Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Autoškola Heku je to nejlepší

Dobrý den,

autoškolu HeKu si nemohu vynachválit, je to ta nejlepší autoškola, kterou jsem si mohla vybrat. Paní Kubínová je výborná, sympatická paní, která na své klienty nekřičí, neuráží je a není na ně nepříjemná. Naopak dodává sebevědomí a jistotu. Nikdy jsem neodcházela s brekem a vždy jsem se na jízdy těšila. Umí výborně ke zkouškám připravit a nic nešidí. Je to paní na pravém místě. Co píše na svých webových stránkách je jen pravdivé a má i super ceny. Opravdu mohu jen a jen a jen doporučit. S autoškolou HeKu je cesta za řidičským průkazem opravdu příjemna a za to děkujeme paní Kubínové!

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.