Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:žádost

Dobrý den, minulý týden jsem neudělala závěrečné jízdy v auotoškole. Když jsem po několika dnech volala majiteli, jak to bude dál, řekl mi,že mám napsat žádost o přidělení kondičních jízd s poznámkou "však víte co se tam píše" a odnést ji do autoškoly. pak mi zavolá, prý mám na to 15 dní od neúspěšné zloušky. Nikde jsem se nedočetla, že by ji někdo psal, co by tam mělo být atd. Jelikož hodně lidí jízdy napoprvé neudělá, tak jsem si myslela, že se o tom bude psát v nějaké diskuzi. Jsou dvě možnosti: buď se psát nemusí, nebo to mají ostatní autoškoly, kromě mé autoškoly, nachystané pro tyto případy a dávají to rovnou žákovi.Můžete mi poradit?
Moc děkuji za ochotu.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.