Autoškola Ahoy - služby a ceník

Poskytované základní služby
  • výcvik skupin: B   [popis skupin řidiských oprávnění]
  • kondiční jízdy
  • školení řidičů z povolání
  • školení referenčních řidičů
  • vrácení řidičského průkazu po vybodování nebo zákazu činnosti

Poskytované doplňkové služby
  • možnost úhrady ve splátkách (bez navýšení)
  • výcvik v cizím jazyce
  • vozidlo s automatickou převodovkou

Bližší informace o poskytovaných službách

1. krok – Zajdete k praktickému lékaři a zajistíte si Posudek o zdravotní způsobilosti, vyplníte Žádost o přijetí k výuce a výcviku,(oboustranný dokument). Můžete jej vyplnit a vytisknout anebo je můžete vyzvednout v autoškole. Výuku a výcvik je možno zahájit nejdříve ve lhůtě 18-ti měsíců před dovršením předepsného věku.

2. krok – kontaktujte nás na telefonu 605-720-207 -nebo napište SMS a nebo e-mail - ozveme se Vám zpět a naplánujeme si setkání.

3. krok – dohodneme se na podmínkách získání řidičáku, jako je zahájení výuky, platba, odhad termínu zkoušek a pod. Na setkání si připravte všechny otázky, které vás zajímají, aby jste se mohli správně rozhodnout.

4. krok – zahájení výuky a výcviku k vámi zvolenému řidičskému oprávnění. Zde se dohodneme na podmínkách výuky a výcviku, dohodneme se, kdy bude probíhat výuka a jak si plánovat jízdy. Obdržíte „Průkaz žáka“, ve kterém bude uveden počet hodin výuky a výcviku. Probereme rovněž pomůcky, které jsou potřebné k úspěšnému absolvování autoškoly a získání řidičského oprávnění.

4. krok – výuka – Kolik je hodin výuky a výcviku? Je složena z teoretické a praktické části, jako například teorie jízdy, pravidla provozu, zdravotní přípravy, údržby vozidla apod. Minimální počet těchto vyučovacích hodin např. pro sk. „B“ je 17, přičemž 1 vyučovací hodina je 45 min. (Podrobnější informace vám určitě budou sděleny osobně.)

5. krok – výcvik – jízdy – minimální počet jízd pro sk „B“ je 28 vyučovacích hodin a dělí se na 3 etapy: 7 + 12 + 9. Denně můžete absolvovat maximálně 2 vyučovací hodiny. (Podrobnější informace vám určitě budou sděleny osobně.)

U nás máte možnost udělat si výcvik na vozidle s automatickou převodovkou. Nemusíte se tolik věnovat ovládání vozidla a svižně se zapojíte do provozu. Budete tak mít více „času“ na řešení dopravních situací a zvyknete si na okolí vozidla. Řidičské oprávnění vám bude omezeno na vozidlo s automatickou převodovkou. Po zkouškách se dohodnete v autoškole na doplňkovém výcviku, naučíte se řadit s pomocí spojkového pedálu a absolvujete zkoušku ke zrušení omezení z „automatu“ na „manuál“.

Výhodou je pohoda během výcviku a méně poplatků za doplňkové jízdy a zkoušky navíc. Nevýhoda jsou dvě zkoušky z jízd.

Ceník
SlužbaBěžná cenaKondiční jízdy
Skupina B 19800 600

Poplatky autoškole za opravné zkoušky