Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Řidičák



 
  • Od: Honza Řidičák
    Chtěl jsem se zeptat pokud udělám řidičský průkaz dostanu nějaký papír se kterým můžu jezdit do té doby než mi vystaví řidičský průkaz??? A ještě jedna otázka jak dlouho trvá než mi vydají řidičák, a pokud si připlatím jak dlouho to bude trvat..děkuji

    REAGOVAT
    Vloženo 5. května 2014 (16:55) uživatelem Honza z IP adresy 46.23.XX.XX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Řidičák
      Žádný "papír" Vám nestačí , musíte mít vydán ŘP .
      Pokud to máte rozšíření z nějaké skupiny tak za 500,- Kč do 5ti dnů , jinak za 50,- Kč do 3 týdnů .

      REAGOVAT
      Vloženo 5. května 2014 (18:45) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      • Od: Mitturka ( ) RE: RE: Řidičák
        U prvožadatelů nelze využít expresního vydání do 5 dnů.

        REAGOVAT
        Vloženo 15. listopadu 2021 (09:03) uživatelem Mitturka ( ) z IP adresy 94.112.XXX.XXX
      • Od: honza ( ) RE: RE: Řidičák
        A když nemám rozšíření ze žádné skupiny ale je to můj první řidičák tak můžu taky za těch 500 kč mít od 5 dní??

        REAGOVAT
        Vloženo 5. května 2014 (20:13) uživatelem honza ( ) z IP adresy 46.23.XX.XX
        • Od: Spichy1 ( ) RE: RE: RE: Řidičák
          Ptal sem se a nejde to čeká se 12 až 20 dni

          REAGOVAT
          Vloženo 19. června 2017 (11:58) uživatelem Spichy1 ( ) z IP adresy 94.74.XXX.XX
        • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: Řidičák
          Ne , musite vydrzet 2 - 3 tydny.

          REAGOVAT
          Vloženo 5. května 2014 (20:17) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
          • Od: hana RE: RE: RE: RE: Řidičák
            však mě první řidičák udělali měla sem ho za 7 dní nestalo mě to 500kč ale 800kč a nebyl problém

            REAGOVAT
            Vloženo 22. února 2016 (16:37) uživatelem hana z IP adresy 176.97.X.XX
            • Od: Autoskola NEUMANN Dvůr Králové ( ) RE: RE: RE: RE: RE: Řidičák
              Výroba prvního řidičského oprávnění stoji 50,- Kc , a je vyroben třeba i za 10 dnu (asi podle toho jaky mají frmol :-) ) Při rozšíření lze urychlit za 500,- do 5 dnu

              REAGOVAT
              Vloženo 22. února 2016 (18:24) uživatelem Autoskola NEUMANN Dvůr Králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX
    • Od: Jirka RE: Řidičák
      Po autoškole nemůžeš jezdit dokud ti nevydají řidičský průkaz.Žádný papír nedostaneš.Vydání trvá max 20 dní.Hlavně do té doby nejezdi.Jinak je to jako jízda bez řidičáku a už ti ho ani nevydaj a dostaneš zákaz na dva roky.Ted taky čekám na vydání.

      REAGOVAT
      Vloženo 11. října 2015 (18:16) uživatelem Jirka z IP adresy 92.240.XXX.XXX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičák v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace: