Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:PARKOVANÍ

Potřebuji radu jak máme řešit problém s parkováním na naší ulici.Po celé délce ulice je vyznačen parkovací pruh V 10 d, v jednom úseku je přechod pro chodce a před tím přechodem umísťena dopr.značka zákaz zastavení B 28.Městská policie pokutuje vozidla,parkující za přechodem která stojí v místech kde je vyznačen parkovací pruh a tvrdí,že značku B28 ruší až nejbližší křižovatka,která je asi po 200m,přitom označení parkování značkou P s vyobrazením způsobu parkování částečné stání na vozovce a chodníku je na začátku ulice.Má MP pravdu?15 let bylo vše O.K. a tyto problémy začaly před měsícem.Děkuji za radu.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.