Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Délka odebrání řidičského průkazu a období konání autoškoly

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat zda je možné (případně za jakých okolností) řidiči odebrat řidičský průkaz na jakousi "dobu neurčitou", respektive na trvalo s tím, že dotyčný má jediný způsob jak opět získat řidčské oprávnění a sice ten, že musí opět složit zkoušku v autoškole a udělat si řidičák nový?
A rád bych vás ještě poprosil o radu či názor,zda je vhodnější dělat si řidičák dejme tomu teď na podzim během studia na VŠ nebo raději počkat až na letní prázdniny? Tuhle otázku teď hodně řeším, nevím zda se přihlásit teď nebo to nechat na léto (zkušenosti nemám téměř žádné). Děkuji;)

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.