Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Doporučuji!

Dobrý den,vám všem, kteří čtete tyto diskuze pro to,aby jste si vybrali dobrou autoskolu. I já jsem se bála..
Je to rok, co mám řidičák, a musím říct, že bylo skvělé rozhodnutí si vybrat tuhle autoškolu..
Mým učitelem se stal Miroslav Petrásek a jsem opravdu ráda, že se tak stalo. I já jsem učitelka, ale musím říct, že se na něm podepsala praxe v dobrém slova smyslu. Nekřičí, není arogantní, ba naopak je přátelský a tak dokola omýla a vysvětluje, dokud to žák pochopí. V autě panovala vždy přátelská atmosféra, hodin jsem se nebála a těšila jsem se na ně.
Po roce, kdy řídím sama ( nebylo nic horšího, než poprvé řídit bez učitele), se nebojím, vím kudy kam a baví mě řídit !
Takže, Mirku díky!
M. Kadlecová

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.