Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Nejlepší cena - jen KLAMNÁ REKLAMA

V PV zaručeně nejlevnější, ale pozor!!! Je předem rozhodnuté, že závěr. zkoušky nedáte! Je to prostě domluvené. Můžete jet bravurně a stejně se chyba najde, i když není. Pak se dozvíte, že třeba jízda není plynulá... a u kterého začátečníka je? Zkrátka nejlepší cena se v konečné fázi vyšplhá o nějakou tu tisícovku nahoru. Takže jedině KALVODA, i když ho doporučuji nerada, ale jestli chcete mít jistotu a ušetřené nervy, tak ano!!! Zkrátka byznys je byznys! Je to smutné, ale je to tak. P. Procházka dělá zkrátka velkou chybu, je to škoda.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.