Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Šílené chování instruktora v autoškole

Ahojte....chci se s Vámi podělit o svým problému.Autoškolu dělám uz od 10.dubna i s teorií. Dnes je ovšem 28.srpen a ja stále nemám papíry.~7~Instruktoři mi autoškolu dost protahovaly.

Dnes jsem ukončila 15.jízdu s instruktorem,které má snad chování horší než kdejaká svině. V autě jsi ještě stále nejsem jistá a dělám chyby,jenže každý mu není shůry dáno.~Rv Z instruktora jsem nervní a vyklepaná,pořád po mě řve,vytýká mi každou chybičku,nemůžu mu nic říct a ani se na nic zeptat,protože přece už mám dávno vše vedět.!~5~

Při jízdách jsem se nemohla soustředit a vůbec nic prostě. A dneska to byla poslední kapka už jsem to jeho chování nevydržela. Je TAK DĚSNĚ URYPANÝ A POŘÁD MI SRÁŽÍ SEBEVĚDOMÍ.~n~ Dost do mě mlel s tím proč tak dlouho čekám na křižovatce,ale když jedou auta mám se snad zabít ?!~a~ Už se to nedalo vydržet tak jsem mu na to odpověděla A CO DĚLÁM.. v tom momentě BOUCHL PĚSTÍ O PALUBNÍ DESKU A ZAČAL ŘVÁT:CO SI MYSLÍM A JESTLI NEVÍŠ KDO JÁ JSEM A ŽE NESNÁŠÍ DRZOST OD LIDÍ JAKO JSEM JÁ.

~n~~n~Toto byla poslední kapka.Dnes došlo k tomu incidentu a rozhodla jsem se tedy jízdy nepřiplácet,nikam byhc se sním neposunula. Co si o tom chování myslíte?..Bylo jeho hrubého a arogantního chování samozřejmě více.

Mám si u něj připlatit jízdy a zkusit to?
Mám to sním vydržet az do zkoušek?~a~~Rv Pište názory.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.