Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Helena Marie - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Helena Marie

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Helena Marie < <


   S majitelkou autoskoly jsem velmi nespokojena,neustale rusi jizdy, porad se na neco vymlouva velmi spatny postup v tehle autoskole !!!!! Nedoporucuji!!!!!!
vloženo: 3. září 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Jednaní paní majitelky mě velmi zaskočilo. Nebere telefon, nereaguje na SMS zprávy během pár hodin před první jízdou Vám ji odvolá. Tuto autoškolu vřele nedoporučuji. Arogantní přístup!!!
vloženo: 24. srpna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Obvykle hodnocení nepíšu, ale tentokrát musím udělat výjimku. Moje zkušenost je bohužel velice špatná. Paní Helena je milá, ale komunikace s ní je velmi problematická. Většina domluvených lekcí byla na poslední chvíli (nebo i přímo v čas lekce) zrušena/přehozena na jiný termín. Považuji to za nerespekt ke studentům, k jejich času. Paní je následně sice velmi vstřícná s hledáním náhradního termínu, ale obávám se, že je to na úkor jiných studentů a je to tedy začarovaný kruh "neustálého rušení lekcí". Taktéž mi nevyhovoval styl výuky, kdy paní vaši schopnost a kvalitu řízení spojuje např. s vaším horoskopem (což má vysvětlit, proč děláte/neděláte to či ono), či jiné "terapeutické prodlevy", kdy namísto praxe a řízení stojíte dvacet minut v autě a něco řešíte. Pokus o domluvu a prosba o lepší komunikaci (a respekt mého času) vedl pouze k dusné atmosféře a velmi arogantnímu chování lektorky. Byla to pro mě ze všech stran stresující a nepříjemná zkušenost. Setkala jsem se i s jiným studentem, který měl zkušenost stejnou. Až následně jsem našla stránky autoškoly, kde paní Helena pracovala dříve (v Praze) a hodnocení jsou velmi špatná, ve stejném duchu. Se změnou místa působiště se evidentně v přístupu paní ke studentům nic nezměnilo... Autoškolu jsem dokončila jinde a mohu nyní srovnat diametrálně rozdílný přístup. Řidičák už mám a řídím ráda. Možná se do budoucna styl výuky a komunikace v této autoškole změní, ale momentálně bych ráda doporučila zvážení výběru a upozornila potenciální (i současné) studenty, že "takhle" to vypadat nemá a není to tak všude. Přeji hodně štěstí s výběrem autoškoly a řízením!
vloženo: 13. března 2020
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Helena Marie jsem byl velmi spokojený zaplatil jsem si zrychlený kurz a vše bylo tak jak jsme se domluvili. Před první jízdou jsem měl strach, ale hned po sednutí do auta opadl. Paní majitelka byla velmi ochotná, milá a v mém případě i značně trpělivá. V mém případě a vzhledem k práci jsem byl velmi potěšen, že jsem si mohl naplánovat celou autoškolu vlastně dopředu protože už po první jízdě jsem měl naplánovány všechny jízdy. Párkrát se stalo, že se termín musel změnit, ale byl jsem okamžitě informován a okamžitě mi byla nabídnuta alternativa což bylo taky velmi milé a za mě hodnotím velmi kladně. Při závěrečné zkoušce jsem měl v paní majitelce velkou oporu a jsem moc rád, že jsem si vybral právě tuhle autoškolu.
Závěrem patří paní majitelce obrovské díky za její přistup a celkové vedení v rámci autoškoly a vám všem, kteří chcete zvládnout autoškolu v klidu v pohodě a s úsměvem na tváři vřele doporučuji právě tuhle autoškolu.
mockrát díky Lukáš
vloženo: 30. dubna 2019
vložil: Lukáš , emailová adresa nezveřejněna


Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Helena Marie osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Helena Marie < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Helena Marie - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje