Autoškola Ahoy, Anna Bruštíková

160 00, Praha 6
web: http://www.361.cz

kontaktní údaje

MottoNerozčiluj se, vzpomeň si na sebe

Popis autoškoly

Výuka a výcvik sk "B", kondiční a zdokonalovací výcvik,vrácení ŘP - vybodování, školení řidičů dle zákona 262/2006 Sb. U nás máte možnost udělat si výcvik na vozidle s automatickou převodovkou. Nemusíte se tolik věnovat ovládání vozidla a svižně se zapojíte do provozu. Budete tak mít více „času“ na řešení dopravních situací a zvyknete si na okolí vozidla. Řidičské oprávnění vám bude omezeno na vozidlo s automatickou převodovkou. Po zkouškách se dohodnete v autoškole na doplňkovém výcviku, naučíte se řadit s pomocí spojkového pedálu a absolvujete zkoušku ke zrušení omezení z „automatu“ na „manuál“. Výhodou je pohoda během výcviku a méně poplatků za doplňkové jízdy a zkoušky navíc. Nevýhoda jsou dvě zkoušky z jízd.

Vozový park osobní automobil:
Autoškola Ahoy byla doposud ohodnocena 4krát s průměrným počtem 3 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Ahoy - navigace