Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Stížnost

Neseriózní majiteli stránek Všechny autoškoly, žádám Vás, aby jste okamžitě stáhl z mých stránek lživé a podlé obvinění, že tyto příspěvky si píši sám. Vy dobře víte, že to není možné, moje IP adresa je uložena a Váš program to pozná. Ja nemám za potřeby si nějaké příspěvky psát, pokud je žák spokojen s mojí autoškolou, tak to na tyto stránky napíše. Váš problém je to, že jste z těchto stránek udělal jednu žumpu, kde každý může na každého anonymně házet špínu, vymýšlet si, je to typické pro Vaši osobu, Vy tady taky na mně házíte špínu, vymýšlíte si a obviňujete mně, jedna žumpa jste Vy a Vaše stránky.
Vážený přátelé, majitel těchto neseriózních stránek je jeden studentík z Prahy, který chtěl na těchto stránkách zbohatnout, udělal stránky, nechal je, ať se tam zaregistrují autoškoly a stránky se ve vyhledávačích dostanou na dobré místo a potom chtěl tyto stránky prodat s tučným ziskem. Nejdřív nechal prezentace autoškol na stránkách zdarma a teď chce po autoškolách nemalé peníze. Na tyto stránky může kdokoliv beztrestně anonymně psát pomluvy, může se jednat i o nekalý konkurenční boj autoškol. Na majitele těchto stránek jsem podal v Brně trestní oznámení za nekalou soutěž, pomluvy, za hanobení dobrého jména. Majitelé autoškol, nenechejte si špinit vaše firmy, tímto podlým, arogantním studentíkem a spojte se se mnou, společnými silami poženeme tohoto parazita k odpovědnosti a zastavíme hanobení naších firem, které léta budujeme a snažíme se svojí práci dělat poctivě.
S pozdravem Váš Ing. Milan Kubis

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.