Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: RE: Rozšíření řidičského průkazu a nesložení zkoušky

Pane kolego, patrně jste si nepřečetl dobře, co jsem napsal já a co Vy. Žádný zkušební komisař není nadán pravomocí zahájit správní řízení, jak jste tvrdil. B2žně se to sice nedělá (znám dobře některé výjimky), ale pokud bude podezírat řidiče, že není odborně způsobilý, tak to může pouze sdělit registru řidičů v místě trvalého pobytu řidiče. Doporučuji nastudovat zákon o silničním provozu, pokud se týká odborné způsobilosti. Názor je k ničemu, pokud není právně relevantní. Dále si vyprošuji Vaše osobní impertinence. To sem opravdu nepatří. Jinak Vás ujišťuji, že zájmy všech autoškoláků jsou shodné. Nebo se Vám snad zdá, že ne?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.