Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Roubal těžký cholerik

A,B - mnoho let, nebylo to s Vámi jednoduché. Doufal jsem, že Vás už nepotkám, bohužel se tak stalo, nedávno při C,E na náklaďáku pana Sládka při závěrečných jízdách. Moc jste mi pomáhal, když jste třeba treatrálně kroutil před komisařem hlavou, že jsem si včas nevypnul stěrače. :-))) A pak jste se s ním smál, co to jako pouští vůbec do náklaďáku. No zkoušky mám a také mám mnoho kilometrů za sebou.
Pane Roubale tato práce instruktora autš. se s Vaši cholerickou a nervózní povahou neslučuje.

Reaguji až teď, když jsem náhodou našel odkaz na hodnocení Vás jako parádního instruktora. Takže svým příspěvkem chci dát šanci opačnému názoru.

Je toho celkem dost, co si ještě z kurzu A,B pomatuji, ale dost už kritiky. Přeji Vašim žákům lepší přístup než jsem zažil já a mí spolužáci. A také přeji Vám, ať najdete konečně svůj vnitřní klid a práci, která Vás bude bavit.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.