Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: "co zakaznik snese":D

Bohužel je to stále obehrana písnička. Ne každému zakovi stačí počet hodin daný ve výcviku. Slecna měla tak jako každy žák nabinutu možnost jízd navíc me svému zdokonalení. Tak jak to nejméně v 70 procentech případu bývá, nechtěla, neb cena jízd se zdála vysoká a již prý za výcvik zaplatila dost. Proste jsou lidi, kteří na zkoušku chodí a jak se často i stane, Komisar jim zkoušku potvrdí už třeba jen proto, ze neni misto pro další razítko, nebo ho žákyně proste ukecá. Každy Komisar je prece jenom člověk. Potom je samozřejmě vina autoškoly, ze žáky řádně nepripravi na zkoušku, ale jak to ma v praxi udelat, když žaka proste do jízd nutit nemůže a jiným způsobem se to nenaučí. Nyní na posledních zkouškách jsem mel slečnu, která si zaplatila jizdu před zkouškou a jel jsem s ni. Byla to zhruba pata vyučovací hodina to co předvedla. Samozřejmě jsem ji pri zkoušce nedával žádnou šanci. No a vysledek? Prospěla se slovy komisaře. Když ji to nedám ja tak nikdo a ona se to praxi naučí. Co dodat........

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.