Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:řidičák

dobrý den potřebuji radu v říjnu jsem začala dělat řidičák dnes jsem teprve byla u zkoušek a hruza muj učitel který má od prosince problémy se zády na závěrečnou zkoušku nepřišel zkoušku jsem dělala jen s komisařem a musím ji opakovat ale ztratila jsem duvěru k mému učiteli den před zkouškou jsem ho žádala jestli by byla nějaká změna tak at se ozve on se neozval a já byla z toho celkem v šoku jsem trémistka proto už nemám k mému učiteli duvěru a rozhodla jsem se kontaktovat jinou autoškolu dělám dobře?myslím si že to od učitele nebylo korektní jednání mám pravdu?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.