Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Opětovné získání profesního průkazu.

Dobrý den, můj dotaz je na opětovné získání profesního průkazu po návratu k profesi z invalidního důchodu.
V roce 2015 jsem byl nucen po vážných zdravotních komplikacích ukončit výkon povolání jako řidič MKD,po následné operaci mne byl uznán invalidní důchod třetího stupně. Načeš aby toho nebylo málo, tak v roce 2017 jsem podstoupil další operaci která s tou předešlou neměla spojitost,načeš jsem musel odevzdat komplet dokumenty, řidičák, profesnák. Po uplynutí asi tří měsíců mi řidičák byl vrácen a profesák né, z důvodu že jsem pobiratelem plného invalidního zabespečení,ale situace se vyvíjí tak že na 99% mně invalidní stupeň č.3, bude snížena na stupeň č. 2 nebo 1 a to mi dává možnost se vrátit k profesi řidiče. A stoho plyne dotaz jaký je postup k nově nabytí profesního průkazu a kolik mne to asi bude stát. Dík za radu a odpověď, Petr.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.