Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:drahá zkušenost

Dobrý den,
Dne 20.5.2015 mi " oběhl " klíčem auto před naší firmou v Plzni řidič kamionu společnosti Pella Strakonice , SPZ : 5C3 8619, zřejmě se mu zdálo, že jsem před ním zaparkovala „ příliš těsně „ Za ním bylo spoustu místa, kam případně mohl couvnout. Nebo prostě neměl svůj den, nevím, z místa pak zbaběle ujel. Říkám si, jak se takový člověk může chovat na silnici , pokud ho někdo trochu vytočí? Třeba nezkušená mamina s malými dětmi v autě… O to víc je zarážející, že tato společnost nabízí provoz autoškoly. " Gratuluji" k takovému zaměstnanci.
Aproppos, na můj e-mail na kontaktní adresu dané společnosti mi nikdo neodpověděl. Inu, jaký pán, takový kmán.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.