Probléms vnukem

• Od: Vlasta ( ) Probléms vnukem
    Můj vnuk žije na okrese Praha-západ. Bude mu dvacet let. Rodina by potřebovala, aby měl řidičský průkaz. Nevíme proč má z kurzu obavy. Rozhodně zvažuje že by šel jen tam, kde mají stimulátor. V místě kde bydlí autoškola je, ale stimulátor nemá. Několik členů rodiny mu nabízí, že mu na nějakém hřišti na chvíli své auto půjčí, aby si zkusil nastartovat a popojet, ale to odmítá. Představuji si, že by mohlo pomoci najít autoškolu s trenažerem a instruktora, který má talent na jednání s podobnými žáky. Pokud by se takový člověk našel, představuji si, že bychom mohli předstírat , že je to náš starý známý, nebo známý známého. Mladík je nadprůměrně inteligentní, pohledný, studuje vysokou školu, hraje soutěžně hokej, jezdí na kole , lyžuje, chodil do tanečních ,atd. Jen ten řidičák je nám záhadou.

Vloženo 1. února 2021 (10:09) uživatelem Vlasta ( ) z IP adresy 88.103.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Probléms vnukem v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.