Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Další doporučení

Autoškolu jsem úspěšně dokončila skoro před měsícem hned na první pokus. Řidičák na motorku jsem (kvůli neúplným znalostem pohybu na silnici) u jiné autoškoly dokončila až na 4. Pokus. Druhá věc je, že jsem až z Prahy a pan Kudýnek mi proto udělal individuální plán a plně mi vyhověl ve všem. Díky (extra) absolvované cestě do Brna a seznámení s ,,větším" provozem si dnes troufnu jak do centra Prahy, tak na D1 sama.
Chtěla bych tak poděkovat oběma lektorům jak za vyhovění (opravdu se vším!), tak za skvělou přípravu na ,,život na silnici". A samozřejmě vřele doporučuji ;-).

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.