Alfa Autoškola - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Alfa

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Alfa Autoškola < <

Lituji, že jsem se do této autoškoly kdy hlásila. Po dvou letech od přihlášení stále nemám řidičské oprávnění, a to pouze kvůli jejich neschopnosti a neochotě komunikovat. Nikdo mě jako klienta neinformoval o tom, že autoškola zkrachovala. Už jakou dobu se pokouším od bývalého vedení vymámit doklady k přestupu k jiné autoškole, ale zatím marně. Žádná omluva, o vrácení peněz si mohu nechat jen zdát. Hrozný přístup.
vloženo: 23. července 2018

Příšerné. Možná nabízejí nízkou cenu, ale s tím, že kurz na 2 měsíce děláte rok. Na jízdy se dá jen těžko domluvit, telefon se zde zvedá tak max 1x za dva týdny a když už si domluvíte jízdu je buď zrušena, přesunuta nebo na ni pan instruktor přijede alespoň s 20ti minutovým spožděním. Hrůza! Nikomu nedoporučuji!!
vloženo: 5. prosince 2017

Bohužel jsme syna přihlásili do této autoškoly. Nedoporučuji jí nikomu, protože synovi neustále rušili naplánované jízdy, dovolat se tam je zázrak, jeho kurz se neustále protahoval, takže od dubna 2017, po nekonečném telefonování, jsme z nich vyrazili termín zkoušek v červenci, který i nadále několikrát změnili. Fakt děs
vloženo: 24. července 2017
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna

katastrofa, "rychlokurz" dělám od června 2016. Neustále rušení jízd, nereagování na sms, příšerné. Poslední jízdy jsem měl v prosinci, udělal jsem testy a čekal až do konce dubna na závěrečné jízdy, které jsem nedal. Ano moje chyba, ale sedět naposledy v autě v prosinci a jít na závěrečné zkoušky až o 4 měsíce později to je něco. Od této chvíle se prosím neúspěšně o opravné jízdy. Dostal jsem jednu zkušební jízdu a to ještě cca 20minut a mimo čb, takže k ničemu. Před pár týdny mi přišla v neděli ve 2 ráno, že v pondělí mám od rána zkoušky. Přišel jsem a dozvěděl se, že nemám. Čas mi utíká, další zkoušky jsem měl mít dnes a ráno mi bylo řečeno, že opět ne a jelikož mi už uplyne doba půl roku na zkoušky a já nedostal šanci ani na opravné jízdy, tak to vypadá, že se tento rychlokurz a jednání dostane k soudu.
vloženo: 26. června 2017

S autoškoulou jsem velmi nespokojen , horší snad ani být nemuže. Objednat jsi unich jízdu je nad lidský výkon , a když už se zazrakem nějaka uvolní tak jí hned zruší. Volání instruktorum taky stojí zato... jeden nezvedá telefony a druhej vás slušně pošle nikam že má plnno . Takže se nic nenaučíte a když se zahadným způsobem dostanete k zkouškám tak umíte uplný hovno a stejně NEPROSPĚJETE . Sice lákají na nízkou cennu za to ty nervy nestojí + když se vám daří u zkoušek tak tam necháte mnohem víc . Vyhněte se jím velkým obloukem, jinak toho budete litovat... jako já:-)
vloženo: 4. května 2017
vložil: Jaroslav, emailová adresa nezveřejněna

Skvělý přístup instruktorů, při jízdách se mnou měli hodně trpělivosti :), ale také uměli dobře vysvětlit chyby tím, že jsme se na místo, kde jsem udělala chybu, za chvíli vrátili a celé jsme to projeli znovu. Užila jsem si i teorie včetně hodně zajímavé hodiny zdravovědy. Autoškolu mohu jedině doporučit :)
vloženo: 5. února 2017
vložil: Žaneta, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola super, cena výborná, mohu jenom doporučit!
vloženo: 23. ledna 2017
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna

V žádném případě autoškolu nedoporučuji, pokud tedy zrovna na RP necháváte. Na začátku listopadu 2016 jsem zaplatila kurz. Pan Sova bije vše jen aby od Vás získal peníze a pak uz ho nezajimate. p.Sova nasliboval ze ještě tento týden si odjedu jízdy hned o víkendu. Poté nebral telefon až do dalšího týdne. A to až potom co jsem Sovovi napsala ze chci vratit penize. Do te doby bez reakce
Nakonec se na me dostala rada za 14 dni. Je leden 2017 a ja stále čekám na termín skousek, POZOR jedna se pouze o preskouseni o vrácení ridicaku. Trvá to už tři měsíce. Této autoškole se vyhněte velkým obloukem
Přečíst si recenze hned na začátku nikdy bych tam nevkrocila. Ani inspektoři nemají tuto Autoškolu v oblibě. Nedostanete ani informace jak skousky probíhají. Vyhněte se této autoškole obloukem p.Sova Vám bude pouze mazat med kolem pusy než si vás skasiruje.
vloženo: 18. ledna 2017

Autoškolu naprosto nedoporučuji, špatná organizace, neustálé rušení jízd, a to i bez předchozího upozornění, nedostatečný výklad při samotných jízdách. Při předčasném ukončení kurzu si autoškola strhne nepřiměřeně vysoké náklady na administraci a za neodježděné a neabsolvované hodiny vrátí směšnou finanční částku.
vloženo: 28. prosince 2016

Horší autoškolu si asi nedovedu představit. Nalákají Vás na nízkou cenu 7500,- za řidičák B. Organizace katastrofální. Naberou si tolik lidí, že to nejsou schopni zvládnout, takže měsíční pauza mezi jednotlivými jízdami není nic neobvyklého. Parkovat Vás nenaučí, protože to prý u závěreček nebudete potřebovat. A když už se k těm závěrečkám po téměř pěti měsících standardního kurzu a nebo tří měsíčním "rychlokurzu" dohrabete, tak Vám na magistrátu zdělí, že Vás autoškola jaksi zapomněla přihlásit. Ale že si z toho nemáte dělat těžkou hlavu, protože u téhle autoškoly je to normální. S touto autoškolou jsem ukončila spolupráci a řidičák jsem si dodělala u jiné, kde mě za 14 dní naučili víc, než v této autoškole za 5 měsíců. Proto Vám všem radím, vyhněte se této autoškole velikým obloukem.
vloženo: 9. listopadu 2016
vložil: jméno nezveřejněno,

Po půl roce mám odježděno 6 hodin jízd. Nikdo není schopný to dotáhnout i když času mám hodně jízdy domluvit prostě nejdou !!! Pokud chcete dodělat autoškolu rozhodně ne tady
vloženo: 18. října 2016