Řidičský průkaz

• Od: Koki (jit*******kova@em****cz) Řidičský průkaz
    Dobrý den,před třemi lety mi byl odebrán řidičský průkaz za alkohol na dva a půl roku,před půl rokem mi trest skončil ,chtěla bych znovu řídit,vím,že se dá za určitých podmínek navrátit průkaz,ale já bych si raději udělala celou autoškolu znovu,abych měla jistotu,že řídit zvládnu dobře,myslíte,že je to možné?

Vloženo 22. října 2022 (10:10) uživatelem Koki (jit*******kova@em****cz) z IP adresy 85.163.XX.XXX
    • Od: Autoškola NEUMANN ( ) RE: Řidičský průkaz
      To samozřejmě není problém - po dohodě s autoškolou .
      Pro vrácení ŘP musíte absolvovat zkoušky OZ - testy , závěrtečné jízdy.
      A pokud se dohodnete s autoškolou že chcete absolvovat kondiční jízdy - včetně teorie , je to na Vás a na dohodě , kolik a čeho chcete absolvovat , tak aby jste si byla jistá že vše zvládnete.

Vloženo 25. října 2022 (21:10) uživatelem Autoškola NEUMANN ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičský průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.