Přijdu o řidičák na skupinu B, když neudělám skupinu C?

• Od: Petra Přijdu o řidičák na skupinu B, když neudělám skupinu C?
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mohu přijít o řidičák B, když neudělám řidičak na C. Máme možnost si udělat řidičák přes školu a všichni říkají něco jiného. Někdo říká, že nemůžu. Někdo zas, že můžu, když neudělám testy. Tak by mě zajímalo, jak to vlastně je?
    Děkuji.

Vloženo 31. října 2022 (08:25) uživatelem Petra z IP adresy 195.122.XXX.XXX
    • Od: zk RE: Přijdu o řidičák na skupinu B, když neudělám skupinu C?
      Dobrý den.

Pokud nenapíšete testy pro sk.C, tak se bude zkoumat, které odpovědi jsou špatně.
      Pokud by chybné odpovědi byly z kategorie, které jsou společné jak pro "B" i pro "C" (např. křižovatky), může opravdu nastat situace, že budete vyzvána k odevzdání řidičáku. Pro jeho opětovné získání budete muset úspěšně složit test z pravidel silničního provozu.

Vloženo 7. listopadu 2022 (11:53) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Přijdu o řidičák na skupinu B, když neudělám skupinu C? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.