Autoškola Karel Mader - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Karel Mader

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Karel Mader < <

Pan Mader je skvělý učitel. Jeho příprava je výborná. jen vřele doporučuji.
vloženo: 11. ledna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Mader je skvělý učitel. Nemůžu si na nic stěžovat.
vloženo: 16. února 2015
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

Pan Mader je skvělý učitel. Nemůžu si na nic stěžovat. Byla jsem skvěle připravena.
vloženo: 10. srpna 2012
vložil: Radka, emailová adresa nezveřejněna

pan Mader a jeho sestra jsou velmi hodni a nejen to předavaji žakum své vlastni zkušenosti. Na penězich nezaleží nejduležitejší je kvalitni vyuka, s touto autoškolou mam dobrou zkušenost s touto autoškolou nikdy bych nešla jinam. touto cestou bych chtěla poděkovad sestře od pana Madera perfektně mě připravila na zkoušky. Udě+lala jsem to na poprve a nejen to mam bohatou zkušenost s touto autoškolu
vloženo: 16. listopadu 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Nejlepší autoškola, pan Mader i jeho sestra jsou velice hodní lidé. I když je tato autoškola drahá myslím, že se Vám vyplatí jelikož není možné, aby jste u nich dělali autoškolu více než na třikrát. (oproti Beskydu). Já ji osobně udělala napoprvé.
vloženo: 12. listopadu 2010
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna

Nebyla jsem spokojená. Zbytečně drahá a podruhé bych si ji nevybrala!!!!!
vloženo: 31. července 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nejlepší autoškola ve FM a okolí! Osobní přístup, milí lidé, radost z jízdy. Zkoušky napoprvé! Nešidí čas určený k jízdě, na smluveném místě téměř vždy na čas (někdy i dřív). :-) S termíny jízd se přizpůsobí oni vám, ne vy jim! Žádné zakouřené auta ani nic podobného. Teorie vysvětlována malé skupince osob (+-4) a to velmi srozumitelně, včetně ukázek přímo na autě. Rozhodně doporučuji, nemám co vytknout.
vloženo: 12. dubna 2010
vložil: V.,

Pokud máte s autoškolou Karel Mader osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Karel Mader < <

Autoškola Karel Mader - navigace