky

Já narozdíl od Vás pane Horázný nikoho nepoučuji.Napsal jsme pouze svůj názor a snažil se pisateli poradit.To vy nejprve napíšete,že se správní řízení nezahajuje a pak hned že je to možné v extremních případech,takže rada k ničemu.Laskavě si hleďte Vaší slavné asociace a nenapadejte autoškoláky,kteří u Vás nejsou a jako já nikdy nebyli a nebudou.Navštívil jsem jeden Váš seminář a po jeho shlédnutí se ostatním ani nedivím,že se tam nikdo nehrne.Pouze samé sliby a než byste hájil zájmy ostatních,hajíte zájmy svoje.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.