Autoškola Car-X, Karel Hykš

web: http://www.sweb.cz/car-x

kontaktní údaje

Popis autoškoly

Autoškola je vybavená moderními vybavením,a to: počítači s programy na prozkoušení testů pro žáky autoškoly,příjemné prostředí s možností občerstvení při výuce teorie,dále výborné sociální zázemí,dále možností projekce přes LCD televizor jak při výuce nových žáků tak při možných školeních firemních řidičů.Autoškola má už jedenáctileté zkušenosti na trhu autoškol jelikož byla založena v roce 1997 a od té doby nepřetržitě působí na trhu a stále rozšiřuje své služby.Dnes firma Car-X provozuje dvě autoškoly.Autoškola Car-X K.Vary a Autoškola Car -X Ostrov,každá má samostatnou registraci na odborech dopravy pro příslušné místo působiště.Autoškola je výlučným vlastníkem vozidel jimiž se provádí výuka.Momentálně má autoškola 6 osobních vozidel jak benzínových tak naftových malých i kombi ,dva nákladní automobily,nákladní přívěs k výuce Sk. CE, a tři motocykly všech potřebných kubatůr K 22.7.2008 absolvovalo výcvik v této autoškole 1620 žáků všech skupin a dnešních řidičů.Dále se autoškola věnuje firemním školením referentských řidičů,a řidičům profesionálům. Autoškola Car-X buduje taktéž nové školící středisko pro řidiče profesionály.Autoškola se snaží poskytovat plnohodnotné výuky zkušenými instruktory dle zákona.podává žákům kompletní informace o cenách a služeb jenž za ně následně obdrží.Dále se také zabývá kondičními jízdami pro nezkušené řidiče.Výuka žáku se provádí nepřetržitě dle dohod se zákazníkem.

Vozový park motocykl: osobní automobil: nákladní automobil:
Autoškola Car-X byla doposud ohodnocena 2krát s průměrným počtem 4 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Car-X - navigace