Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Reakce na provozovatele



 
  • Od: Nespokojený zákazník Reakce na provozovatele
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Miroslav Polidar, Kladno- Kročehlavy

    Tak další příspěvek už sem. Každou svojí další reakcí jen potvrzujete to, co vám zde lidé nejčastěji vytýkají – aroganci. Že tu hájíte svého fotříka se dá možná pochopit lidsky, z profesionálního hlediska už stěží. Najděte mi prosím jedinou větu, kde napadám vás, já zde píšu zde primárně o vašem fotrovi, u kterého jsem bohužel jezdil. A už po první jízdě mi bylo jasný, že u něj autoškolu nedokončím. Pokud bych si zaplatil dejme tomu kurz cizího jazyka a lektor na mě od začátku řval jako magor, že neovládám základní věci, tak by vám to připadalo v pořádku? Mě ne, vykašlal bych se na to a šel o dům dál. Přístup „zaplať si kurz vole a buď rád, že se s tebou vůbec obtěžuju“, to asi nebude to pravý. Já kdybych se ve své práci choval tak jako váš papínek, tak už dávno nemám co jíst. Takže jsem brzo přešel do jiné autoškoly a světe div se, tam to bylo úplně o něčem jiném. Byl jsem kvůli vašemu fotrovi ještě dost vynervovanej, ale trpělivý a klidný přístup lektora mě nakonec k úspěšným zkouškám dovedl. Takže ano, pro mě autoškola pod vaším fotrem peklo bylo, jestli pro něj bylo hrozný mě učit nevím, ale jak říkám, jestli nemá na studenty a jejich chyby nemá nervy, má dělat něco jinýho, ale rozhodně ne učit. Další diskuze je ale asi fakt marná, protože když není někdo schopen si připustit, že dělá něco blbě, tak je to fakt těžký. Přeju vám a hlavně vašemu fotrovi více pokory, profesionality a několik lekcí slušného chování.

    REAGOVAT
    Vloženo 17. dubna 2020 (09:55) uživatelem Nespokojený zákazník z IP adresy 86.49.XXX.XX
    • Od: šp RE: Reakce na provozovatele
      po dvou jízdách jsem to také ukončil,nevím jak u ostatních lidí to probíhá,ale já neměl žádné hod. teorie ani cvičné hřiště nebo něco v tom smyslu,bylo toho mnoho za ty dvě lekce,ale nemá smysl se o tom rozepisovat,snad závěrem,že do autoškoly má člověk nastoupit naučený a natrénovaný,což mi přijde nehorázné....

      REAGOVAT
      Vloženo 9. února 2021 (22:17) uživatelem šp z IP adresy 176.222.XXX.XX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Reakce na provozovatele v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace: