Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:100 % spokojenost!

Autoškole nemám co vytknout, protože jsem s ní maximálně spokojen. Skvělí instruktoři, konkrétně pan Saska, který mě naučil bezpečně jezdit a vím, že to se mnou neměl vůbec jednoduché, třeba s parkováním :D, které mě ale skvěle naučil. Také bych ocenil teoretické hodiny, které mají instruktoři velice dobře připravené, takže například přednosti na křižovatce pochopí úplně každý. Fajn je také slečna asistentka Veronika, která s vámi domlouvá hodiny a vždy vám vyjde vstříc. Na hodiny jsem se těšil a mrzí mě, že už mám kurz za sebou. Takže pokud si chcete dělat autoškolu, tak se dlouho nerozmýšlejte a přineste přihlášku sem, do Autoškoly Vršovice Drive. Nebudete toho litovat!

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.