Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: RE: Prosim o kontakty!!

Slevomat vraci penize pouze pro to, ze to ma dane zakonem, jelikoz je v Asociaci slevovych portalu, ci jak se ta organizace jmenuje. Ale ani hyperslevy, ani Mydeals tam nejsou, proto se k tomu stavi tak, ze penize nevrati, neni to jejich povinnosti.Majetek autoskoly je jiz davno po aukci, to mate pravdu. Ale po podani zaloby (je jasne vznikly narok, nemuze to dopadnout jinak nez platebnim prikazem v nas prospech), bude Hlavacek splacet dal. Nic jineho mu nezbyde. Pokud ne dobrovolne, bude se castka strhavat z budouciho platu a navic vzdy platebni prikaz muzete dat soudnimu exekutorovi v miste jeho bydliste a ten se zase o celou vec jiz definitivne postara. Nikdo Vam nerekne kdy, ale takto alespon penize zpet s obrovskou pravdepodobnosti dostanete. Nemluve o tom, ze pokud je Hlavacek zenaty (jeste jsem se po tom nepidila), bude vse rychlejsi diky odpovednosti pripadne manzelky.
Jiz mam potrebny pocet lidi pro hromadnou zalobu, napiste mi prosim na mail, chcete-li se pridat. V nedeli vecer bych rada, aby pani, ktera za nas bude jednat a podavat zalobu, jiz mela vsechny podklady. Skrze mail napisi, jake udaje budou potreba. Dekuji, Guttenova

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.