Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Nedoporučuji tuto autoškolu.

Autoškolu jsem si vybrala na doporučení. Bohužel během pár let se vše změnilo. Mohu říci, že celý systém komunikace se žákem (dneska nejezdíme, jsme unavený, máme zkoušky, rušíme, večer už nepracujeme) je vrchol. Jde jim pouze o rychlé peníze. Pokud nesednete na moto a hned vše neumíte, jste pro ně ztracený případ bez talentu. Jízdy velmi nepravidelné - jedna jízda, pak 14 dní nic. Neustálé rušení/přesouvání termínů.Jak se máte naučit? Lektor se mnou během jízd jel nabrat benzín. Prý abych věděla, jak nabrat:) tedy absolutně nepřipraven na jízdu. Na stránkách měli, že půjčí skútr na víkend, pak ze stránek stáhli. Když jsme se na půjčení zeptali, tak tvrdili,že nic takového na stránkách není. Způsobem a Vy na tom jako umíte? To stálo 20tis! Když to odřete tak zaplatíte! Pokud chcete jízdy na moto ráno, majitel Vám řekne, že nevyjíždí pod 17 stupňů, protože gumy jsou studené. A večer jsou unaveni. V půl šesté večer tedy udělá kompromis? Jednání majitele maximální arogance. Absolutně nepřistupují k žákovi jako ke KLIENTOVI.O zkouškách nemluvě.Na moto mě naučil můj přítel a jezdím POUZE jeho zásluhou. I když v autoškole tvrdil majitel po 6ti hod. jízdy, že to nepůjde. Aniž by se mnou na motorku sedl! Neočekávám, že vás v autoškole naučí vše. Jde především o praxi, ale v této autoškole mají jediný zájem - dostat z vás rychlé prachy. Nedej bože, když by s vámi měli mít víc práce a snažit se vás něco naučit. To raději řeknou, že to nejde. Než zvednout zadek a něco s tím udělat. Autoškola znamená naučit? NEDOPORUČUJI.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.