Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Reakce provozovatele webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Vážený pane Kubisi,

Vaše sdělení opět obsahuje tolik omylů, nepravd a urážek, že ani nevím, kde začít. Text jsem přesunul do Diskuze, abych se k němu mohl lépe vyjádřit a případně se mohli zapojit i další.

Neustále mi podsouváte věci, které nejsou pravda. Na začátku jste se domníval, že celý tento web je dílem konkurence a vznikl jen proto, aby Vaši autoškolu bylo možné očerňovat. Z tohoto scénáře ve stylu Akta X jsem Vás při našem prvním telefonickém hovoru před několika lety vyvedl s tím, že jsem student, který rozhodně nemá nic společného ani s konkrétní autoškolou ani s Brnem. Od té doby jsem pro Vás "studentík z Prahy". Ano, každý kdo chce vystudovat, musí být nejprve studentem, tedy pokud si vybere studium na standardní škole. Mimochodem, vysokou školu mám už relativně dlouho za sebou, jen získaného "inženýra" nepovažuji za vůbec nic mimořádného, takže titul prakticky nepoužívám. Ale chápu, že pro Vás zůstanu studentíkem - a vlastně mi to ani nevadí. Myslím, že vytvořit nejnavštěvovanější web o autoškolách v zemi je na studentíka dobré.

Stručně k dalším Vašim omylům: projekt jsem nikdy nechtěl a do budoucna ani nemám v úmyslu prodávat. Neživí mě - na to mám řadu dalších aktivit.

Nevím přesně o jakých trestních oznámeních se v textu zmiňujete - zatím vím jen o tom několik let starém, které, jak mi potvrdili vyšetřovatelé, nemělo žádnou šanci na úspěch. Poté jste mi vlastně vyhrožoval ještě "hromadnou žalobou" a dalšími nesmyslnými kroky - vše jen proto, že je na tomto webu prostor vložení názoru. Přesně ten prostor, který Vy zneužíváte - dlouhodobě ovlivňujete Hodnocení své autoškoly. Místo abyste při prvním odhalení takového jednání zanechal, tak raději tuto aktivitu ještě zintenzivníte a "zdokonalujete". Nechápu.

Jsem přesvědčen, že i ostatní si po přečtení tohoto Vašeho textu a třeba i Vašich reakcí na hodnocení Vaší autoškoly udělají obrázek... Budu rád, když se do Diskuze případně zapojí i ostatní.

Váš studentík z Prahy.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.