Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: neoznačená křižovatka - přednost v jízdě

Omlouvám se za upřímnost, ale jaký pitomec vám vydal řidičák ???

Opravdu se doporučuju nahlásit v nejbližší autoškole, kde vás naučí základy jízdy, např. že pokud přednost na křižovatce nevyplývá z označení komunikací HLAVNÍ/VEDLEJŠÍ, platí přednost zprava.

Značka A03 Křižovatka, spadá kategorie výstražných značek stejně jako upozornění na zatáčku nebo na zúžení vozovky. jak z názvu této kategorie plyne, jejím účelem je upozornit na něco, co nemusí být řidiči zřejmé a na co by si měl dát pozor.
Skutečný řidič by tuto značku nepotřeboval, viz výše. Vámi popsaná situace nebyla zaviněna špatným dopravním značením, ale faktorem mezi volantem a sedačkou ve vašem voze.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.