Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: vydání řidičského průkazu

Pravda je taková, že v zákoně je napsáno, že musí mít obvyklé bydliště 184 dní v jednom kuse, dokázat se dá, vízem, trvalým nebo přechodným pobytem, nájemní nebo pracovní smlouvou, studentským potvrzením nebo dokonce emocionálním vztahem s nesezdaným partnerem, který se zaručí, ale mnoho úřadů to nebere a bohužel rozhodnutí je jen a jen na nich. Doporučuji, pročíst zákon, poptat se právníka a nebo zkusit jiný den a jinou paní u okénka, která bude vstřícnější.
Autoškola nicméně může výcvik provést, nemusí to vůbec řešit a pokud svou práci odvedla a ke zkouškám předvedla žáka, tak je jejich část splněna.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.