Autoškola K3A - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Chip Opakovaně špatně zastavují na blikačky
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola K3A, Brno- Veveří

Běžně na Kounicově ulici zastavují s žáky u značky zákaz zastavení na blikačky s polovinou auta na chodníku a půlkou v odbočovacím pruhu. Co asi žáci budou mít za základy, když je učí takovéto věci?

Vloženo 23. října 2018 (09:42) uživatelem Chip z IP adresy 194.213.XX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: Raines RE: Opakovaně špatně zastavují na blikačky
      Co to znamená na blikačky? Mimo jiné právě třeba probíhal názorný výcvik jak to nedělat že zastavili jak zastavili. Nebo že by třeba zastavili vozidlo z důvodu nezávislém na vůli řidiče? Ted aby se v tom někdo vyznal, není lepší to řešit jinak a jinde než brečet tady pane fňukálek?!

Vloženo 23. října 2018 (11:26) uživatelem Raines z IP adresy 213.220.XXX.XXX
      • Od: chip RE: RE: Opakovaně špatně zastavují na blikačky
        "Na blikačky" je lidové označní výstražného světelného zařízení. Možnosti jeho pužití jsou jasně definované zákonem a o žádnou z nich se nejednalo - šlo o ukonční jízdy u jejich kanceláře. Tato situace se na daném místě často opakuje. Pikantní navíc je, že hned vedle bylo volné parkovací místo, které je ovšem placené. Ad názorný výcvik - to jako třeba i jezdí do zákazů a nedávají přednost v normálním provozu, jen aby si to vyzkoušeli? Hloupost, že? ... Potřebujete upřesnit ještě něco? A proč by se takováto věc neměla probrat v diskuzi?

Vloženo 24. října 2018 (10:20) uživatelem chip z IP adresy 194.213.XX.XXX

• Od: daddy ????
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola K3A, Brno- Veveří

Dne 30.10.2013 jsem byl svědkem jak vozidlo autoškoly K3A spz 3B1 4469 v 18.53 hod. ohrozilo jedoucí tramvaj na Lidické ulici a následně křižovatku Štefánikova-Pionýrska projelo na červenou!!!!Když přijíždělo ke křižovatce už svítila oranžová!!!!!!!!Na místě řidiče seděla žena a celou dobu od první teměř kolizní situace až po kritickou křižovatku se smála a bavila se s instruktorem.

Vloženo 31. října 2013 (21:34) uživatelem daddy z IP adresy 89.24.XXX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: K 3 A s.r.o. ( ) RE: ????
      Situace bude prodiskutována. Jistě se jednalo o ojedinělou záležitost, naši instruktoři důsledně dbají o bezpečnost provozu.

Vloženo 4. listopadu 2013 (10:43) uživatelem K 3 A s.r.o. ( ) z IP adresy 94.112.XX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola K3A, Brno- Veveří - http://www.k3a.cz/
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: ????
      Na to nejde nic říct. Jen škoda, že za tou autoškolou nejel nějaký ten kontrolní orgán. To by se potom nestačili divit.

Vloženo 31. října 2013 (22:23) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
      • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: ????
        _:) souhlas, nekteri TO vazne prehaneji

Vloženo 31. října 2013 (23:07) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola K3A prosím klikněte zde.

Autoškola K3A - navigace