Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Prosim o kontakty!!

I když se jedná o skandální případ,není mi pisatelů těchto příspěvků nijak moc líto.Za své problémysi mohou z velké části sami.Informací o praktikách autoškol podbízejících se nízkými cenami a chování slevových serverů už toho bylo řečeno dost.Na internetu,v novinách,v televizi.Stačí chtít.Dokud lidi neprojeví aspoň elementární dávku soudnosti a budou se nadále domnívat,že pořídit něco jako řádný výcvik podle zákona se dá pomalu za pár stovek,tak tady takové články budeme číst pořád.A to si ho ještě pořídí na slevovém portálu,který si odkousne další kus z ceny a víc ho nezajímá.Takových vykuků a podvodníků jako pan Hlaváček a zkušebních komisařů,kteří jim to pak vše přikryjí je samozřejmě po republice více.Zjištěnými případy v Praze,Mariánkách,Varech,Ostravě atd. to zdaleka nekončí a budou jistě následovat další Přeloučové a podobní.Lze si jen přát,aby policie,úřady a ministerstvo pokračoavly ve svém úsilí a tyhle všechny Augiášovy chlívy aspoň trochu propláchly.Pak už sice výcvik nebude moct stát 6 tis. a žák bude muset platit odpovídající cenu.Taková ale jistě nebude taková,jakou budete muset platit teď za novou autoškolu.Původní prachy už jsou nepochybně v prachu.O naivním přístupu svědčí i představy o možnosti vrácení peněz.Autoškola Hlaváček stejně jako ostatní samozřejmě nemají se státem nic společného.Exekuce na jeho majetek již proběhla a cca před 14 dny i dražba jeho majetku.Jdete pozdě.Kde nic není,ani smrt nebere.Ještě pořád máte radost z výhodného nákupu?Žádná sleva není zadarmo!!!!

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.