Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Přestup z Brno- město na Brno-venkov

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda jde přestoupit a udělat konečnou zkoušku místo za Brno-město za Brno-venkov. Konkrétně jestli se tato žádost dá vyřídit za 5 dní? Zkoušky jsem dělala za Brno- město už dvakrát, neúspěsně, chování majitele autoškoly, sekretářky i komisaře mi přišlo absolutně nemístné a sprosté a když jsem dnes volala že chci zrušit zkoušku 11. 1., řekli že to nejde, jinak prý zaplatím prostoj, který není nejlevnější. Proto se chci zeptat zda by tato žádost mohla být vyřízena takhle rychle(majitel mi řekl, že to jde kdykoliv), nebo budu muset absolvovat ještě jeden pokus u této autoškoly?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.