Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Neferovy komisar



 
  • Od: zoufalec Neferovy komisar
    Zdravim, nevim zda-li s timhle jde uplne cokoliv udelat, ale mam potrebu tuto zkusenost sdilet. Mam takovy nemily pocit, ze mezi komisari panuje nemaly dvoji metr co se tyce standardu na ridice. Na zeny maji mnohem mensi pozadavky. Nejakou dobu zpet jsem vyuzil svuj treti pokus na zkousku z jizdy, a myslim si, ze jsem ho dostal nepravem. Prede mnou jela holka, ktera dostala trasu 1.9 km (4 minuty jizdy) zkrz zastavbu (vetsinu jizdy limit 30), kde ji auto 2x umrelo (z toho jednou na male krizovatce), 1x se pokusila rozjet na dvojku, a pote malem nezaparkovala, a presto to dostala. Po zaparkovani jsme se vymenili, a byla rada na me. Trasa cca 12km, kdy jsem jel zkrz vsechno od obytnych zon, pres kruhace a ctyrproudovky az po dalnici, kdy jsem jel asi nejlepe co se mi kdy povedlo, a presto jsem to nedostal. Zadny predpis jsem neporusil, jel jsem porad cca 4km pod limitem, nikomu jsem nevjizdel do cesty, ale komisar si myslel, ze se pry nedivam na dopravni znaceni (protoze jsem pri sjezdu z dalnice menil pruh o 5 vterin pozdeji, nez on by si predstavoval. I tak, menil jsem pruh stale pres prerusovanou caru). I pres moje protesty jsem neuspel, a tim jsem prisel o svuj treti pokus. Je tohle vubec mozne? Muzu s tim neco delat? Jizda nebyla nahravana. Jsem z toho uplne zoufalej, platil jsem si vic jak 10 hodin jizd navic a vsechno jsem se opravdu nadrtil, a prijde mi jak kdyby vsechen ten cas a penize prisel vnivec, vzhledem k tomu ze musim vyplaznout dalsich 20 000 a zahodit dalsich 28 hodin..

    REAGOVAT
    Vloženo 29. listopadu 2022 (22:44) uživatelem zoufalec z IP adresy 185.63.XX.XX
    • Od: zk RE: Neferovy komisar
      Dobrý den.
      Požadavky na všechny uchazeče jsou stejné. Doba zkoušky je legislativně upravena a v případě sk. B je stanovena na minimálně 30 minut.

      Z každé zkoušky je pořizován Záznam o zkoušce, který po ukončení zkoušky podepisujete. Pokud tento záznam nemáme k dispozici, nelze se vyjádřit, zda hodnocení NEPROSPĚL je správné.

      Zmínil jste, že jste pozdě odbočil na odbočovací pruh. Co na to říká zákon 361/2000? Odpověď nalezneme v § 21 Odbočování, (4) Řidič, který při odbočování opouští průběžný pruh, musí co nejdříve vjet na odbočovací pruh, je-li vyznačen.

      Při rychlost 90km/h ujedete 25m/s. 5 vteřin je 125m.
      Hodnotil bych Vás stejně.

      K tématu pořizování záznamu ze zkoušky. Já osobně jsem pro. Problém spíše bude v technickém vyřešení nahrávání, kamery budou muset sledovat celý prostor okolo auta a pohled na řidiče.

      REAGOVAT
      Vloženo 30. listopadu 2022 (08:46) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Neferovy komisar v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace: