Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Doraz, kdo je viník?

Dobrý den, prosím o radu. Jela jsem autem po hlavní silnici a předjížděla jsem cyklistu, když jsem se vracela do pruhu, dala jsem normálně blinkr, jenže jsem se blížila ke křižovatce a tu chvíli tam jel z vedlejší silnice chlap, který měl zastavit na stopce (ale nezastavil) a naboural do mě. Mám teď problém s pojišťovnou, protože ten člověk (i když na místě vinu přiznal) dodatečně zavolal na pojišťovnu a řekl, že viděl, že blikám ,,jakoby'' k němu, no prostě, že budu zatáčet a poj. má teď problém se zaplacením opravy mého auta. Kdo je tedy viník? Velice děkuji za odpověď.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.