Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Prosim o kontakty!!

Také mám voucher od hyperslev. Měl jsem za sebou teorii (k ničemu), absolvoval jsem 0 jízd. Žaloba na autoškolu mi příjde ztráta času (tu už pravděpodobně rozkradli exekutoři). Hyperslevy nechtějí vrátit peníze, nabídli jinou autoškolu s hodinou jízdy za 200 kč, ale na daném telefonu je jen záznamník a podle webu je z Liberce.
Před nějakou dobou nastala podobná situace se slevomatem (jízda v luxusním autě, firma utekla s penězma, slevomat vše vrátil). Proto věřím, že při trošce tlaku by mohli vrátit alespoň část peněz.
Často se zde píše, že když máme nejlevnější autoškolu ze slevomatu, tak se nemáme co divit. Tomu bych odpověděl tím, že zde nešlo o důsledek krachu, ale (relativně nesouvisící záležitosti úplatků komisaři).

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.