Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: reakce na asi sl. Martinu

Vážený pane inženýre,

dovolte mi reagovat na Váš příspěvek několika fakty o kterých se pisatelka zapomněla zmínit.

- výcvik, který měl původně trvat 2 měsíce se protáhnul na 5 měsíců s tím, že 3 jízdy před koncem jsme jej přerušili z důvodu oznámení žadatelky, že odjíždí do zahraničí

- po návratu ze zahraničí, kdy byl rozplánován finální výcvik a závěrečné zkoušky muselo být vše odloženo z důvodu nemoci žadatelky a jejího opětovného následného odjezdu do zahraničí

- po návratu ze zahraničí, dokončení výcviku a naplánování zkoušek muselo být vše opět odloženo z důvodu úrazu žadatelky, který ji neumožňoval řídit vozidlo

- na první zkoušku jsme se dostali o tři měsíce později, než bylo v plánu

- od první zkoušky ke druhé uplynulo skoro čtyři měsíce z důvodu dalšího odjezdu do zahraničí a dalších úrazů

- zbylé tři opravné zkoušky končily vždy předčasně z důvodu nedodržení pravidel provozu (překročení rychlosti, nezastavení na stopce, nedání přednosti zprava)

Doplňovacích jízd nebylo 14 ale 11. A rozhodně se cena výcviku nevyšplhala na trojnásobek. Určitě si to umíte spočítat. Opravdu si myslíte, že vzhledem k dané situaci to nebylo opodstatněné?

Žadatelce jsem se vždy snažil vyjít vstříc co se týče plánování jízd, i když to bylo vzhledem k jejímu celkovému vytížení a zdravotnímu stavu někdy složité.

Nevyčítám její mamince ani tuto reakci, která samozřejmě plyne ze zklamání, že se její dceři na zkouškách nedařilo.

Věřím tomu, že i Vám během Vaši kariery se podobná situace přihodila a proto bych očekával, že podobné články budete soudit uváženěji.

Všechny čitatele tohoto článku bych chtěl ujistit, že se vždy snažím dělat maximum pro své žáky a že se považuji za "slušnou" autoškolu, které nejde jen o to, jak "vytřískat" z někoho maximum.

Přeji Vám hodně úspěchu ve Vaši práci a vždy jen její spravedlivé ocenění.

Ing. Pavel Novák

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.