Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Nobe - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Nobe

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nobe < <


   Byla jsem pouze na kondičních jízdách a moc mi to pomohlo..Nemohla jsem se rozhodnout,který kurz nabízených kondičních jízd,tak jsem zavolala.Již po telefonu byl pan Bláha ochotný a dobře poradil a vše vysvětlil.Dostala jsem přideleného pana učitelé Kočiše a byla jsem s ním moc spokojená.V klidu a trpělivě mi vše vysvětlil před samotnými jízdami i během nich.Získala jsem díky němu větší jistotu v řízení a větší důvěru v mé schopnosti v řízení a přestala se tolik bát.Autoškolu určitě doporučuji. A.W.
vloženo: 30. března 2024
vložil: Alena,


   kvuli vecem typu jsem o 3cm blizko u auta jsem 3x nedal jízdy
z komisare slo citit ze mi to proste nechce dat(total kokot)
chcou z vas vyvabit penize
nebudte ovce!!!!
NEKUPOVAT JE TO KORPORACE.
vloženo: 18. března 2024
vložil: jméno nezveřejněno,


   Autoškola nobe má skvělý přístup učitelů můžete si vybrat kohokoli já konkrétně jsem měl pana Klimeše můžu doporučit naučil mě skvěle a dnes jsme to dali v Brně. Děkuji za skvělou přípravu Miroslav
vloženo: 20. února 2024
vložil: Miroslav Backo ,


   Ráda bych se s vámi podělila o mou zkušenost s autoškolou Nobe v Hradci Králové a zároveň poradit těm, kteří se právě rozhodují,kde se učit jezdit. Já osobně mám před zkouškami a na závěrečné zkoušky vím, že určitě připravená nejsem. Ani se nebojím napsat svůj názor před zkouškami, protože vím, že tato autoškola mi vzala spoustu času, peníze jsem vyhodila za nic . Jediné co mi dala je výsměch o úspěšnosti této autoškoly a směšným reklamám. Pokud nechcete od samého prvopočátku poslouchat arogantní poznámky, výsměch apod.,tuto autoškolu určitě nenavštěvujte. Skohoutilova Kateřina

vloženo: 25. října 2023
vložil: Kateřina Skohoutilova, emailová adresa nezveřejněna


   Dodnes mám psychické trauma,raději budu jezdit MHD.
vloženo: 26. července 2023
vložil: Martina ,


   Nemohu doporučit tuto autoškolu, měla jsem zaplacený 55 denní kurz, rozhodně trval déle, nejdříve čekáte na teoretickou výuku, potom na přidělení lektora a pak měsíc na zkoušky, potom se dozvíte že mají instruktoři limit kilometrů kolik s vámi na jízdách mohou najezdit takže se ani nepodívate mimo Ostravu, korunu tomu nasadí pani v kanceláři svým arogantním, nepříjemným jednáním, raději po ní nic nechtějte. Za ty peníze rozhodně nedostanete odpovídající služby, za všechno si musíte připlácet. Vyhněte se velkým obloukem Nobe!
vloženo: 24. července 2023
vložil: Karolína , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vysoko hodnotím instruktora Slávka Vitouše. Řekl bych, že mu opravdu leží na srdci dobro jeho žáků a je i velice poctivý.
vloženo: 5. června 2023
vložil: Pavel Novák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Nobe F-M bohužel zaměstnává i úchyláky, kteří pod výhružkou ( že budou dělat problémy u závěrek) , obtěžují jak psychicky , tak fyzicky mladé studentky a ty namísto učení se , soustředění se na učení, musí hlavně odrážet nechutnosti lektora a strasovat se jak z jízd, tak z konečných jízd...Samozřejmě bez důkazů nic nezmůžu,ale rozhodně tím minimálně varovat děvčata před Mr Kvintou!Je to prase...
vloženo: 17. února 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hnus , po tom co jsem si kurz zaplatil mi volali že to v tom městě už nedělají a dělalo jim problém vrátit mi peníze
vloženo: 3. února 2023
vložil: Točka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem adeptům na řidičské oprávnění doporučuji, aby se ostravské pobočce vyhýbali velkým obloukem - naprostá katastrofa, vysvětlím níže. Měl jsem zaplacený v únoru roku 2021 středně rychlý kurz v délce 55 dní. Arogance tehdejší sekretářky byla do nebe volající, nedej bože se jí na něco zeptat, nepříjemná, jízlivá, zřejmě zakomplexovaná paní. Raději jsem se nechtěl ptát na nic. Jízdy s učitelem byly spíše srandičky než výuka, termíny jízd mi byly paní sekretářkou přidělovány maximálně 1 x týdně, někdy ani to ne, často jízdu přeložili nebo ani nenabídli, protože se vyskytl někdo důležitější (tím se vyučující ani nijak netajil). Pak vyučující odešel na letní prázdniny a já letní měsíce téměř nejezdil, k první zkoušce jsem byl zapsán v říjnu 2021! Testy jsem napsal na plný počet bodů, z jízdy jsem byl vyhozen, již za jízdy jsem znervózněl z jízlivých poznámek komisaře, ale i učitele, který do zkoušky nemá nijak zasahovat. Učitelů se na mě vystřídalo několik. Vzhledem k pověsti ostravských komisařů, jejichž praktiky byly vláčeny i novinami, jsem na nic nečekal a přehlásil jsem se do Hlučína k autoškole Páter. Tam to bylo o něčem úplně jiném, na první jízdě jsem se dozvěděl, že neumím skoro vůbec nic. Měl jsem ale obrovské štěstí na Pana učitele, který se mnou musel začít od základů (např. jak mačkat spojku atd.). Jeho chování bylo laskavé, klidné, uměl vše vysvětlit a zdůvodnit, prostě profesionál na svém místě. Autoškola stála tedy o mnoho více peněz, než bylo v plánu, více než dvojnásobek, ale rozhodně nelituji přestupu já ani moje máma, která to vše platila, a jsem vděčný, že jsem mohl srovnat nesrovnatelné a hlavně potkat takového profesionálního učitele, kterému tímto moc děkuji a díky němu jsem zvládl základy a následně i zkoušku. Nestálo to jen peníze, ale také spoustu nervů a psychického vyčerpání. Takže na této stránce chci varovat před oranžovým a černým vykřičníkem s nápisem NOBE, otřesná zkušenost!!!
vloženo: 10. srpna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem adeptům na řidičské oprávnění doporučuji, aby se ostravské pobočce vyhýbali velkým obloukem - naprostá katastrofa, vysvětlím níže. Můj vnuk měl zaplacený v únoru roku 2021 středně rychlý kurz v délce 55 dní. Arogance tehdejší sekretářky byla do nebe volající, nedejbože se jí na něco zeptat, nepříjemná, jízlivá, zřejmě zakomplexovaná paní. Syn se strachy nechtěl ptát na nic, musela za něj volat matka. Jízdy s učitelem byly spíše srandičky než výuka, termíny jízd mu byly přidělovány maximálně 1 týdně, někdy ani to ne, občas mu jízdu přeložili, protože se vyskytl někdo důležitější. Pak vyučující odešel na letní prázdniny a kluk letní měsíce téměř nejezdil, k první zkoušce byl zapsán v říjnu 2021! Testy napsal ihned na plný počet bodů, jízdu neudělal. Vzhledem k pověsti (to jsme zjistili až později) ostravských komisařů, jejichž praktiky byly vláčeny i novinami, jsme na nic nečekali a přehlásili syna do Hlučína k autoškole Páter. Tam to bylo o něčem úplně jiném, na první jízdě se dozvěděl, že neumí skoro vůbec nic. Měl ale obrovské štěstí na Pana učitele, který s vnukem musel začít od základů (např. jak mačkat spojku atd.). Jeho chování bylo laskavé, klidné, uměl vše vysvětlit a zdůvodnit, prostě profesionál na svém místě. Autoškola stála tedy o mnoho více peněz, než bylo v plánu, více než dvojnásobek, ale rozhodně nelitujeme přestupu a jsme vděčni, že jsme mohli srovnat nesrovnatelné a hlavně potkat takového profesionálního učitele, kterému tímto moc děkujeme, zkoušku zvládl minulý týden. Nestálo nás to jen peníze, ale také spoustu nervů a psychického vyčerpání. Zároveň na této stránce chci varovat před oranžovým a černým vykřičníkem s nápisem NOBE, otřesná zkušenost.
vloženo: 3. července 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   OLOMOUC-tady se těch negativních bodů dohromady sešlo poněkud dost. Tuto autoškolu jsem zvolila z důvodu možnosti rychlokurzu. Nabízeli možnost až sedmi hodin týdně (cca tří týdenní kurz) a přednost v plánování jízd. Ani jedno z toho nebyla pravda a už na úvodní hodině instruktor řekl a to cituji, že “tyto kurzy jsou úplně k h*vnu”, jelikož není šance mít 6/7 hodin týdně a průměr budou tak hodiny tři (vždy spojené takže 1,5 hod), jelikož jsou pouze dvě auta k dispozici. To, že byly obě už v katastrofálním stavu ani nemluvím. Do toho se ještě jedno pokazilo takže asi dva týdny bylo k dispozici auto pouze jedno pro celou autoškolu. Tomu, které fungovalo se neustále zasekával volant při couvání a následném řazení jedničky (prý nějaká chyba, o které ví, ale nikdo to nějak neřešil). Nakonec mi to tedy opravdu vždy vyšlo na max. 3 jízdy týdně (s asi dvoutýdenní pauzou než opravili auto takže jsem nemohla jezdit vůbec)a o přednosti v plánování nemohla být ani řeč. Věčně zabrané termíny a pokud bylo plno, bylo plno. Jízdy probíhaly od 07:00, kdy poslední jízda byla možná naplánovat v 15:45. Pokud chodíte do práce, nemáte šanci. Soboty se nejezdily vůbec. Neděle občas po domluvě s učitelem. Takže prezentace kurzu jako “bez přestávek, individuální a nepřetržitá” je naprosto mimo. Zaplatila jsem zbytečně přes 20 tisíc za kurz, který probíhal úplně stejně jako standardní, ne-li ještě hůř. Čekací doba na zkoušky z jízd je taky dlouhá oproti jiným autoškolám. Cca dva měsíce mezi první a druhou zkouškou. Pokud jste zvyklí, že vás kolega po hodině/před hodinou vysadí/vyzvedne někde blízko domovu/práci tak tady tomu je opět jinak. Hodina začíná i končí vždy ze stejného místa, a to od učeben v Hodolanech. Poslední perlička ( ještě bych dodala pár věcí, ale to už by vypadalo, že jsem si to snad všechno vymyslela) bylo, že nám dvakrát zrušili termín závěrečných jízd. Všichni jsme došli na domluvený termín na zkoušku, aby nám řekli, že se nebude konat a aby toho nebylo málo, podruhé se to stalo zase. Tady nevím, zda to byla špatná organizace se strany autoškoly nebo komisařů, abych jim zase tolik nekřivdila. Třítýdenní kurz se protáhl na 4 měsíce.
vloženo: 9. dubna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem rád , že jsem si vybral tuto autoškolu . S kvalitou výuky i s přístupem učitelů jsem více než spokojen . (Praha)
Mohu doporučit
vloženo: 11. března 2022
vložil: Jan Németh, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou NOBE OLOMOUC jsem byla velmi spokojená, ale jen díky paní Hudcové. Musím podzvednout její přístup k žákům. Skvělá Mentorka, která naučí, pomůže a především nestresuje. Jízdy s ní byly skvělé, zábavné a mnohdy spíše terapeutické. Umí vytvořit velmi čisté a důvěrné prostředí mezi sebou a žákem. Paní Hudcové proto dávám 5 hvězdiček z 5. Skvělý člověk, učitel i terapeut :D

S čím jsem ale nebyla moc spokojená je čekací doba této autoškoly. Pokud nedáte závěrečné jízdy napoprvé, připravte se na dlouhé čekání. U mě to bylo vždy kolem 2 měsíců. Taky doporučuju předem zjistit kolik stojí dokup jízd + cena přistavění auta ke zkoušce. Takže za mě jen díky paní Hudcové dávám hvězdičky autoškole 3. Nebýt ní, nedám asi ani jednu.

Co se týče 100% úspěšnosti autoškoly. S tím taky nesouhlasím.

Když zhodním všechna pro a proti, tak pokud se rozhodnete jít zrovna do NOBE určitě chtějte paní Hudcovou, Když nebude k mání, vyčkejte až bude :)
vloženo: 18. února 2022
vložil: Andrea Pejsarová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé a v rekordním čase :) budu všude jen doporučovat.
vloženo: 15. února 2022
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   VYHNITE SA TEJTO AUTOŠKOLE OBLÚKOM!!!
Komunikácia? Žiadna! Ste pre nich len číslo, tak ako stovky iných čísel, vôbec im nezáleží na tom, aby ste to úspešne dokončili, len od vás ťahajú a ťahajú peniaze ako z bankomatu! Aj napriek tomu, že chápem, že autoškolu zasiahol Covid-19, tak ako mnoho iných firiem z iných oblastí, fakt nechápem, ako môže niekto dať viac ako 2 hviezdičky. Mala som zaplatený 55 dňový kurz, ktorý trval viac ako rok.
Teóriu som začala 8.7.2020, keďže nebolo Boh vie koľko termínov voľných tak som to robila 2 mesiace. Na konci augusta (srpen) som mala po teórii a čakala som, kedy sa mi niekto z autoškoly ozve a povie niečo o tom s kým a kedy mám začať jazdiť. Kým som im po mesiaci a pol nezavolala, že haló?, tu som a chcem už jazdiť, asi by som ten termín dostala až za možno ďalšie 2 mesiace.
Prvý instruktor- starší pán Pazdera, ktorý mi dával najavo, že som totálny antitalent, robil zo mňa debila a mal nemiestne poznámky na to, že som slovenka a ako je to v našej krajine nahovno. Navyše mal starého rozbitého Passat, ale to ma aspoň naučilo sa rozbiehať do kopca, alebo trebárs sme sa dohodli na 11:30 a on po tom čo meškal pol hodinu povedal, že to má zaznačené na 12:00, čo robil celkom často. Pravidelne som chodila domov s plačom, takže ma partner donútil napísať do autoškoly mail, že chcem vymeniť inštruktora. O nejaký mesiac sa tak stalo. Dostala som p. Filáčka, ktorý bol vcelku príjemný, trpezlivý, ochotný, a s ktorým som jazdila naozaj rada, lenže som potom mala covid, potom sa nemohlo jazdiť, bol ďalší lockdown, takže som poslednú jazdu z 28 hodín kurzu mala v januári (leden). Inštruktor a autoškola ma ubezpečila, že na skúšku sa chodí tak do toho mesiaca maximálne dvoch, keďže je covid doba. Takže som čakala 4, slovom štyri mesiace na to, aby som mala vôbec teoretickú skúšku a dostala som sa na ňu až po tom čo som chlapcovi na oddelí styku s verejnosťou naložila, že je neschopný, pretože mi povedal, že na mňa zabudol a asi na mňa nemá miesto. Po náloži už miesto zázračné bolo a ja som 26.4.2021 zvládla teoretickú časť skúšky na prvý krát. A tak od januára ( leden) som si vždy keď sa dalo platila kondičné jazdy, ktorých cenu radšej nepočítam, pretože by ma odviezli s infarktom. Znova po obrovskom naliehaní a náloži č.2 neschopnému chlapcovi som sa na prvú praktickú skúšku dostala 27.7. 2021,o ktorej keby som inštruktorovi nedala vedieť, tak to ani nevie. Skúšku som bohužiaľ aj cez všetku snahu neurobila, kvôli nervom a ani komisár, ktorý vkuse komentoval dopravné výluky a podobné veci mi k tomu nepridal. Tak nič, okej s inštruktorom Filáčkom som sa dohodla, že po dovolenkách jeho, aj tej mojej pôjdeme spolu k druhej skúške. Dňa 19.8 mi bol priradený nový inštruktor, pretože pán Filáček dal v tejto autoškole výpoveď. ( Ani sa mu nečudujem) dostala som sa do rúk p. Noskovej. Zlatá pani, až na to, že vždy keď som mohla jazdiť a pripravovať sa na skúšku bola v Egypte, potom týždeň v Grécku a nakoniec v Ostrave, navyše už keď sme spolu jazdili (teda až 2x), tak si teda vybavovala hovory a sms. Tak to teda ďakujem pekne. Takže sme spolu jazdili pred skúškou 2x. 18.9.2021 som autoškolu úspešne (konečne) ukončila. A to, že za 5 hviezdičiek vám dajú zľavu na prvú skúšku? Trápne a zúfalé, rozhodne 98% túto autoškolu neurobí, väčšina totiž odíde radšej do inej.
vloženo: 10. února 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mě super autoškola, mohu jen doporučit.
Pan učitel měl semnou trpělivost a vše mě naučil.
vloženo: 9. února 2022
vložil: Vladimír Vodeničarov , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   (OLOMOUC) S autoškolou NOBE a s moji instruktorkou paní Hudcovou jsem byla velice spokojená. Hned při první jízdě jsem byla nadšená a vždycky jsem se těšila na další jízdy. Vše probíhalo v klidné a příjemné atmosféře, takže po druhé jízdě úplně zmizel strach z řízení auta. Paní Hudcová vše vysvětlovala jasně a srozumitelně, je opravdu skvělá učitelka, která dokáže výborně připravit ke zkoušce a taky je úžasný člověk. Projížděli jsme celé město a všechno mi bylo vysvětleno, jak se třeba chovat v té či oné situaci, naučila jsem se parkovat a couvat.
Tento týden jsem úspěšně složila praktickou zkoušku a jsem velice vděčná za podporu a lidský přístup.
Rozhodně doporučuji
vloženo: 3. února 2022
vložil: Elizaveta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   OLOMOUC
Instruktor: Luděk Kvapil

Před kurzem jsem měl strach z řízení (kvůli jiné nedodělané autoškole v minulosti), který pan Kvapil dokázal odbourat, aniž bych si něčeho všiml. Doporučuji.

Autoškolu NOBE jsem se rozhodl absolvovat pro svou dostupnost a recenze v mém městě. Během celého kurzu autoškoly bylo povinné denně absolvovat 2 testy nanečisto na webu https://www.autoskola-testy.cz/ , kde mi autoškola zprostředkovala výhody placeného účtu v ceně kurzu, zejména detailní vyhodnocení testu s vysvětlením špatně zodpovězených otázek. Toto, v kombinaci s kvalitní učebnicí, mi dodalo sebevědomí v teoretických znalostech jak pravidel provozu a dopravních značek, tak i principu mechanického fungování vozu a péče o něj.

Pan Kvapil je rozumný učitel, který klade důraz na znalost teorie a rozvážnost v silničním provozu. Díky tomuto se vždy v provozu cítím bezpečně, protože mě naučil si správně a včas vše zkontrolovat a předvídat situaci, abych se nedostal do maléru. Učí vše postupně a rozvíjí vaše dovednosti v ten správný čas. Pokud se člověk něco správně naučí, pan Kvapil vždy pochválí. Pokud je něco špatně, upozorní dostatečně dopředu (s ohledem na fázi výcviku). Pokud je něco hodně špatně, teprve zakřičí.

Křičení zřejmě patří k povolání instruktora v libovolné autoškole. Pan Kvapil křičením šetří na nejnutnější případy (s ohledem na fázi výcviku). Veškerá jeho kritika je vždy konstruktivní a pouze nezbytně dlouhá, takže si vždy odnesete to správné ponaučení okamžitě. Od pana Kvapila jsem se popravdě nechával "seřvat" rád. Nikdy jsem nemusel hádat, co dělám špatně, a nikdy mě v tom zbytečně neválel - žádné urážky ani zdlouhavé zesměšňování, prostě okamžité předání důležité informace a hotovo. Chybu jsem už znovu neudělal.

Mnozí studenti si rádi vybírají takové učitele, kteří na ně nebudou křičet vůbec, ale dle mého názoru jde jen o špatný přístup k autoškole. Sám pan Kvapil mi říkal, jak ho hřeje u srdce, když žákovi něco řekne, a ten žák to následně opravdu dělá. Myslím si, že toto vypovídá o smutném aktuálním stavu, kdy žáci chtějí do autoškoly chodit jen "si zajezdit" a dostat řidičák za účast. A já jsem nebyl jiný ve své první autoškole (nedokončené v 19 letech) - pochopil jsem jen pár základů a chtěl jsem z toho "doklepat" zbytek.
Z mého nynějšího pohledu dospělého člověka (kurz u NOBE jsem absolvoval v 26 letech) jsem si mnohem víc vážil teoretických znalostí a snažil jsem se do hloubky pochopit, proč daná pravidla silničního provozu existují, místo toho abych se je učil nazpaměť bez logického odůvodnění. Naučil jsem se tak vnímat i druhou stranu mince, tedy jaké situace svým chováním vytvářím pro ostatní řidiče, a proč bychom se všichni na té naší sdílené veřejné komunikaci měli chovat ohleduplně, předvídatelně a hlavně s klidem.

Dneska mě řízení baví a manželka se se mnou v autě cítí bezpečně, přestože jsem stále mladý řidič. Výcvik pana Kvapila si s sebou nosím každý den do auta a nikdy mě nezklamal.
vloženo: 2. února 2022
vložil: Michael Z, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   BRNO: Minulý týden jsem úspěšně složila zkoušku z autoškoly a to díky vynikající profesionalitě instruktora pana Němce, který mi byl přidělen autoškolou NOBE a jsem za to nesmírně vděčná. Obrovský profesionál, skvělý člověk. Jízdy probíhaly v naprosté pohodě a klidu. Pan Němec vše důkladně vysvětloval, upozorňoval na chyby, kterých jsem se během jízdy dopouštěla a pochválil, když se mi dařilo. Vždy byl v dobré náladě a má na humor, což je ještě bonus navíc. Prostě frajer. K autoškole NOBE jsem přestoupila z jiné autoškoly, která mě nenaučila nic, možná tak držet volant. Testy jsem sice udělala za plný počet bodů (50) - to se odvíjí od píle uchazeče, ale první zkouška z jízdy byla katastrofa. K jízdě je důležitý dobrý instruktor a toho jsem našla až v autoškole NOBE a tím byl pan Němec. Děkuji. Chtěla bych také moc poděkovat paní Němcové na pobočce NOBE Brno, která byla nasmírně milá, vstřícná a přestup zařídila rychle a maximálně profesionálně. Smekám. Rozhodně doporučuji!!!!! Kolářová
vloženo: 25. října 2021
vložil: Kolářová D., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola umí dobře online marketing, to je tak celé. Bezproblémový průběh bude nejspíše jen náhoda z důvodu vozového parku, který je cca 20 let starý. Takže garance jednoho vozu na celý kurz, u kterého hrozí každou chvilku selhání ? Z mé zkušenosti je to jen lež.
Špatná organizace základních věcí, lež o délce kurzu, absence komunikace v případě jakéhokoliv problému, ale výzva k platbě za poplatek ? Ta přijde hned.
vloženo: 9. září 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jediné za co bych dal body navíc byl učitel. Je zbytečné si připlácet za rychlejší kurz protože se to protáhne tak či onak. Připlatil jsem si za kurz s jízdami na 2 měsíce a se vším okolo jsem na závěrečnou zkoušku čekal rok. Nebyla to moje chyba, vše jsem dělat na první dobrou, jakmile byla volná lekce hned jsem se hlásil. V srpnu jsem se přihlásil a až na začátku listopadu jsem měl první jízdy. Na první zkoušku jsem čekal do poloviny května což byl přibližně 4 měsíce od posledních jízd. Ohledně druhé zkoušky mi bylo řečeno, po kontaktováni autoškoly po 2. měsíci čekání, že v nejbližších dnech budou mít volné termíny a dají vědět. Dostal jsem vědět až po dalším měsíci čekání. Několikrát jsem byl ujištěn že na druhé zkoušce nic dalšího neplatím, přesto mi přišli další poplatky, to samé s kondiční jízdou kterou jsem si musel platit i když mi bylo několikrát řečeno že v ceně je první zdarma a přesto jsem doplácel jako bych dělal kondiční jízdy poněkolikáté. Jediná světlá stránka byl učitel. Naprosto úžasný pán, opravdu příjemný chlapík, nestresoval, nekřičel a byl velice trpělivý. Divím se že na veškerých stránkách má autoškola NOBE dobré recenze jelikož všichni, se kterými jsem mluvil, mají zkušenosti hrozné, výhradně tedy s čekáním a cenou.
vloženo: 7. září 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   (Praha) S touto autoškolou jsem byla velmi spokojená, mohu jen doporučit. Paní Dagmar byla taková naše mamka, můj instruktor pan Matějka byl úžasný a trpělivý, pomohl mi s narůstajícím stresem před zkouškou a moc za to děkuji. Stačilo pár kondičních jízd a hned bylo všechno lepší a dovedl mě k úspěšnému konci. Pokud hledáte autoškolu s lidským a milým přístupem, tak Nobe je pro mě na prvním místě.
vloženo: 26. dubna 2021
vložil: Renáta Syková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem ráda, že můžu dělat autoškolu právě s touto autoškolou. Skvělý přístup, čistota vozidla i chování pana učitele.
vloženo: 17. dubna 2021
vložil: Nikolka Divišová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super zkušenost s instruktory, jak s p. Němcem tak i s p. Kočím . Opravdu se snaží být trpěliví a aby se žák cítil za volantem příjemně . Celková komunikace plánování jízd atd. super.
vloženo: 7. dubna 2021
vložil: Martina Olahová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla to moje druhá autoškola a opravdu stala za té peníze. Přístup velmi profesionální. Jezdila jsem s panem Gaždou a je naprosto úžasný, vždy klidný a velmi dobře umí všechno vysvětlit. Ke zkouškám byla jsem připravena. Moc doporučují.
Před tím byla jsem v jiné autoškoly a byla to opravdu hrůza co jsem musela poslouchat za svoje že peníze.
Proto zvolila jsem po druhé NOBE a stalo to za té peníze aj více. Jenom lituji že jsem to neudělala hned, chtěla jsem ušetřit, ale utratila jsem v rezultátě mnohem víc.
Autoškolu NOBE opravdu doporučuji!!!
vloženo: 25. března 2021
vložil: Marie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   (Brno) S autoškolou i mým instruktorem panem Němcem jsem velmi spokojený. Přes počáteční hrůzostrašné jízdy s nulovou koordinací (z mé strany) jsme to po krátké kovidové pauze vypracovali na zkoušku na poprvé. Pan instruktor mě průběžně upozorňoval na problematická místa a chytáky po Brně a jak je zdárně vyřešit. A tak (i když se nám to nepodařilo navodit na jízdách) když u zkoušky jedna taková situace nastala, tak ničím nepřekvapila. Domluva probíhala svižně a v pořádku.
vloženo: 20. února 2021
vložil: Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemůžu dát jinak než 5 hvězdiček. Přístup ke klientům, zázemí - všechno skvělé. Dost tomu nahrává asi i fakt, že jsem vychytala instruktora, se kterým jsme si neskutečně sedli - nikdo nekřičí, nikdo vás nenervuje, všechno je v klidu a nikdo vám nedá pocit, že ani v autoškole nemůžete udělat chybu.. Jedinou věc bych vytkla a to je to, že lektor se k příznivému hodnocení žáka nedostane (pokud mu to teda žák osobně neřekne), to mě trochu mrzí, protože by podle mě měli vědět, i když dělají svou práci dobře a ne jen případné výtky.
vloženo: 10. února 2021
vložil: Klára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Brno. Autoškolu Nobe mohu jenom doporučit. Můj 17ti denní výcvik se sice protáhnul o šest týdnů kvůli nařízení vlády, ale pod vedením pana Němce jsem byl i přesto schopný zvládnout zkoušku napoprvé. Vozový park je poněkud starší, ale na naučení plně dostačující.
vloženo: 1. února 2021
vložil: Jan Kykerle, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem naprosto spokojená, učitel je skvělý, klidný, trpělivý.
Je moc dobře,že jezdíme po celou dobu stejným autem a stejným učitelem.
Příprava na zkoušky je důsledná ,ale možná by mohlo být víc hodin jízd, protože v současném čím dál hustším silničním provozu je stávajících jízd málo na to, aby žák udělal zkoušky zdárně pokud možno napoprvé.
vloženo: 22. ledna 2021
vložil: Pavlína, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem velice spokojený. Všichni jsou velice milí a profesionální. Naučí vás vše co budete potřebovat. Jsem velice rád, že jsem si tuto autoškolu vybral a mohu jen doporučit :).
vloženo: 14. ledna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velice spokojená. Všichni jsou velice milí a profesionální. Za instruktora jsem dostala pana Kovalčíka a mohu jen doporučit. Naučí vás vše co budete potřebovat, je s ním sranda a dobře se sním povídá, takže můj prvotní strach ihned zmizel. Jsem velice ráda, že jsem si tuto autoškolu vybrala a mohu jen doporučit :).
vloženo: 13. ledna 2021
vložil: Veronika Kmeťová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu jsem vybrala na zaklade zkusenosti manzela a nelituji.
S nicim nebyl problem. Velmi dobra komunikace. Teoreticke hodiny odpoledne a v praktickych delsich blocich.
Byla mi pridelena lektorka pani Gregorcikova, ktera je uzasna. Vzdy jsme se domluvily na planovani hodin a jeji pristup i styl vyuky mi velmi vyhovoval.
A i pres tuto komplikovanou "koronavirovou" dobu se autoskola i pani lektorka snazily co nejvice pomoci a umoznit co nejrychlejsi absolvovani jizd a prihlaseni k zaverecnym zkouskam.
vloženo: 4. ledna 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobry den vsem,
Musim rici ze s autoskolou nobe jsem maximalne spokojeny moje instruktorka pani Noskova me skvele pripravila na zkouzky vse mi trpelive vysvetlila a je s ni skvela spoluprace pokud vam muzu doporucit autoskolu tak jedine autoskolu nobe ! S pozdravem Vesely Vaclav
vloženo: 3. prosince 2020
vložil: Vaclav Vesely,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola probíhala poklidně. Instruktor se mě snažil co nejvíce uklidnit, abych nebyla ve stresu a měla jsem s ním velice dobrý vztah. Během jízd byla sranda. Vždy jsem se ně těšila. Autoškole bych nevytkla nic. Velká spokojenost. Určitě doporučuji.
vloženo: 15. října 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybrala jsem si 55-ti denní kurz,sice se protáhl,ale jízdy 2x týdně byly velikou výhodou,a při posledních třech jízdách jsem se již cítila připravena (celkem 14 jízd po dvou hodinách).
Paní Grunclová je úžasná paní :)
vloženo: 13. října 2020
vložil: Michaela,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola 10/10. Trpělivý instruktor Radovan Kočí mi vždy vysvětlil klidně nadesetkrát o co jsem požádal. Jízdy byly příjemné a užitečné, beze stresu i s pohodovou konverzací :)
vloženo: 9. října 2020
vložil: Michal Rez, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolu nobe na Novinářské ulici v Ostravě jsem velmi spokojená. Na jízdy jsem měla pana učitele Kovalčíka, který je moc příjemný. Vše mi trpělivě vysvětlil a byl tolerantní. Měla jsem pocit, že k němu můžu být vždy upřímná a hodiny s ním mě bavily. Taky bych chtěla vyzdvihnout paní Slezákovou, která mi vždy mile odpověděla na doplňující dotazy a vždy byla na příjmu.
vloženo: 7. října 2020
vložil: Katka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola probíhala v pohodě. Komunikace na dobré úrovni. Co musím, ale moc pochválit je pan učitel Sonnek. Byl opravdu trpělivý a vše dokola vysvětloval. Ten klid, který z něj vyzařuje je k nezaplacení. Na vše vás připraví i když 90% je na každém z vás.
vloženo: 5. října 2020
vložil: Karin Neubauerová ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice spokojená, i když na jízdy byla delší čekací doba, ale jinak super. Nemohou za to zaměstnanci autoškoly, bohužel nějaký virus.. takže pokud bude delší čekací doba, nezoufejte, nikde to neni lepší.
vloženo: 23. září 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola je neskutečné kvalitní. Vozy jsou sice starší, ale pro žáky to úplně stačí. Instruktoři jsou velice pozorní, ptají se a snaží se vám co nejvíce pomoct, aby jste úspěšně prošli zkouškami. Co se týče ceny, tak ta je lehce vyšší, ale za tu zkušenost to stálo. V rámci celého výcviku jsem neměl jediný problém.
vloženo: 22. září 2020
vložil: Dominik, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost, mohu doporučit.
vloženo: 22. září 2020
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den zatím nejsem úplně spokojený zaplatil jsem celkem velkou částku za rychlokurz a nepřišel jsem na jeden termín jelikož všechny jiné termíny byli na odpoledne a ten jeden na který jsem nepřišel byl ráno, a já si toho nevšimnul takže z autoškoly byli na mě protivní a další termín mi ani nedali ze až bude nějaký volný tak jsem zvědav celkově výuka probíhá rychle mají to dobře sebrané ale učitele teorie jsou většinou brigádníci jsou nepříjemni a moc vás nenauči zatím jsme jen dostávali testy během teorie a dívali se na 20 let stars videa o provozu tak nevím kde je chyba jo vlastně jsme si ještě vykládali o těch chybách co jsme měli v testech ale to je tak vše a jiné autoskole co jsem dělal na motorku jsem měl výborného učitele který byl vtipný a snažil se nás něco naučit, v Nobe to dělají tak aby jste to měli odchozeno ne aby jste se naučili ale to je asi chyba zrovna daného učitele teorie
vloženo: 19. září 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Abych to vzal od úplného začátku, tak s teorií jsem úplně spokojený nebyl, ale to asi nikdo - nikoho totiž nebaví sedět 3 a více hodin na místě každý týden a poslouchat monotónní a nudný výklad učitele. Stejně si z toho nic nevezmete a budete se všechno učit hezky nazpaměť z učebnice jako cvičená opice.
Co se paní sekretářky Slezákové týče, ta na Vás bude většinu času solidně kašlat. První dojem při podepisování smlouvy a zaplacení kurzu byl však celkem dobrý, to víte, potřebují to prodat. Nicméně v průběhu kurzu, kdykoliv jsem potřeboval něco vyřešit (převážně telefonicky - ne každý má čas v týdnu v její pracovní době), tak jsem pro ni jakoby neexistoval a radši jsem tak vše řešil s mým lektorem, panem Sonnkem, který s ní byl alespoň někdy v kontaktu. Aby se neřeklo, tak dva dny po mých odignorovaných hovorech mi zavolala zpátky, bohužel ve vyučování, a jakmile jsem to v tu ránu nezvedl, tak už bylo jisté, že se nedovolám nikdy. Jako shrnutí bych napsal to, že přestože má paní Slezáková fungovat jako spojka mezi vámi a autoškolou, svou práci odvádí nikterak jinak než bídně.
Jedinou pozitivní věcí na této autoškole byl profesionální a vždy trpělivý lektor Sonnek. Neříkám, že jsem se do autoškoly vždy těšil nebo že by byl jako můj kamarád, ale rozhodně to byl v pohodě chlap, který je přesně tam, kde má být. Dokáže být přísný a zvýšit hlas, ale vždycky je to pro dobrou věc. Mi se jeho výčitky vždy vryly do paměti natolik, že jsem je do příště dělat přestal.
Z doslechu však vím, že ne všichni lektoři jsou takto efektivní a dobří, tudíž pokud byste si vybrali tuto autoškolu, byl by to krok do neznáma a museli byste doufat, že zrovna vy dostanete nějakého obstojného lektora.
Kdybych od začátku věděl, že se se mnou bude jednat tak, jak se mnou jednala paní Slezáková a že bych mohl dostat i lektora, který by mě nenaučil zhola nic a já musel kvůli jeho neprofesionalitě opakovat zkoušku i na čtyřikrát a ještě ke všemu za stejný peníz, který bych dal i v kterékoli jiné autoškole, v životě bych si tuto nevybral a vám bych vřele doporučil udělat totéž.
vloženo: 16. září 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý kurz je skvělý, jelikož učitelé teorie a učitelé jízd jsou skvělí
vloženo: 16. září 2020
vložil: Václav B.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dnes jsem dokončila kondiční jízdy (6x 45min). Před začátkem první jízdy jsem měla obrovský strach (nejezdila jsem cca 5 let). Pan lektor Kosňovský je super! Ujistil mě, že to půjde! No a měl pravdu! Na každou další jízdu jsem se těšila, projela jsem centrum křížem krážem, parkovala jsem, rozjížděla jsem se do kopce! A myslím, že jsem vše zvládla, jsem si mnohem jistější a do auta se těším! Takže moc děkuji!
vloženo: 16. září 2020
vložil: Adéla Konečná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji tuto autoškolu, skvělá komunikace, rychlý přístup, maximální ochota. Měl jsem pana učitele Sonnka a mohu jej jen doporučit, skvělá komunikace, ochota a hlavně trpělivost.
vloženo: 10. září 2020
vložil: Vít ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem naprosto spokojená. I když pracuji a nemám moc volného času, nebyl problém se domluvit na jízdách. Navíc mají skvělé lektory, kteří mají pochopení a jsou zkušení, takže mi poskytli hodně rad do budoucna. Autoškola má velký výběr kurzů a je pravda, že nejčastější 55 denní je naprosto vyhovující. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí naučit jezdit.
vloženo: 5. září 2020
vložil: Iveta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   10/10, obrovská spokojenost, pan Sonnek je nejlepší učitel!
Doporučuji všem!
Natož jaký je provoz v Ostravě velký a já měla strach, s panem Sonnkem jsem byla úplně v klidu.

vloženo: 26. srpna 2020
vložil: Anna Rosalia Töröková ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S kurzem jsem byl velice spokojený. Zejména pan Sonnek byl velký profesionál, který to se mnou všechno trpělivě a vklidu zvládnul a vše dobře vysvětlil.
vloženo: 11. srpna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou NOBE ve Frýdku-Místku nejsem spokojen. Nepíšu jako zahořklý žák, který je na AŠ naštvaný kvůli špatné závěrečné zkoušce – test i praktickou část závěrečné zkoušky jsem zvládl napoprvé.
Teoretickou výuku jsem zvládl za ani ne týden – pan Cholevík si vás pozve do Domova mládeže při POJ F-M (Průmyslovka v Místku) a strávíte tam v jeden den asi tři a půl hodiny. Stačí tedy dvě lekce, pak zdravověda, splnit 3 testy na autoškola e-testy a můžete jezdit (pokud se na vás dostane...)
Co se týče pana lektora na jízdy (Jaroslav Šlauer), jsem moc spokojen. Člověk si na něj sice musí zvyknout, ale opravdu moc dobře naučí a pěkně se s ním povídá. Tímto mu chci moc poděkovat, že mě skvěle připravil.
Vůbec ale nejsem spokojen s administrací NOBE! Na jízdy jsem čekal někdy klidně více než 2 týdny, i když jsem měl zaplacený kurz 2 hodiny týdně. Pan Šlauer to omlouval vedením, které mu dává stále více žáků, a tak je na více než 40 studentů v (asi) dvou okresech sám. AŠ si má přece zajistit, aby učitelé nebyli vytíženi, dostála svých závazků a studenti tím netrpěli! Téměř žádná jízda, kterou jsem si naplánoval (a to jsem zkoušel plánovat těsně před termínem i daleko do budoucna) nebyla v daný termín uskutečněna. Stalo se tedy, že jsem si musel vybrat mezi školou a autoškolou, a když jsme měli v termín jízdy test ve škole, musel jsem se odhlásit a dlouho zase čekal na jízdu. Přibližně v polovině jízd přišla koronakrize a cca 2 měsíce jsem nejezdil. Školy byly pak celou dobu uzavřené, takže mi ani nevadilo, že jsem si nemohl plánovat jízdy, ale stejně není dobré, když člověk nejezdí každý týden a pak ještě měsíc čeká na uvolnění termínu na magistrátu F-M. To si pak člověk musí dokoupit za 600 Kč jízdy (2 hodiny), aby měl alespoň nějaký úspěch u praktické zkoušky – což autoškole samozřejmě nevadí. Toto se mi zdá jako velmi nepěkná praktika.
Pana Lukáše Aleše (alias Zrzka) nemůžu moc hodnotit, protože ke mně se při jízdě choval pěkně – lektor mi řekl, že jsem Zrzka naštval, protože neměl co vytknout :DD.
Můj bratr nezvládl praktickou zkoušku a teď měsíc čeká na uvolnění termínu na magistrátu. Samozřejmě měsíc nejezdil, tak jsem zvědavý, jak to s takovou prodlevou zvládne.

Celkové hodnocení: NEMŮŽU DOPORUČIT, DOKUD PRO OKRES FRÝDEK-MÍSTEK NENAVÝŠÍ POČET LEKTORŮ NA JÍZDY. Čekání na jízdy a neustálé přeřazování je totiž ubíjející, i když cena před koronakrizí byla nejlepší ve F-M (9 300 Kč). Díval jsem se na údaje o NOBE ve F-M tady na webu – píšou, že mají 7 lektorů a snad 5 aut. Nevím, kde to číslo nabrali :DD. Jedno auto, jeden lektor.

Michal Hrtoň
vloženo: 8. srpna 2020
vložil: Michal Hrtoň,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou NOBE v Ostravě jsem byl hodně spokojenej. Některé organizační záležitosti, co se tyče teoretické části byly zmatené, ale jinak jsme byl spokojený. Na praktickou část jsem dostal paní Hanu Grunclovou, která byla skvělá a hodně mě toho naučila. Díky ní jsem u zkoušek nebyl tolik ve stresu a podařilo se mi to na první šup.

Takže NOBE v Ostravě bych určitě doporučil.

Jindřich Kowolowski
vloženo: 31. července 2020
vložil: Jindřich Kowolowski,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly Nobe v Ostravě jsem se přihlásil po přečtení kladných recenzí a já s nimi musím souhlasit. Vše probíhalo podle očekávání, s lektory jsem se mohl vždy domluvit. Jezdil jsem s paní Kuglerovou a panem Plačkem, oba jsou skvělý a u jízd jsem se nikdy nenudil. Doporučuji.
vloženo: 28. července 2020
vložil: Karel Bednář,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výcvikem v autoškole jsem byla velmi spokojená. Paní lektorka (K. Gregorčíková), byla klidná, trpělivá a všechno potřebné mi vysvětlila. Původně jsem sice chtěla jiného lektora (na základě doporučení od kamarádky), a předem jsem paní Slezákovou asi 2x žádala, jestli bych výcvik mohla dělat u něj. Paní Slezáková mi řekla, že budu muset počkat než mi ho přidělí, ale nakonec jsem dostala někoho jiného.
vloženo: 13. července 2020
vložil: Monika M.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola NOBE je úžasná, super lektor, super majitel, doporučuji všemi deseti. Přístup je individuální a jízdy s lektorem nejsou stresující, těším se na každou jízdu. Věřím, že s touto autoškolou udělám řidičský průkaz levou zadní :-) Děkuji NOBE, vřele doporučuji ;-)
vloženo: 10. července 2020
vložil: Renáta Syková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S přístupem autoškoly Nobe v Ostravě jsem byl spokojen. Instruktor mi poradil ve všech směrech a co mi nešlo, to mě naučil.
vloženo: 6. července 2020
vložil: Ondřej Vrána,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S průběhem kurzů jsem spokojená, jízdy jsem si mohla plánovat, jak se mi hodilo. Na zkoušky si myslím, že jsem připravena dost. Líbilo se mi, že všichni byli milí a snažili se při jakémkoliv problému pomoct. Jediná nevýhoda mi přijde ta cena, která je za mě příliš vysoká. Avšak autoškolu NOBE bych vřele doporučila ostatním.
vloženo: 3. července 2020
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem úspěšně dodělal a Nobe můžu maximálně doporučit.
Přístup paní Noskové je skvělý, vycházela mi maximálně vstříc, snaží se o úspěch u zkoušek, a přistupovala ke mě naprosto individuálně.
Vždy mi všechno s klidem vysvětlila, a jízdy mi daly hodně, žádný stres.
Teoretická i zdravotnická výuka probíhala v pořádku v rozumném počtu lidí.
Doporučuji!
vloženo: 27. června 2020
vložil: Honza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   “Autoškolu nedoporučuji, na jízdy jsem čekala 3 týdny a stále jsem se nedočkala. Ptala jsem se jak dlouho budu ještě čekat a odpověď byla “nevím, dělejte si stále E-testy.” Paní manažerka byla velice nepříjemná a nedalo se s ni nic vyřešit. Zavolala jsem do Prahy panu Noskovi a až poté jsem všechno vyřešila. Tuto autoškolu v Ostravě určitě nedoporučuji”
vloženo: 24. června 2020
vložil: Sabrina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S výběrem této autoškoly jsem neudělala chybu. Teorie byly přehledné, zdravověda taky a dostala jsem skvělého instruktora, který na mě byl vždy hodný, vše mi vysvětlil a díky tomu jsem se do autoškoly těšila. :)
Nobe doporučuji všema 10 :)
vloženo: 22. června 2020
vložil: Markéta Kňurová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nobe doporučuji všem, kteří hledají, autoškolu dobré kvality, s příjemným personálem a učiteli. Systém plánování jízd je jednoduchý, přehledný a funguje. V Nobe mě nejen připravili na zkoušky , ale zároveň jsem s nimi měla příjemně strávený čas.
vloženo: 18. června 2020
vložil: Kateřina Hradilová ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolu Nobe jsem byla velice spokojená. Teoretické přednášky proběhly docela rychle, ale zato jsem si odnesla spousty znalostí. Moc doporučuji pana učitele na jízdy Petra Kolarského. Je velice milý, přátelský, a vše mi skvěle vysvětlil.
Celý kurz rychle utekl, a moc jsem si ho užila. :)
vloženo: 17. června 2020
vložil: Andrea Tomášková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl velice spokojený. Doporučuji
vloženo: 15. června 2020
vložil: Marek Krišanda,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu NOBE mohu vřele doporučit. Oceňuji, že byla možnost si naplánovat jízdy podle mé potřeby. S panem Kosňovským jsem byla velice spokojená, měl výborný přístup a hlavně byl trpělivý. Autoškole NOBE nemám co vytknout.

vloženo: 15. června 2020
vložil: Lucie Večeřová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla spokojená. Pan učitel Kovalčík byl perfektní. Doporučuji.
vloženo: 10. června 2020
vložil: Kristýna Foltinková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe doporučuji ... skvěly individuální přístup a trpělivost...


vloženo: 9. června 2020
vložil: Michaela Kap,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
NEDOPORUČUJI, 26-ti denní kurz jsem dělal 10 týdnů
5 týdnů, než mi byl přidělen instruktor,
dalších 5 týdnů jsem dělal jízdy a další tři týdny jsem čekal na závěrečné zkoušky.
Celkem jsem absolvoval garantovaný 26-ti denní kurz za 86 dní

vloženo: 7. června 2020
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá autoškola, doporučuji. Skvělá cena!
vloženo: 3. června 2020
vložil: Richard Kuděla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup učitelů k žákům je velice profesionální a přátelsky. Nemůže se stát, že se s učitelem nebudete cítit klidný. Jednoduše paráda!!!
vloženo: 3. června 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělé podmínky, výborní lektoři.
vloženo: 2. června 2020
vložil: Lukáš Zapletal, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou NOBE jsem byl maximálně spokojený. Teorie proběhla se vším potřebným na místě a s maximem samostudia doma, což mi vyhovovalo. Pan lektor Plačko byl skvělý, dobře jsme si vždycky popovídali a byl v pohodě i při samotném řízení. Rozhodně doporučuji všemi deseti!
vloženo: 26. května 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Nobe jsem absolvovala 3 kondiční jízdy, jezdila jsem s panem Alanem. Za volantem jsem neseděla asi 4 roky, řízení jsem se vyhýbala, protože jsem měla strach. Pan Alan mě však přesvědčil o tom, že se není čeho bát a že já vlastně neřídím vůbec špatně. Pan instruktor byl velmi trpělivý, milý a vše mi vždy s klidem vysvětlil (a jako bonus s ním byla docela sranda). Dokonce jsem se na další jízdy začala těšit. A co mi to dalo? Začala jsem řídit, za volantem nezmatkuju, nestresuju, dokážu celkem slušně zaparkovat (zbytek se dopiluje časem) a hlavně se nebojím. :-) Takže ještě jednou moc děkuji panu instruktorovi a autoškole Nobe za otevření nových obzorů.
vloženo: 22. května 2020
vložil: Pavla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S kurzem jsem byl velice spokojený. Pan Sonnek je velký profesionál, vždy trpělivě a v klidu vše vysvětlil.
vloženo: 21. května 2020
vložil: Lukáš Vlosinský,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporučit! Pan instruktor byl trpělivý, vyzdvihoval správné reakce na silnici a na ty špatné poukazoval mírně. Skvělá komunikace s ním i s autoškolou obecně.
vloženo: 18. května 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mohu doporučit, přístup byl profesionální a odešlo se to bez jakýchkoliv nepříjemných situací s lektorem.
vloženo: 15. května 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rychlé, efektivní jednání a vstřícný přístup. Děkuji za výcvik a doporučuji.
vloženo: 14. května 2020
vložil: Kryštof, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou NOBE, jsem byla spokojená, a můžu ji doporučit, trpělivý instruktor, dobrá domluva ohledně termínu plánování jízd,vše v pořádku.
vloženo: 9. března 2020
vložil: Sabina , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Paní instruktorka Sliacká je úžasná. Příjemná, milá, srdečná a všechno skvěle vysvětlí. Nikdy nekřičí a s naprosto klidnou hlavou vám pomůže již nedělat hloupé chyby. Nejednou mi vyšla vstříc a zařídila, že jsem se do autoškoly i těšila. Můžu jen doporučit!
vloženo: 24. února 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   “Autoškolu mohu jen doporučit. Profesionální přístup, ochota, schopná a trpělivá lektorka. ”
vloženo: 21. února 2020
vložil: Tibor Chmela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro autoškolu Nobe v Ostravě jsem se rozhodla na základě internetových recenzí a zdaleka to nebylo šlápnutí vedle!
V první řadě oceňuji, že autoškola pracuje s elektronických systémem, kde jsou evidovány veškeré platby a naplánované teoretické i praktické lekce. Bezproblémová komunikace s manažerkou a lektorem jízd. Všechny termíny se autoškola snaží přizpůsobit vašim potřebám.
Teoretické lekce probíhají v učebně, zde bych naopak uvítala interaktivnější způsob výuky než pouhé předčítání paragrafů ze silničního zákona.
Před nástupem na jízdy musíte absolvovat minimálně čtyři závěrečné testy nanečisto, což vás donutí začít se věnovat problematice dříve, než poprvé usednete za volant.
První hodinu praktické výuky strávíte na cvičišti, kde se seznámíte s ovládacími prvky vozidla a jeho základní údržbou. Postupně s každou další jízdou se dostáváte do složitějších situací a až vše zvládnete, začnete trénovat na závěrečnou jízdu u zkoušky. Lektor mi vše vysvětlil a názorně předvedl, byl velice trpělivý a dokázal mě povzbudit (tímto zdravím p. Kosňovského). Několikrát jsme projeli veškeré chytáky, se kterými se u zkoušky z jízd můžete setkat, takže se vám nemůže stát, že na zkoušku nebudete připraveni.
Jakožto úspěšný absolvent této autoškoly vám ji mohu jedině doporučit.
vloženo: 9. února 2020
vložil: Karla Bártová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice kvalitní výuka a až dodělám zkoušky v Ově, tak už mě na vesnici nic nepřekvapí.
vloženo: 3. února 2020
vložil: Matěj Karlík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřelý, lidský a profesionální přístup lektorky (slečny Vařákové) i velice milé p.Slezákové v kanceláři. Teorie naprosto dostačující. Celkově bych autoškolu hodnotila velice kladně. :)
vloženo: 31. ledna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice milý a trpělivý pan instruktor Milan Plačko.
vloženo: 27. ledna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Domluva super. Hned od začátku nebyl žádný problém jak s objednáním kurzu, tak posléze s rezervováním jízd. Dělám si ten 17-denní kurz a mohla jsem si zajistit jízdy každý den.
Teorii už mám taky za sebou, ta byla poněkud stručná ale zábavná, a nejspíš jsme probrali všechno potřebné a byly mi zodpovězeny všechny mé otázky. Doporučila bych si předem všechno 'nastudovat' sama, a pak se ve výuce zeptat na nejasnosti. Není úplně čas jít do všeho do hloubky.
Pan učitel to asi se mnou nemá nejlehčí, protože opakuju stejné chyby. Ale dá se to s ním i v klidu probrat a i když mám ještě pár jízd před s sebou, mám už všechno naučené a teď je to jen na mně, abych to i uplatnila.
vloženo: 20. ledna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   I ta jedna hvězda je moc !! Ale bohužel tu jinak recenzi nenapíšu!!
Hrozná Autoškola , pozvali mě k závěrečkám, tam mi pak řekli ze mě nemohou vzit;)
Pak mi BOSS Nosková řekla že mi dá nový termín, už se mi absolutně neozvala.!!!!
Nejde mi o těch vyhozených 14tisic , ale o princip.
Opravdu špatný a neprofesionální přístup .
Za mě NEEEEEE!!!! A VARUJU I OSTATNÍ , DĚLAJÍ TO ČASTO!!! VŠEM MÝM 3 ZNÁMÝM UDĚLALI TO SAMÉ!
HOLD JSME NALETELI NO &#128527;
vloženo: 19. ledna 2020
vložil: Kevin Princo, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průměrné služby. Řídit jsem se naučil. Lektorka byla vstřícná a milá, ale v autě se často věnovala spíše jiným věcem, než dohlížením nad tím, jak a kam jedu, což mě často znervózňovalo.
vloženo: 9. ledna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe mohu doporučit. Teorie byla jasná a zábavná. Pan učitel při jízdách my vždy vyhověl jak jsem potřebovala.
vloženo: 6. ledna 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu NOBE mohu jen doporučit!

Teorie byly svižné a srozumitelné, jednání nebo požadavky co se týče četnosti jízd byly také bez problému.
Díky tomu jsem se vždy těšil na další jízdy a nemohu si tedy na nic stěžovat.
vloženo: 18. prosince 2019
vložil: Michal Korduliak,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mě super autoškola, teorie mi byla dobře vysvětlena. Jízdy nebyly problém, vždy proběhla v daném termínu. Instruktor p. Haderka mi skvěle vysvětlil pravidla chování na silnicích a vždy mi poradil. Na zkoušky jsem se cítil připravený a i proto proběhly hned napoprvé úspěšně. Děkuji! :)

Autoškolu mohu jen doporučit dalším zájemcům o řidičské oprávnění.
vloženo: 9. prosince 2019
vložil: Libor Staněk, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe mohu jen doporučit. Profesionální přístup slečny Vařákové jak na teoretických, tak i praktických hodinách. 55-ti denní kurz je za mě dobrá volba. Cena se rovná kvalitě.
vloženo: 27. listopadu 2019
vložil: Dominika Kožušníková ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup k žákům, skvělí lektoři praktického výcviku, kteří mají pochopení a hlavně poradí. Neměl jsem sebemenší problém s domluvou jízd a celkově přístup autoškoly se mi velice líbil.
vloženo: 22. listopadu 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Hodnotím Ostravu
Naprostá spokojenost s přístupem všech vyučujících je vidět ze jsou to profesionálové na svém místě, velice přátelští a milí. Pan Kosňovský úžasný a hlavně velice trpělivý člověk, který dokáže snad naučit ridit každého! Opravdu mohu doporučit!! :)
vloženo: 14. listopadu 2019
vložil: Lucie,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výcvik u Autoškoly NOBE proběhl bez problémů. Tým se patřičně stará o to, aby zákazník získal své informace s dostatečným předstihem a ve snadno přístupné formě. Teoretická část společně s podmínkou splnit 4 závěrečné testy nanečisto zajišťuje, aby měl student základní přehled a byl dostatečně připraven poprvé usednout za volant. Praktická část probíhala podobně hladce: s lektorem jsme si po dohodě navzájem vyhověli a domluvili se na nejvhodnějších termínech. Lektor během jízd bere ohled na nedostatky, a na ty poté klade důraz a snaží se je zdokonalit.
vloženo: 14. listopadu 2019
vložil: Daniel Lukács,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou NOBE jsem byla velmi spokojená. Paní Slezáková je vstřícná a vždy mi poradila s organizačními záležitostmi. Byl mi přidělen lektor jízd pan Kosňovský. Ten mě zbavil všech předsudků a strachu za volantem, moc vstřícný a vždy mi vysvětlil danou chybu či situaci abych tomu lépe porozuměla. Během jízdy mi odpověděl na dotazy, které mi nebyly jasné např. o situaci v provozu apod. Autoškolu NOBE velmi doporučuji!
Lucie Vavrečková
vloženo: 13. listopadu 2019
vložil: Lucie Vavrečková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velmi spokojen. Přidělený instruktor p. Sonnek je velký profesionál, každou chybu v klidu vysvětlil, přidal konkrétní případ, co všechno by se mohlo stát. Na termínech jízd jsme se vždy domluvili bez problémů.
vloženo: 22. října 2019
vložil: Pavel Pexa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup, rychlý a přehledný systém domluvy termínů.
vloženo: 12. října 2019
vložil: Petr Bachura, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě doporučuji!!!! Rychlost kurzu, výborný přístup....jízdy byly zábavné a bez stresu ;)
vloženo: 9. října 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola nobe byla super, vse bylo dobre vysvetleno, pan ucitel Kosnovsky byl vstricny a nikdy nezvysil hlas. Jestli nekomu doporucim autoskolu, reknu stoprocentne nobe. Moc vam dekuji!
vloženo: 7. října 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola je velmi flexibilní ke studentovi, doporučuji.
vloženo: 23. září 2019
vložil: Roman Lakatoš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup zaměstnanců autoškoly byl dobrý, vždy se ochotně věnovali a snažili se pro mne najít nejlepší řešení nebo termíny. Pan instruktor se mě snažil vše co nejlépe vysvětlit a naučil mě řídit. Mohl jsem se ho v klidu zeptat, pokud jsem něčemu nerozumněl nebo opakoval chybu.
vloženo: 23. září 2019
vložil: Jan Fröde,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po celou dobu kurzu je student provázený přátelským kolektivem ať už při teorii tak i při hodinách jízd. Velké plus této autoškoly je i možnost při problému například s lektorem jízd vyměnit ho za jiného, který vám může více vyhovovat. Na jízdy je pocelou dobu jen jeden lektor, kterého vám autoškola přidělí, nemusíte se bát že každou hodinu budete s někým jiným. Přístup lektorů je velice příjemný a přátelský. Určitě jako velice dobrou autoškolu, kde vám se vším pomohou můžete využít právě autoškolu Nobe
vloženo: 12. září 2019
vložil: Kateřina Majerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice spokojený s touto autoškolou , auto i učitelé jsou super
vloženo: 6. září 2019
vložil: Jan Malota,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodoval jsem se mezi autoskoly, ale nemenil bych kdybych musel zbovu si vybrat Chtel bych poděkovat paní Slezakové za ochotu a přístup skvělý. A hlavně instruktorce paní Vařákové za prijemny přístup a hodně trpělivosti které semnou měla.
vloženo: 4. září 2019
vložil: Jan , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jistota dvou jízd týdně, příjemní a ochotní lidé, jak v kanceláři, tak i v autech.
vloženo: 31. srpna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   super jednání, vycházejí vstříc časům jízd.Vše vysvětlí.Moc se mi líbilo učit se u této autoškoly
můžu jen doporučit.
vloženo: 29. srpna 2019
vložil: Čeněk Kužel,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zakoupil jsem si v této autoškole 55-ti denní kurz k získání řidičáku. Počítal jsem tedy zhruba se dvěmi měsíci, kdy kurz dokončím.
Ale skutečnost je jinačí, sekretářka vám sice nabízí tuto délku kurzu, ale neřekne vám, že těch 55 dní je od prvního výjezdu, takže se počítají jen jízdy. Byl jsem na první výuce a další mi naplánovali až za tři týdny.
Prostě bych to hodnotil jako podvod.
vloženo: 23. srpna 2019
vložil: ZB, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ŘP sice již nějaký ten pátek vlastním, ale potřebovala jsem se zbavit nějakých zlozvyků a naučit pořádně parkovat. Pro autoškolu Nobe v Ostravě jsem se rozhodla, protože nabízí přímo vícehodinový kurz parkování. Spoléhala jsem na kladné recenze a byla jsem ochotná dojíždět 100 km do Ostravy. Po poradě po telefonu se skvělou paní asistentkou jsem nakonec zvolila 10 hodin kondičních jízd. Byl mi přidělen úžasný učitel pan Kosňovský, se kterým jsem se na všem bez problémů domluvila a kterému moc děkuji za vlídný, klidný a trpělivý přístup. Vůbec nelituji dálky a času a jsem opravdu spokojená a ráda, že mi konečně někdo v klidu vysvětlil a ukázal vše, co mi připadalo pro mě nemožné. Tuto autoškolu na 100% doporučuji.
vloženo: 2. srpna 2019
vložil: Hana Slouková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe Ostrava bych určitě všem doporučila. Dobrá organizace, paní sekretářka ochotně poradí a co se týče jízd, tak musím vyzdvihnout trpělivost učitele (p. Vígh) který naučil řídit i mě, absolutního neznalce všeho co se týče aut a řízení. Vše v klidu vysvětlí, žádné řvaní a ponižování.
Pokud zvažujete, který kurz si vybrat, určitě bych šla znovu do 55 denního - je intenzivnější a rychleji se do řízení dostanete.
vloženo: 31. července 2019
vložil: Dana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Již od prvního dne jsem věděl, že jsem udělal dobře s výběrem autoškoly.
Pan Nosek, který vyučuje teoretickou praxi je vtipný a přímý člověk, máte pocit, že jste s kamarády na pivu, ale základy Vám vysvětlí jasně a přehledně.
Přidělený učitel,pan René Zikmund,je třída sama o sobě, upřímný člověk, který k základnímu výcviku přidal ještě kus ze svého temperamentu.
Výcvikem mě provedl s kapkou humoru, ale když bylo potřeba dal mi dostatečně najevo, že takhle to teda nepůjde!
Skvělá domluva a plánování jízd. Nikdy jsem nemusel dlouho čekat.
Rozhodně doporučuji připlatit si za 55-děnní kurz, 2 jízdy v týdnu jsou tak akorát.
Díy Nobe :)
vloženo: 30. července 2019
vložil: Jakub Svoboda,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Cítil jsem se skvěle, hlavně při jízdách. Učitel byl super mihu doporučit.
vloženo: 25. července 2019
vložil: Marian Škápik,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Není co vytknout, nádherná autoškola! Jizdy jsem měla s paní Dagmar, která má vynikající učitelské schopnosti a je velmi pozitivní člověk. Po domluvě jsem skoro ihned měla přednášky z teorie a skoro jsem neměla čekat poté i na jízdy. Pečlivě mě naučili bezpečně a správně jezdit. Díky tomu i zkoušky byli v pohodě. Mockrát děkuji Nobe, a hlavně páni Dagmar, za vsechno!
vloženo: 24. července 2019
vložil: Nina Lomtatidze,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
Ohledne řízení jsem byl amatér všech amatérů,ale díky autoskole nobe muzu říct,že jsem seznámen se vším,od jízd až po teorii.Ted jen dokončit zkoušky.
Každopádně celkový přístup byl profesionální a vstřícný.
Mohu doporučit.
vloženo: 24. července 2019
vložil: Petr Panzenberger,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem zvládl, sice ne hned napoprvé,ale zvládl a řidičák získal.
Jen mám teď obavy, aby mi jej nesebrali.
Jde o to, že teorii nám vysvětloval majitel p. Nosek a ten přitom nemá oprávnění vyučovat v autoškole. Je rovněž ostudou, že o učitelský průkaz přišel,jakož i o řidičák, když jej chytili, jak řídil pod vlivem alkoholu.
To pro autoškolu není zrovna dobrá vyzitka.
vloženo: 16. července 2019
vložil: Pitris, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola na pohodu, domlouvání termínů vstřícné a rychlé, výuka kvalitní. Jediné co se dá vytknout je malá místnost pro teoretickou výuku. Jinak ale vřele doporučuji.
vloženo: 11. července 2019
vložil: Jan Zágora, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola má praktiky které si budou žádat prověření magistrátu a popřípadě prověření českou polici pokud v jeden den podepíšu nějakou smlouvu a ten den zní odstoupím mám právo podle zákona z jaké koliv smlouvy odstoupit do 14 dnů kde jsem neudělala ani jednu hodinu teorie ani jednu jízdu a mám paní sekretářce zaplatit 3500 kč za strávený čas je dost velká drzost majitel který má semnou popřípadě jednat se vůbec neozval ani nereaguje na telefon tuhle autoškolu nedoporučuji
vloženo: 10. července 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolu NOBE jsem byla velmi spokojená. Skvělý přístup lektora po celý výcvik. Můžu jen doporučit.
vloženo: 2. července 2019
vložil: Bára ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   :-) Nikdo tady nepřirovnává žáky k orangutanům, přečtěte si tu větu, ještě jednou a radši p o m a l u.
Za další, jestli někdo nemá vlohy, tak by měl radši jezdit sockou, než být nebezpečný pro sebe, ale hlavně pro ostatní účastníky provozu a to vám řekne každý řidič.
Už jen z věty "Dovedu si živě představit reakci autoškoly" inteligentního člověka hned napadne, že to není reakce autoškoly na daný blábol :-)
vloženo: 30. června 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mám s ní špatnou zkušenost.
vloženo: 29. června 2019
vložil: Veronika Klozová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedá mi to, abych nereagoval na odpověď posledního hodnocení práce autoškoly NOBE.
Pokud přirovnáváte žáky k orangutanům, je to obrázek Vašeho náhledu na žáky, které máte naučit řídit auto.
Jistě, jsou tací, kterým to nejde a holt nemají ty dostatečné vlohy. Ovšem veřejně se radovat, že podprůměrný žák odchází a přitom jste to byli vy, kteří jste zklamali,to vše svědčí o vaší "profesionalitě".
Asi opravdu, NOBE NEE.
vloženo: 29. června 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po delším hledání jsem si vybral autoškolu NOBE.
Kurz proběhl podle očekávání, autoškola splnila všechno k čemu se zavázala. Celkové hodnocení je průměrné, v žádném případě nehodnotim jako nejlepší. To bych musel mít nějaké zkušenosti i s jinými autoškolami. Jen bych očekával vzhledem k ceně kurzu, že v této ceně bude i učebnice nebo první zkouška bez poplatku.
vloženo: 28. června 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych poděkovat Paní Slezákové za skvělý přístup po celou dobu kurzu kdykoliv cokoliv ochotná &#128522; taky chci poděkovat Panu učiteli Kosňovskemu za jeho perfektní a pro mě při téhle profesi nadlidský úkol za jeho ochotu, domlouvani jízd na výbornou chovani za 1**** a výuka naprosto bezkonkurenční bez něj bych byla v háji. Pan učitel všechno vysvětlí tak že to pochopíte opravdu na poprvé a úžasná atmosféra po celou dobu jízd.. Celkově autoškola nejlepší kterou jsem si mohla u nás v Ostravě najít a nedám na ní dopustit budu chválit všude kde se dá teď už je to na mě udělat to na poprvé &#128584; &#128514; prostě profesionálové &#128076;&#127996; klobouk dolů &#128081;
vloženo: 18. června 2019
vložil: Vendula Eugelová ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělala jsem autoskolu u NOBE v Ostravě a byla jsem se vším maximálně spokojená. Paní sekretářka byla moc příjemná a vždy mi se vším vyhověla, teoretická nauka byla srozumitelná a také jsem měla skvělého instruktora, který vždy vše dobře vysvětlil a měl se mnou velkou trpělivost. Určitě bych si nevybrala jinou autoskolu ,vše proběhlo bez problémů.
vloženo: 3. června 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dlouho jsem se dokopavala do toho, abych si konecne udelala vysneny ,,ridicak,,
Podle referenci jsem si vybrala autoskolu Nobe Ostrava - kladne hodnoceni od lidi okolo me, dojezd od mista bydliste a prehledne, strucne webove stranky na kterych jsem se dozvedela v podstate vse, co jsem pro svuj vyber potrebovala vedet. Chtela jsem delat jizdy ve vetsim meste, abych se co nejvice naucila jezdit.
V aute jsem sedela maximalne jako spolucestujici a znala tak mozna vyznam slova volant...
S doporucenim pani Slezakove jsem si vybrala 55ti denni kurz a dobre, ze jsem si nechala poradit, dekuji. Cena kurzu za poskytnute sluzby optimalni a ferova. Jednani pri vyrizovani smlouvy bezproblemove, libil se mi pristup pani sekretarky. Pokud nekdo pise, ze je prisna, ma pravdu, ale clovek, ktery pracuje s lidma to asi nejvic pochopi, jak to je tezke se nekdy domluvit.
Doporucuji dodrzovat stanovene terminy platby a vsechny dalsi vyrizovani pred samotnyma jizdama, vse bylo tak okamzite vyrizene a nemusite zbytecne cekat!
Teorie probihaly primo v budove autoskoly, pan ucitel chodil vcas, nemuseli jsme na nic cekat, vzdy jasne a srozumitelne vysvetleno, pokud jsme meli otazky, nevahal a vysvetlil do te doby, nez jsme vsichni pochopili. Teorie byla zdlouhavejsi, ale to je tim, ze uz jsem pracujici. Vyplatilo se delat si poznamky a poslouchat, projevi se to na zaverecnem testu!!!
Po zmaknuti teorie, kterou uzavrela prvni pomoc musite splnit cvicne tri testy, aby Vam mohl byt pridelen lektor. Tady jsem ze sve blbosti zavahala a nekolik mesicu testy nedelala a vse se mi tak prodlouzilo, ale ciste moje chyba. Nevedela jsem uz behem pul roku, ktera bije a po teorii to byl dlouhy cas, takze doporucuju fakt testy srotit a koupit si primo v kancelari ucebnici, ta je opravdu skvele vypracovana I pro blondyny, jako jsem ja:D
Testy jsem mela dost neuspesne, az potom co se mi povedly tri uspesne mi ihned pani sekretarka pridelila ucitele na jizdy.
Pan Sonnek je velice profesionalni, ochotny a klidny clovek ze ktereho budete mit respekt uz na fotce v chodbe autoskoly:)))) Domluva ohledne jizd luxusni, pracuji na smeny, nikdy nebyl problem vymenit si jizdu, vzdy jsme se domluvili. Samotny jizdy primo v meste a provozu, prvni jizdy jsem se silene bala a malem urvala volant, potom nervozita oprchavala a ja si byla vic a vic v aute jistejsi. Pokud jsem delala chyby, ucitel me upozornil, vysvetlil a jelo se znovu. Zadny rvani, urazeni, jen klid a mir:)))
Cely kurz jedno auto, jeden ucitel, co vic si prat. Zadny pendlovani a zmeny, ktery by me mohly rozhodit. Po odjeti posledni jizdy bezte zaplatit poplatek na magistrat fakt co nejdriv, at necekate dlouho na zkousky, neni to zadna zavratna castka. Termin mi byl sdelen autoskolou po sms, takze opet vyhoda, ze krom zaplaceni nejakych tech poplatku uz se nemusite o nic starat, coz mi vyhovovalo.
Zaverecny zkousky zacinaly testem, potom se slo na jizdy. Bohuzel budu opakovat druhou cast, protoze mi porad ,,chcipalo,, auto a nerozjela jsem se do kopce, no ostuda, jako blazen. Byla jsem si vedoma chyb, ktere jsem udelala a proto jsem neuspela. Ty diskuze, ze komisari rejzujou prachy v Ostrave vubec nectete, budto jste soudni, ze vite, co jste udelali a nebo budete hledat chybu na druhem. Snad to na dalsi pokus zvladnu, protoze jak vnimate provoz a znacky a zbytecne nezmatkujete a kazdych pet minut vam nezdechne auto, budete ok.
Dekuji celemu tymu Nobe za tuhle zivotni zkusenost, byla to fuska a jeste me ceka hodne prace, ale stoji to za to. Verim, ze budu dobrou ridickou, na autoskolu budu vzpominat jen v dobrem!!!
:)
vloženo: 21. května 2019
vložil: Ivana Freharova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý poměr ceny & kvality.
Příjemná paní sekretářka, vše vysvětlí. V hodinách teorie vždy dost prostoru pro dotazy žáků.
Po celou dobu výcviku, tak jak říká reklama jedno auto, i jeden lektor. Navíc trpělivý, příjemný a umí i pochválit. V mém případě šlo o p. Kovalčíka. Určitě bych tuhle autoškolu doporučil i ostatním. ;-)
vloženo: 20. května 2019
vložil: Alan Řepka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po zvládnutí řidičáku před sedmi lety jsem do auta prakticky nesedla, a tak jsem přicházela do ostravské autoškoly na kondiční jízdy s velkými obavami a žádala někoho velmi trpělivého a klidného. Pan Kovalčík předčil má očekávání a ač jsem usedala za volant nervózní, tak mě jeho přístup vždy po chvíli uklidnil. Je to milý a pohodový člověk. Pokud jsem udělala něco špatně, s klidem mi vysvětlil, jak to udělat příště líp a na co si dát pozor. Jezdili jsme často do centra nebo na místa, která jsem si chtěla projet. Počáteční jízdy probíhaly večer, což mi vyhovovalo, nestresoval mě hustý provoz, když jsem si nebyla jistá v ovládání vozidla. Všem vřele doporučuji, zakoupených jízd rozhodně nelituji a panu instruktorovi patří velký dík.
vloženo: 12. dubna 2019
vložil: Karolína , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola NOBE byla dobrá volba. Skvělý přístup instruktora po celou dobu výuky. Není co vytknout.

vloženo: 12. dubna 2019
vložil: Sára,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych strašně všem doporučila . Autoškolu jsem udělala na první pokus a to jen díky opravdu skvělému instruktorovi, který ve mě věřil víc než já sama sobě. Strašně trpělivý a vždy zodpověděl všechny mé otázky a všechno vysvětlil i více krát. I se školou a práci jsme si mohla naplánovat jízdy jak jsem potřebovala.
vloženo: 11. dubna 2019
vložil: Mária, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělal jsem kurz v Ostravě a jsem naprosto spokojen. Teoretická i praktická výuka byla velmi kvalitní, lektor mi vyšel v plánování jízd vstříc. Tuto autoškolu velmi doporučuji!!
vloženo: 1. dubna 2019
vložil: Lukáš Kubala, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hned při první navštívě autoškoly mi můj lektor padl do oka. Teorie byla zábavnou a interaktivní formou a dobře jsem vše pochopila. Díky lektorovi jsem se na každou jízdu těšila. Rozhodně doporučuji!
vloženo: 26. března 2019
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   K NOBE jsem se přihlásil především kvůli lokalitě a možnosti kurzu na míru, ale opravdu mě nenapadá nic co bych mohl vytknout. Já na časy v autoškole budu vzpomínat jen v dobrém.
vloženo: 18. března 2019
vložil: Martin Žlebek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola NOBE by svou kvalitou a nadšením pro věc měla být vzorem nejen ostatním autoškolám, ale vlastně i všem poskytovatelům jakýchkoliv služeb. Po zkušenostech mých přátel z nejrůznějších autoškol jsem se do výcviku skoro bála přihlásit, ale v NOBE jsem se setkala jen s pozitivním a motivujícím přístupem, důslednou výukou a morální podporou. Ocenila jsem různorodost tras a výjezdy i do hustšího provozu centra Prahy (Národní divadlo, uličky kolem Národní třídy, I.P.Pavlova, Václavské náměstí atd.) - ne ve všech autoškolách jsou jízdy v centru města samozřejmostí. Přístup paní instruktorky Dagmar byl naprosto jedinečný. Na zkoušky mě připravila, jak nejlépe mohla, uspěla jsem na první pokus. Už se těším na kondiční jízdy a všem budoucím řidičům vřele doporučuju.
vloženo: 13. března 2019
vložil: Ester Čampulková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   super příprava,super lektor. Všechno v pořádku a doporučuji.Jsem rád že autoškola.Bez problémů
vloženo: 12. března 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si dlouho vybírala, ale jak se říká, kdo moc vybírá, nakonec přebere. Už jen, jak jsem přišla ohledně vstupních informací, paní sekretářka byla velmi znepokojená, tím, že si chci zaplatit levnější kurz, při druhém setkání tomu nebylo jinak, to ji zase vadilo, že jsem nepřinesla platbu za kurz přesně, ale dovolila jsem si donést platbu v 1000 korunách. Teoretické hodiny probíhaly v celku v pořádku, než se vůbec může jít do auta jezdit, je zapotřebí udělat 3 e-testy. Což mi nepříjde moc logické. Jízdy relativně probíhaly v pohodě, až když jsem se dostala ke závěrečným zkouškám, to teprve byla katastrofa. Hrozný přístup učitele, a o magistrátu ani nemluvím. Po 5-ti neúspěšných pokusech jsem byla už vážně znechucená, a přešla jsem do Havířova, kde jsem zkoušku složila na poprvé. Můžu jedině poděkovat autoškole Iveta NoProblem, jejich přístup se absolutně nedá srovnat s autoškolou NOBE.
vloženo: 7. března 2019
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybírala velmi dlouho a pečlivě. Autoškolu NOBE můžu jen a jen doporučit.
Skvělý přístup a ochota lektorů. Děkuju!:)
vloženo: 5. března 2019
vložil: Lucie Kempná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lidsky a profesionalni pristup
vloženo: 2. března 2019
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Profesionální a dobrý přístup, proto hodnotím kladně
vloženo: 27. února 2019
vložil: Lukáš Kohut,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z autoskolou Nobe a jejich službami jsem byl velice spokojen. Profesionální jednani a vstřícný přístup. Mohu všem jen doporučit.
vloženo: 24. února 2019
vložil: Malamadre,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Nobe jsem byla velice spokojená. Ocenila jsem velmi milý, klidný a profesionální přístup. Můžu tuhle autoškolu vřele doporučit.
vloženo: 19. února 2019
vložil: Adéla , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mám s touto autoškolou jen dobré zkušenosti...jsou vstřícní, přátelští a zároveň profesionální.
vloženo: 18. února 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost, všem doporučuji :))
vloženo: 17. února 2019
vložil: Jakub,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super lektor,super příprava,za týden mám závěrečné zkoušky tak uvidím.Jsem moc rád že jsem si vybral Nobe.Děkuji a doporučuji

Krško Josef
vloženo: 5. února 2019
vložil: Josef Krško, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě doporučuji autoškolu a za mne pobočku v Ostravě. Skvělý přístup k jednotlivým lekcím, ať už teoretickým, tak praktickým. Autoškolu jsem dlouho odkládala, jelikož jsem se řízení opravdu bála, proto mi teď příjde tato dřívější obava zcela absurdní. Měla jsem skvělého lektora pana Sonnka, který byl vůči mne velmi trpělivý a také po časové stránce a navrhovaných termínech, jelikož jsem zaměstnanec, mi vyšel naprosto vstříc a děkuji mu za to. &#9786;&#65039;&#128578;
vloženo: 31. ledna 2019
vložil: Tereza Jeřábková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola vinikající... na mou stydlivou a nervozní povahou jsem velice spokojený... přístup ke mně byl prosefionalní a nemohu nic vytknout...
Lektor přijemný, a auto jsem dostal, které jsem si přál... (kombi) takže spokojenost nadevše... Nemohl jsem si vybrat lépe, Děkuji...
vloženo: 29. ledna 2019
vložil: David Lysek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe všem doporučuji. Přístup profesionální, všichni milí, ve všem se snažili vyhovět. Autoškolu jsem dělala při zaměstnání a nikdy nebyl problém se dohodnout na termínech jízd. Můj instruktor byl p.Gažda velice přívětivý, trpělivý člověk, který vždy rád poradí a výjde vstříc. Autoškola Nobe je správná volba!
vloženo: 29. ledna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mě velká spokojenost. Dlouho jsem s autoškolou váhala a taky dlouho hledala tu správnou. Ale webová stránka autoškoly NOBE mě hned zaujala a jsem opravdu ráda, že jsem se do toho pustila právě s touto autoškolou!
vloženo: 23. ledna 2019
vložil: Jana B., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost. &#128076;&#128076;
vloženo: 21. ledna 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji autoškolu Nobe,velmi milé jednání a příjemní zaměstnanci a hlavně trpěliví učitelé klobouk dolů &#128521;.
vloženo: 21. ledna 2019
vložil: Renáta Chatrná ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe můžu s klidem doporučit všem kteří se chystají dělat řidičský průkaz. Velmi dobře vysvětlována teorie, a přístup lektora pana Kovalčíka, byl také profesionální. Projeli jsme mnoho tras po Ostravě a díky tomu jsem byla před zkouškami naprosto vklidu. Také oceňuji, že jsem celý kurz měla jedno auto a jednoho lektora což je v začátku určitě velké plus.
vloženo: 17. ledna 2019
vložil: Vanda Lukavcová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Nobe předčila mé očekávání. I když to zní, jako klišé, je tomu opravdu tak. Měla jsem z jízd docela strach, ale díky panu Kovalčíkovi a přístupu celé autoškoly vše dobře dopadlo :) Díky!

Veronika
vloženo: 14. ledna 2019
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Autoškolu Nobe mohu všem vřele doporučit, at už díky dobré organizaci, přístupu, lektorům a milé paní sekretářky, ale také se moci zůčastnit pohodové atmosféry jak při teorii( na lekci zdravovědy jsem se snad takhle nikdy nenasmála),tak při samostatných jízdách.

Mohu ze srdce poděkovat mému lektoru panu Sonnkovi, který je velice klidný a velice trpělivý (i s takovým nemehlem jako já) a vysvětlil mi a naučil spoustů věcí.

Školu Nobe tedy doporučuji všem, kteří chtějí mít co nejhumánnější klidný přístup a opravdu se něco naučit bez stresu.

Ted´ už tedy jen ty závěrečné zkoušky...:-)
vloženo: 9. ledna 2019
vložil: Tereza Rábarová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu rozhodně doporučuji. Vybrala jsem na základě kladných recenzí a udělala jsem dobře. Rozložení jízd 2x týdně je dostačující, jízdy 1x týdně bych nedoporučila. Přístup k žákům je individuální, vždy jsme se na všem s panem Sonnkem domluvili. Pan Sonnek je kliďas a velmi trpělivý. Celkový dojem - i přes vyšší cenu mohu jen doporučit. Vyplatí se to.
vloženo: 7. ledna 2019
vložil: StepankaK.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autškola NOBE mě zaujala hned na začatku, kdy jsem se rozhodovala dělat autoškolu v Ostravě. Měla skvěle udělané stránky, parádní popis a to nejlepší hodnocení ze všech ostatních, teď už vím proč. I když ze začátku byly trochu nervy, pan Sonnek mi vše krásně vysvětlil a pustili sme se do toho. Můžu říct, že po celou dobu dělání autoškoly jsem byla maximálně spokojená, domlouvání termínů se řídilo především mými časovými možnostmi a za to opravdu děkuji. Po celou dobu můj lektor zachovával trpělivý a profesionální přístup, naučil mně toho skutečně hodně. Tak teď jen doufám, že úspěšně složím zkoušky :)
Velmi děkuji celé autoškole NOBE za milý přístup a bezproblémové provedení výcvikem. :)
Kateřina Holišová
vloženo: 7. ledna 2019
vložil: Kateřina Holišová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Zaplatila jsem si 17 denní kurz, dobře vysvetlena teorie i zdravotnictvi. Pani Slezakova byla velmi napomocna v organizovani teorie i jizd. Kurz probehl rychle a uspesne. V domlouvani terminu nebyl zadny termin.

vloženo: 10. prosince 2018
vložil: Lenka Horakova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, autoškolu NOBE mohu jen doporučit. Jsem nadmíru spokojený!


vloženo: 4. prosince 2018
vložil: Marek Hykš ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup v autoškole byl perfektní, všichni milí, profesionální, termíny jízd bez problému, vše šlo hladce. Pan lektor Kovalčík byl skvělý, velmi trpělivý, projeli jsme spousty tras po celé Ostravě (těžce na cvičišti, lehce na bojišti:)), díky tomu jsem neměla žádný problém u závěrečných zkoušek. Autoškolu mohu na 100% doporučit!
vloženo: 3. prosince 2018
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dlouho jsem hledala kvalitní autoškolu v Ostravě a jsem moc ráda, že jsem narazila právě na Nobe - byla to ta nejlepší volba :-) Počínaje velmi milou a ochotnou paní sekretářkou, která nemá problém vyjít ve všem vstříc, vtipnými a naučnými hodinami teorie a zdravovědy a konče samozřejmě skvělým praktickým výcvikem s p. učitelem Sonnkem, který má svatou trpělivost a naučil řídit i takové nemehlo, jako jsem byla já a právě jemu patří největší dík :-) Tuto autoškolu určitě můžu všem jenom doporučit, kdo má obavy a stres z řízení, tady na to rychle zapomene a naopak si to zamiluje!!!
vloženo: 2. prosince 2018
vložil: Tereza Bělašková ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem spokojená. Velice se mi líbilo plánování následujících jízd, kdy jsme si každý týden řekla, které dny a jak časově můžu, ten následující týden a lektor mi vždy vyhověl. Také jsem po celou dobu výcviku měla pouze jednoho lektora s jedním autem, což je určitě pro začátek velká výhoda. Určitě tuto autoškolu doporučuji!
vloženo: 22. listopadu 2018
vložil: Simona Supová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velmi spokojen s mým instruktorem, panem Gaždou. Velmi trpělivý člověk, všechno vysvětlil, poradil a pomohl. Na ničem nebyl problém se dohodnout, takže jsem byl schopen zvládnout autoškolu i při práci. Doporučuji.
vloženo: 11. listopadu 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, zejména instruktor p. Chmiel. Naučil vše a skvěle připravil nejen na zkoušky, ale i na vypuštění do ostrého provozu. Nestalo se, že by se nesnažil vyjít vstříc. Jízdy probíhaly v klidu a pohodě, rozhodně to nebyla stresující nebo nepříjemná záležitost. Pokud se rozmýšlíte, myslím, že jste narazili na tu pravou autoškolu.
vloženo: 7. listopadu 2018
vložil: Ondřej Lamka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu NOBE mi vybrali rodiče jako dárek k 30.narozeninám a nemohli vybrat snad lepší autoškolu.Už od prvního setkání jsem byla mile překvapena s úžasným,přátelským a milým přístupem.Dostala jsem snad nejlepšího učitele na světě.Obdivuji jeho optimistickou povahu po dobu trvání celé mé jízdy.Nikdy bych nevěřila,že někdy sednu za volant.Ale s učitelem Kosňovským,se jezdí s úsměvem a dobrou náladou od začátku do konce.Jsem maximálně spokojena.
vloženo: 5. listopadu 2018
vložil: Veronika,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu NOBE jsem si vybrala na základě hodnocení na internetu a musím říct, že jsem byla nadmíru spokojená. Teorie byla jasná a stručná. Paní sekretářka Slezáková je velmi milá, vždy jsem se s ní na všem domluvila a vše mi objasnila. Jízdy semnou nebyly lehké, naštěstí mi byl přidělen výborný pan instruktor Sonnek, který je velmi trpělivý a klidný. Vždy mi dokázal s klidem opakovat dokola, co dělám špatně. Autoškolu jsem obsolvovala v Ostravě a můžu ji jedině doporučit. :)
vloženo: 25. října 2018
vložil: Klára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu NOBE jsem si vybrala na základě kladných recenzí na internetu a jsem spokojená. Pokud hledáte profesionální přístup od začátku až do konce, neváhejte se stejným výběrem. Ve všem mi bylo vyhověno, i když studuji a pracuji, vždy se našel čas na jízdy. Jízdy jsem si mohla plánovat i měsíc předem, a pokud se náhodou stalo, že jsem nemohla přijít, nebyl problém jízdu kdykoliv nahradit. S instruktorem panem Kosňovským byla po celou dobu kurzu sranda, vždy bral ohledy na mé požadavky a zbytečné obavy. Ze začátku jsem se hodně bála, že třeba budu právě ten typ, který za volant nepatří, a teď i když mám stále před zkouškou bych dokázala sednout do auta a kamkoliv přijet. Na jízdy jsem se vždy těšila až je mi líto, že kurz mi skončil. Za mě všem doporučuji !
vloženo: 16. října 2018
vložil: Lucie M , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice spokojená. Teorie byli velmi stručné a naučné. Paní sekretářka velmi milá paní, která Vám hned do začátku všechno vysvětlila.Také dobrá domluva s učitelem na termíny jízd. Pan učitel Sonnek velmi příjemný a trpělivý, jakýkoliv dotaz mi vřele vysvětlit.
Autoškolu Nobe doporučuji.
vloženo: 12. října 2018
vložil: Kristýna Zimmerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem dělala v Ostravě. Teoretické hodiny i jízdy byly přizpůsobeny mému času a možnostem. Cena odpovídá službám. Jediné co bych vytkla je, že jsem na jízdy vždy musela do autoškoly dojet. Pan Sonnek je moc milý, vždy trpělivý a klidný lektor, když je třeba. Provedl mě Ostravou a vzal mě vícekrát na místa, kde jsem si nebyla jistá.
Kdo neví, jakou autoškolu zvolit, NOBE je spravná volba.
vloženo: 28. září 2018
vložil: Kamila Káňová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Nobe parádní. Kurz byl přizpůsobený přímo na dny, kdy jsem měl čas. Teortické hodiny společně se zdravovědou vysvětleny řádně. Jízdy s panem Kosňovským byly super, naučí vás vše, navíc parkování pod jeho vedením je hračka. Autoškolu Nobe vřele doporučiji všem, kteří váhají ve výběru autoškoly.
vloženo: 28. září 2018
vložil: Tomáš Vlasák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybírala podle internetových recenzí a musím potvrdit že autoškola Nobe v Ostravě je opravdu super. Nemám co vytknout teoretické ani praktické výuce byla jsem spokojená s oběma částmi. Hlavní zásluhu má pan Gažda který mě učil praktický výcvik,tímto bych mu chtěla moc moc poděkovat! Je to opravdu moc hodný člověk který se snaží vyjít vstříc a je s ním legrace :) Na autoškolu budu mít jen hezké vzpomínky :)
vloženo: 26. září 2018
vložil: Michaela,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem absolvoval v Ostravě, a to na základě pozitivních internetových hodnocení. Výuka (jak teoretická, tak praktická) byla velmi neformální a vedena v přátelském duchu, lektoři se snažili převádět teoretické poučky do reálných situací, resp. při jízdách upozorňovat na nejčastější chyby a chytáky při zkoušce. Rád bych poděkoval speciálně panu Romanu Chmielovi, jenž mi vždy vyšel s plánováním jízd vstříc, a zůstal klidný a nad věcí i při těch nejhloupějších chybách. Přemýšlíte-li nad touto autoškolou, neváhejte.
vloženo: 24. září 2018
vložil: Roman Luu,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup, jak ze strany instruktorů, tak i ze strany financí.
Problém s parkováním můžete zde v této autoškole hodit za hlavu, naučí vás perfektně zaparkovat na téměř jakékoliv místo na zemi. S instruktorem byla v autě zábava, celkem často jsme se nad některými věcmi zasmáli. Žádný bič, stres, řev, nic takového tady nenajdete. Doporučuji všem ostatním, kteří zvažují různé autoškoly.
vloženo: 11. září 2018
vložil: Jiří Michálka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prima autoškola. Vstřícný a trpělivý přístup, bezproblémová domluva. Určitě doporučuji
vloženo: 3. září 2018
vložil: Michaela Kalandrová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   O autoškole jsem se dozvěděla náhodně, když jsem procházela autoškolu v Ostravě, ale nelituji. Jsem ráda, že jsem si zařídila kurz v Nobe. Abych byla upřímná, tak jsem věřila v to, že jsem poleno na řízení, zvláště manuálního auta, ale nakonec díky mému instruktorovi a celému týmu se ukázalo, že to není tak složité. Pouze mi trochu vadilo, že jsem si zaplatila 26denní kurz a můj intruktor měl hodně lidí, tak kolikrát se stávalo, že přijel o 10 a kolikrát i 15 až 20 později, ale měl svatou trpělivost se mnou a kolikrát mi to vynahradil, že jsem se mohla svést přímo až domů a hodně mi pomáhal při sestavování jízd podle mého gusta jak se říká. Takže autoškolu Nobe všem doporučuji a přeji, ať jsou stejně spokojení jako já.
vloženo: 3. září 2018
vložil: Kristýna Zbořilová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole jsem byl velmi spokojen a mohu všem jen doporučit, možnost přeplánovat si hodiny a dohodnout se na všem.
vloženo: 2. září 2018
vložil: Petr Foniok, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to super autoškola vhodná hlavně pro lidi kteří o autech ví kulové, a slovo spojka poprvé slyšeli před týdnem. Učitelé vstřícní a příjemní, ochotní se zaměřit na jednotlivé nedostatky učňů, nebo v případě nutnosti přerušit po domluvě výcvik
vloženo: 27. srpna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškol, doporučuji. Jejich jednání je skvělé není problém se přizpůsobit. Můj instruktor Pert kolárský ani nevím co napsat 100% ochota trpělivost a lidskost.
vloženo: 26. srpna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   vždy se je možno domluvit. Není problem změnit čas nebo den jízdy dle vlastnich potřeb. takže pohoda. :)
vloženo: 24. srpna 2018
vložil: L. Žáček,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou NOBE jsem velice spokojená, vstřícný-profesionální přístup, jednání na rovinu a termín se dal vždy domluvit dopředu. Pan Sonnek je skvělý učitel a určitě doporučuji. Moc děkuji že právě u Vás jsem mohla studovat! Moc mě to bavilo :)
vloženo: 23. srpna 2018
vložil: Petra,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vstřícní a ochotní zaměstnanci. Skvělá komunikace a práce s učni. Vždy se snažili vyjít vstříc a udělat maximum.
vloženo: 15. srpna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz na mne zanechal celkově pozitivní dojmy, radi pomohli aj s prípadnými administratívnymi problémmi.
vloženo: 9. srpna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přestože nepocházím z Ostravy, rozhodla jsem se, že bude lepší dělat autoškolu v Ostravě, abych si zvykla na tramvaje a větší hustotu provozu. Bylo velmi těžké vybrat tu správnou autoškolu, ale teď můžu říct, že NOBE byla ta nejlepší možná volba. Jsem velmi spokojená s přístupem svého instruktora, jízdy je vždy možné plánovat dle domluvy a navíc záruka jednoho instruktora a stejného vozidla po dobu celého výcviku je nejlepší. Doporučuji každému, kdo se chce naučit jezdit bezpečně a správně.
vloženo: 31. července 2018
vložil: Andrea Durčáková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola. Jednání jasné a okamžité, teorie je brána jednoduše ale do hloubky a jízdy taky super - pan Kosňovský ví, co dělá. Sice jsem ještě v žádné jiné autoškole nebyl, takže nemám s čím porovnávat, ale jsem si jistý, že v porovnání s ostatními je Nobe velmi profi autoškola. (až na malou učebnu teorie)
vloženo: 20. července 2018
vložil: Tomáš Schmied, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu můžu jen doporučit, lektor pan Sonnek byl super, vždy bylo možno si říct termín, tak, aby mi vyhovoval, naprostá spokojenost :)
vloženo: 18. července 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemůžu být víc spokojenější s výběrem, tato autoškola mi vždy vyšla maximálně vstříc. Rodinná firma - s dlouholetou tradicí, která učí lidi s láskou a velice jim záleží na tom, aby mladí lidé uměli perfektně řídit! Btw pan Vitouš - nejlepší učitel! Díky
vloženo: 12. července 2018
vložil: kristýna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu NOBE můžu doporučit. Děkuji za profesionální a vstřícný přístup. Vždy byla možnost domluvy jednotlivých jízd a díky panu Sonnkovi jsem byl schopný projít zkouškou napoprvé.
vloženo: 2. července 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe hodnotím vel'mi kladne, všetci zamestnanci boli ochotní a vždy sa dalo na všetkom dohodnúť k mojej spokojnosti. Určite túto autoškolu možem len doporučit pokial ešte niekto neni rozhodnutí.

vloženo: 2. července 2018
vložil: Annamária Švubová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Nobe je skvělou volbou pro všechny, kteří se opravdu chtějí naučit jezdit! Byla jsme spokojená jak s kvalitou teoretické výuky, tak s kvalitou praktické části. Doporučuji všem! Neváhejte a přihlaste se, nebudete litovat :)
vloženo: 2. července 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velice spokojený jak s teoretickou výukou tak s praktickou :)
vloženo: 28. června 2018
vložil: Martin Hladík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, od komunikace s paní Slezákovou po jízdy s panem Chmielem. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 28. června 2018
vložil: Vanessa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Co velmi oceňuji je individuální přístup. Jízdy jsem si mohla naplánovat podle sebe, kdykoli jsem měla čas, ať už to bylo na osmou ráno nebo o půl čtvrté odpoledne. Obdivuji také trpělivost pana Kosňovského, kterou se mnou měl, jelikož občas mi přišlo, že nikoho horšího tam neměl. Jednoduše řečeno... S autoškolou jsou byla více než spokojená a jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna Nobe.
vloženo: 26. června 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   spokojenost z autoškolou Nobe doporučuji.
vloženo: 21. června 2018
vložil: David,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybrala jsem si tuto autoškolu a s výběrem jsem spokojená.
Skvělý přístup všech, učitel (p. Chmiel) byl hodný a trpělivý, snažil se vždy vyhovět při plánování jízd :) velká spokojenost a určitě doporučím dále. Děkuji.
vloženo: 19. června 2018
vložil: Zuzana,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mi doporučil kamarád ze školy, a jsem rád že jsem jej poslech. Autoškola je výborná, na teoretických hodinách se naučíte vše co potřebujete na splnění zkoušky navíc přístup k teoretickým hodinám je absolutně excelentní a profesionální. Když jsem poprvé sedl do auta moc jsem v sebe neměl důvěru, a proto můj velký dík patří instruktorovi Romanu Chmielovi který absolutně úžasně vedl můj výcvik a vrátil mi důvěru. Autoškolu určitě doporučím i ostatním.
vloženo: 13. června 2018
vložil: Jakub Maceček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je super. Mohu doporučit. S panem instruktorem jsem byl spokojený....jde o to se hlavně naučit jezdit... Vstřícný přístup vše v pořádku.
vloženo: 13. června 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, byl to porod, ale pan Gažda byl trpělivý a hodný. Ať žijí kozorozi&#128578;
vloženo: 6. června 2018
vložil: Nela , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji
vloženo: 26. května 2018
vložil: Milan Rokosinyi,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím :) Můžu s klidným svědomím napsat že autoškola Nobe v Ostravě je velmi skvělá. Byla to jediná autoškola kterou jsem absolvoval ale za ty zkušenosti a přístup moc děkuji a vřele všem doporučuji. Chtěl bych pozdvihnout pana Gaždu, který měl trpělivost dokázal mě když jsem byl nervózní vždy podržet, srandista a vše co kolem toho patří. Naučil mě strašne toho moc :) :) když jsem šel na jízdy věděl jsem že to zvládnu v pohodě páč jsem měl vedle sebe zrovna pana Gaždu.... Zkoušky jsem udělal na poprvé a za to moc moc děkuji právě jemu &#128522;&#128522;&#128522; díky díky a kdyby jste nevěděli v Ostravě kde hledat autoškolu neváhejte a jděte do autoškoly NOBE. S pozdravem Jozef Meliš
vloženo: 25. května 2018
vložil: Jozef,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Já jsem spokojen maximálně. A to jak s instruktorem, tak s celkovým průběhem výuky autoškoly. I přes to, že jsem požadoval jiného instruktora (ten byl vytížen, takže jsem měl dostat jiného), jsem byl s náhradním instruktorem velice spokojen a za mne je pan Kosňovský jednička! -> vše řeší v klidu, dovede poradit a náležitě podpořit a díky jeho přístupu se naučíte, co potřebujete. Díky tomu se cítím naprosto připraven k závěrečné zkoušce! Děkuji NOBE!
vloženo: 23. května 2018
vložil: Jaromír Homola, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velice spokojená. Velká ochota a vstřícnost vše ulehčovalo. Chápaví učitelé a příjemné zázemí. Autoškolu všem vřele doporučuju.
vloženo: 22. května 2018
vložil: Kateřina Vrbová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz probíhal svižně a podle plánů, jízdy byly plánovány podle mých preferencí. Byl jsem velmi spokojen v podstatě se vším, na hodiny jsem se vždy těšil. Díky!
vloženo: 22. května 2018
vložil: Adam Kubica, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu doporučit. Velmi milý a přátelský přístup jak autoškoly, tak lektora, který byl velmi trpělivý a byla s ním legrace, žáden stres při jizdách. za mě super :)
vloženo: 16. května 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh celého výcviku byl velmi pestrý. Pan instruktor byl velmi trpělivý :)
vloženo: 16. května 2018
vložil: Dominika,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem s autoškolou velmi spokojena, jak s přístupem, stylem učení, tak i s lektory.
vloženo: 11. května 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola. Jak teorie tak jízdy s p. Koňovksým (kterého můžu jen doporučit)
Vše oriběhlo v naprostém klidu bez komplikací. Dělala jsem 17-ti denní rychlokurz. Jízdy mi byly vždy přizpůsobeny přesně na míru a dokonce jsem měla možnost jezdít i o víkendech. Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna autoškolu NOBE.
vloženo: 9. května 2018
vložil: Adéla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V pohodě autoškola


vloženo: 8. května 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola na jedničku s hvězdičkou :) Trpělivý a přívětivý přístup instruktora i celého týmu. Rozhodně doporučuji!
vloženo: 6. května 2018
vložil: Sylva Schwarzová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodně tuto autoškolu nedoporučuji, hlavně z důvodu, že žákům nabízí slevu (500) když jim napíší dobrý komentář. Dále vám poté zlevní, když přivedete dalsi osoby. To se mi zdá hodně nefér a nechutné. Dobrá autoškola si takovou reklamu dělat nemusí.
vloženo: 20. dubna 2018
vložil: Lenka, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den slečno Lenko.

Děkujeme za Váš názor a Vážíme si Vaší reflexe, která nám pomáhá zlepšovat naše služby. Asi některý z našich kolegů Vám podal mylnou informaci. Je pravda, že snižujeme klientům, kteří napíšou objektivní referenci na naše služby, cenu první zkoušky, ale sleva je v hodnotě 50Kč - 150Kč a klidně může být i negativní. Tím lépe pro nás, protože se můžeme v něčem zlepšit. Je to super projekt, získáme více zpětných vazeb od našich klientů. Více o tomto projektu naleznete na stránce

http://nobe.cz/hodnoceni/

Ale 500Kč za pozitivní referenci opravdu nedáváme to by jsme zkrachovali :D

Další info o 500Kč za doporučení kamaráda opravdu děláme, ale jedná se povětšinou o slevu kterou získá kamarád který je doporučený, je to hodně oblíbené, když například chce přijít celá třída jednoho ročníku střední školy a každý pak má slevu. Autoškola je referenční služba, více než kterákoli jiná a proto je pro nás referenční a affiliate marketing velice důležitý a naši studenti nás opravdu doporučují rádi i bez provize.

Velice Vám děkujeme za zpětnou vazbu a proto i pro Vás máme připravenou 50Kč slevu na Vaši závěrečnou zkoušku a omlouváme se za negativní zkušenost.

S díky Vaše autoškola NOBE


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mě obrovská spokojenost, tedy až na prvního instruktora, který mne ani po PŮLCE odjetých hodin nenaučil parkovat. Všechno to zameškané však skvěle napravil p. Kosňovský který byl výborným lektorem. Autoškolu vřele doporučuji.

vloženo: 17. dubna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný školitel pan Gážda, který dokázal pomoct a poradit, měl zlatou trpělivost. Vstřícnost a výborná kvalita autoškoly.
vloženo: 10. dubna 2018
vložil: Michaela Adamusová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bez problémů. Přátelští a vztřícní lektoři
vloženo: 10. dubna 2018
vložil: Jaroslav Dvořák ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Teorie a jízdy mi dali dost zkušenosti a mohu pouze doporučit . Byl to velice dobrý výběr pro uděláno ridickho průkazu . Pan lektor R. Chmiel mě připravil a naučil vše co jsem potřeboval vědět k řízení auto a dalších důležitých věci . Děkuji
vloženo: 10. dubna 2018
vložil: Aleš , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Spokojenost největší. Pan Gažda je opravdu skvělý a autoškola opravdu na profesionální úrovni. Doporučuji všem.
vloženo: 8. dubna 2018
vložil: Aneta , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi dobrá autoškola, teorie jsou probírány bod za bodem a vše je pečlivě vysvětleno. Jízdy probíhají v centru Ostravy a blízkém okolí, takže Vás skvěle připraví na rušný provoz a tramvaje. Dále mohu doporučit p. Košňovského, který mě za pár jízd naučil opravdu vše, co bylo třeba.
vloženo: 5. dubna 2018
vložil: Tadeáš Maceček,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem hodně spokojený, kvalitní, profesionální a osobní přístup.
vloženo: 22. března 2018
vložil: David Janáček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola, výborný přístup.
vloženo: 21. března 2018
vložil: Rostislav, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškolu velmi doporučuji. vše bylo v pořádku.děkuji
vloženo: 19. března 2018
vložil: Lenka Fučková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mi vybrala rodina jako dárek k 18tinam..
S autoškolou jsem velmi spokojen, paní slezakova vždy v něčem vyhověla, to samé i pan učitel Sonnek, nekřičel, vždy pomohl. Jízdy na míru, s domlouvanim jízd podle času nebyl problém..
Autoškolu můžu všem doporučit :)
vloženo: 8. března 2018
vložil: Mojmír , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, všem vřele doporučuji. Dobrý přístup, profesionalita a trpělivost!
vloženo: 6. března 2018
vložil: Jakub M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velice spokojený s přístupem, ze začátku jsem měl obavy že mi nic nepůjde, ale po pár jízdách s instruktorem jsem se přesvědčil o opaku. Se vším jsem byl plně spokojen, můžu všem doporučit.
vloženo: 22. února 2018
vložil: Jakub Jurásek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola NOBE bylo pro mě správné rozhodnutí. Vybíral jsem podle hodnocení na internetu a tahle mě fakt zaujala svým velmi kladným hodnocením. A nezklamala! Naprostá spokojenost, profesionální přístup, kvalitní výcvik, flexibilita a ochota, to jsou hlavní výhody této autoškoly. Poslal bych tam nejradši celou svoji rodinu, kdyby neměli řidičák :) Tímto NOBE ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěšných žáků a prosperitu Vaší skvělé autoškole.
vloženo: 8. února 2018
vložil: Ivan M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vsem vrele doporucuji! Presla jsem k NOBE z jine autoskoly a byla jsem prijemne prekvapena profesionalitou a atmosferou v Nobe. Teorie bylo skvely a diky instruktora Pana Slavka jsem udelela zkousku hned na poprve (v Praze). Vzdy jsem si moc tesila na jizdy.
Yelena
vloženo: 4. února 2018
vložil: Yelena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoskolou jsem byla velmi spokojena. Vždy se dalo domluvit. Líbilo se mi, že vše probíhalo poctivě jak výuka teorie tak jízdy. Jízd jsem se velmi bála, ale lektor přizpůsobil plán jízd, tak že jsem všechno absolvovala postupně. Chtěla bych mít takové nervy a nadhled jaký měl můj lektor :-)
vloženo: 1. února 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Auotoskola má skvělí přístup. Výuka je přizpůsobena především vám, vaše problémy se snaží řešit. Učitelé i vybavení je parádní. Jediné doporučuji.
vloženo: 15. ledna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvovala jsem kurz v této autoškole a setkala se se skvělým přístupem instruktora pana Gaždy a paní sekretářky, kteří mi vždy vyhověli.
vloženo: 15. ledna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoskole se vždy snaží se přizpůsobit vašemu času.vzdy najdou řešení.doporucuji na 100 %
vloženo: 6. prosince 2017
vložil: Veronika Littnerová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl spokojen, jízdy byly super a v teorii až na jednu hodinu kde školící neustále telefonoval tak to bylo taky super.
4 hvězdy protože nemůžu soudit s ostatníma.
vloženo: 5. prosince 2017
vložil: Filip Radvanský, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, všem vřele doporučuji. Vstřícný a trpělivý přístup. Příprava byla vskutku důkladná a instruktoři trpěliví.
vloženo: 4. prosince 2017
vložil: Marie Rohmová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše proběhlo tak jak jsem očekával. Doporučují všem.
vloženo: 30. listopadu 2017
vložil: Matěj, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý přístup instruktorů.
vloženo: 29. listopadu 2017
vložil: Dominik,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh kurzů byl přesně takový, jaký jsem si představoval. Nevím, jestli bych měl nazývat zaměstnance autoškoly jako personál, ale dejme tomu, že jo. Personál vstřícný, milé prostředí. Ohledně jízd, tak vše šlo tak, jak jsem potřeboval. Doporučuju!
vloženo: 31. října 2017
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Nobe je opravdu skvělá. Od mého instruktora p. Spusty až po p. Slezákovou :). Ve všem mi vyšli maximálně vstříc. A p. Spusta je opravdu nejlepší instruktor. P. Radime vím,že to semnou bylo někdy strašně těžké, ale moc Vám za vše děkuji. Děkuji za ty hodiny kdy jsme se zasmáli a díky za Vaši trpělivost . Protože jsem Vám opravdu někdy dala zabrat :D. Díky za Vaši ochotu a to že když jsem něco pokazila tak jste mě ještě rozesmál abych si z toho nedělala hlavu. Naše jízdy budu mít dlouho v paměti :D a teď když to píšu vzpomínám na ty policajty :D a Váš dlouhý nos :D Díky za vše !

A všem co chtějí dělat autoškolu tak maximálně doporučuji :). Stojí to za to :). Není to jen o tom,že budete jezdit po městě ale opravdu mají snahu Vás něco naučit. A kdykoliv budete chtít něco vysvětlit nebo ještě dopilovat parkování nebo tak není u nich problém :). A hlavně mají lidský přístup a dokážou se ve všem přizpůsobit Vám. A hlavně co je důležité tak chápou že jsme nováčci a že dokážeme zvorat i tu nejjednodušší křižovatku. Ale vše opravdu řeší s klidem a nikdo po Vás neřve. Za mě ještě jednou díky ! Eva
vloženo: 26. října 2017
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborné jednání. Před jízdou jsem byla vždy nervózní, ale po nasednutí do auta ze mě vše odpadlo a citíla jsem se klidná. Pan lektor byl úžásný, hodně mě toho naučil a byla s ním sranda. Doporučuji!
vloženo: 15. října 2017
vložil: Vendula Slavická,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola! Myslím si, že jsem si nemohla vybrat lépe. Učitelé skvělí, snaží se maximálně vyhovět, přizpůsobit. Paráda. Děkuju:)
vloženo: 5. října 2017
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup zaměstnanců ve všech směrech. Pan Sonnek je skvělý, klidný a trpělivý. Naučil me jezdit bez stresu. Perfektně fungovala i komunikace s paní sekretářkou. Vřele doporučuji všem! :)
vloženo: 5. října 2017
vložil: Sára M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup zaměstnanců ve všech směrech. Pan Sonnek je skvělý, klidný a trpělivý. Naučil me jezdit bez stresu. Perfektně fungovala i komunikace s paní sekretářkou. Vřele doporučuji všem! :)
vloženo: 5. října 2017
vložil: Sára M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V průběhu kurzu fungovalo vše dle domluvy,oceňuji osobní přístup k žákům a v prvé řadě trpělivost instruktora.Příprava na zkoušky perfektní,vše podstatné a potřebné probráno a vysvětleno.

vloženo: 5. října 2017
vložil: Kateřina Svetlíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný přístup, lektor. Jsem ráda že dělám kurz zrovna v této autoškole. Jsem velice spokojená a všem jen doporučuji!
vloženo: 21. září 2017
vložil: Simona Janská ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výběr autoškoly byl pro mě díky práci problematický, ale v autoškole Nobe mi vyšli vstříc a udělali kurz no mou míru. Jízdy jsem měl v Ostravě, s instruktorem Sonnkem. Pohodový a klidný člověk, bral všechno s klidem, aspoň jeden z nás v autě :). Výuka měla díky němu klidnou atmosféru a na zkoušky jsem byl dobře připraven.
vloženo: 11. září 2017
vložil: Martin Mikolas,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vsem jenom doporucuji!
vloženo: 1. září 2017
vložil: raman,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ocenila jsem především rychlé a osobní jednání při přihlášení na kurz. Od výuky teorie, zdravovědy po samotné praktické jízdy v Opavě super!
vloženo: 1. září 2017
vložil: Michaela Minksova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola je v pohodě,akorát teorie byla rychlá,ale jízdy v pohodě. A.V.
vloženo: 31. srpna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, s těmi nejlepšími učiteli a super přístupem. Díky nim mám pocit, že zítra zvládnu zkoušky levou zadní :D
vloženo: 31. srpna 2017
vložil: Markéta Dobruská,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj,

Autoškolu NOBE můžu jen doporučit. Jak kvalita teorie, zdravotní přípravy či jízdy byly skvělé. Za instruktora jsem dostal pana Gazdu. Všechno v klidu vysvětlil nestresoval ani neřval. Často se mi přizpůsoboval dle mých časových možností. Za mě to byla výborná volba.
vloženo: 24. srpna 2017
vložil: Adam Š., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji tuto autoškolu všem. Úžasný přístup, profesionalita, trpělivost, ochota. Lektor p. Sonnek byl hodně trpělivý, vstřícný a mnoho jsem se naučila. Jsem trémistka, takže to se mnou neměl lehké. Moc všem děkuji
vloženo: 14. srpna 2017
vložil: Kristýna , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola super , vše mě naučili , jediné mínus bylo ,že když se porouchalo auto musela jsem čekat třeba týden , dokud se neopravilo
vloženo: 4. srpna 2017
vložil: Rebeca Czempielová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Vřele doporucuju! V této autoskole vybrala jsem si kurz na míru a byla jsem s ním velice spokojena. Vždycky jsem se na jízdy těšila a pan Slávek je super učitel, který určitě Vás naučí řídit a zároveň je trpělivý! Bude mi autoskola chybět.
vloženo: 31. července 2017
vložil: Anastasia,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu pouze doporučit. Jsou tam strašně milí lidé, kteří se Vám snaží vyjít se vším vstříc. Rozhodně autoškola NOBE je autoškola, která Vás naučí řídit a připraví Vás na cesty. Rozhodně doporučuji a děkuji že to tam se mnnou vydrželi.
vloženo: 25. července 2017
vložil: Adam Karkoška, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Nobe bola naozaj dobrá voľba! Vybrala som si ju na základe iných recenzií a kebyže sa mám rozhodnúť znova, tak zase pre ňu.
Prístup k žiakom je super. Zdravotná príprava bola veľmi zábavná a poučná. Na meno tej pani, čo ju viedla si nespomeniem ale bola veľmi akčná, ukecaná a umožnila nám vyskúšať si, ako reagovať vo všetkých možných situáciach čo môžu nastať. Môj inštruktor bol pán Gažda. Skvelý človek. Veľmi som sa tých jázd bála ale hneď po prvej jazde ma ten strach prešiel. Bolo to hlavne kvôli jeho super prístupu. Na všetky moje dotazy odpovedal a nemala som pocit, žeby ho obťažovali. Fakt som mala na ňho veľké šťastie! Má nervy zo železa a všetky moje priestupky riešil kľudne. Jazdu som dala síce až na druhýkrát, ale bolo to kvôli tomu, že som prešla na červenú. :) :) :) Áno, aj to sa stáva, keď človek spanikári a nevie, že sú semafory dôležitejšie ako značky. Stres robí svoje. Takže ak sa rozhodnete pre NOBE, za inštruktora dostanete pána Gaždu ako ja, nebudete na skúškach zbytočne panikáriť, vodičák máte v kapse! A hlavne si to užijete! :) :)
vloženo: 21. července 2017
vložil: Zuzana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový dojem z autoškoly je z mé strany poměrně záporný. Když jsem se 6 měsíců nedostavila k dojetí posledních hodin, tak se mi paní sekretářka ozvala asi po měsíci, zbývajících pár měsíců se už nikdo neozval. Ale zase potom nebyl žádný problém s kondičkami, paní sekretářka i vedení je velmi milé a jsou ochotní vám pomoci. Co se přístupu k žákům týče, tak jsem po nepříjemné zkušenosti měnila instruktora-pana Spustu, který se mnou parkoval poprvé. když v kartičce byla 21.hodina, a po celou cestu výcviku se mnou jezdil pouze do Poruby, taktéž jeho přístup byl velmi neprofesionální. S novým lektorem, panem Gaždou, jsem byla velmi spokojena, jen si nemyslím, že když na posledních pár hodin vyměním instruktora, tak že to stačí. K ceně kurzu bych se také ještě vyjádřila tak, že vím, že jsou o mnoho levnější autoškoly s individuálnějším přístupem- alespoň co se teorie týče, ale zase si myslím, že pokud by se u této autoškoly něco stalo-např. nehoda, tak že je dostatečně zabezpečena.
vloženo: 21. července 2017
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškolu nobe bych nikomu nedoporučil zaplatite si rychlokurz a musite si ho zaplatit najednou jinak si nauctujou nejaky nesmyslny poplatek a potom delate autoskolu 4 - 5 měsícu rychlejsi kurz sem fakt nevidel neprijedou pro vas neodvezete se domu absolutne nevyjdou vstric hlavne pracujicim hlavne ze si nechaji zaplatit
vloženo: 18. července 2017
vložil: jan,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice spokojena s touto autoškolou. Milý a kvalitní přístup. Učitelé perfektní! Určitě doporučuji!
vloženo: 9. července 2017
vložil: Helena Voznicová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola má perfektní personál,který neváhá pomoci a rád poradí. Co se týče teorie a praktického výcviku jsem maximálně spokojená. Určitě všem doporučuju.
vloženo: 1. června 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jako instruktora jsem měla pana Spustu. Byla jsem s ním spokojena. Vždy se mi snažil vyhovět, před a po jízdách mě vyzvedl a zavezl, kam jsem potřebovala. Při výuce nechyběl ani humor. Jediná věc, na kterou bych si mohla stěžovat, je nácvik parkování. Nejsem si jistá, zda byl dostatečný.
vloženo: 24. května 2017
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Osobně jsem s autoškolu spokojen. Vynikající domluva na zařízení kurzu a jízd.
Myslím si, že díky jízdám a kurzům jsem na zkoušky připraven a určitě bych tuto autoškolu doporučil ostatním.
vloženo: 11. května 2017
vložil: Daniel,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvela priprava, prijemna pani sekretarka.
vloženo: 4. května 2017
vložil: Kristyna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Gazda byl výborný lektor naučil mě toho spousty od řízení po teorii. Bez výhrad, doporučuji.
vloženo: 2. května 2017
vložil: Jaroslav Dojcsar,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Nobe jsem byla velice spokojená, vždy mi vyšla vstříc, omlouvali moje pozdní příchody a neustálé ztrácení důležitých papírů. Jízdy jsem dostávala pravidelně s Dagmar byla svělá domluva. Učitelé i auta se mi ze začátku střídali , protože jsem si koupila ten nejpomalejší kurz, ale alespoň jsem se naučila ovládání rozlišných vozidel. Učitelé jsou velmi přátelští a vypráví vtipy.
vloženo: 19. dubna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola . Na jízdy jsem dostal Pana instruktora Spustu a musím říct , že nikoho jiného bych nechtěl, s klidem dokázal naučit , vysvětlit a poradit. Za mě maximální spokojenost.
vloženo: 22. února 2017
vložil: Lukáš Večeřa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan majitel, Pan Patrik Nosek je nejzlatější a nejmilejší člověk, který zároveň naprsto přesně ví, jak vést svůj podnik a jak si udržet čest jména jeho firmy. Všichni zaměstnanci, přes paní zdravovědnici až po pana instruktora pana Radima Spustu naprosto profesionální. Pan instruktor je vtipný, naučí přesně a skvěle! Je trpělivý, což jako nervák oceňuji :) Vřele doporučuji naprosto všem!
vloženo: 13. února 2017
vložil: Ludmilka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvela autoskola!!! :)

Cely priebeh, od pociatocnej komunikacie, cez vyuku a skusky si neviem vynachvalit.

Skvela organizacia, ludsky pristup - (podpora, pozitivna motivacia, pochvala), a pre mna osobne - najlepsia mozna ucitelka Dagmar: vsetko vysvetlene tak, aby to pochopil aj uplny zaciatocnik, trpezlivost za desiatich, pochopenie, perfektne planovanie, zrozumitelny postup a navazovanie roznych krokov vyuky a, na rozdiel od toho, co som pocula, ze sa v autoskolach deje velmi casto - nikdy sa nestalo, ze by na mna zvysila hlas. Dagmar je naozaj skvela - skvela zena, ridicka, ucitelka a manazerka!

Autoskoly som sa bala od puberty, s NOBE to bol skvely zazitok! Na hodiny som sa tesila, po hodinach som odchadzala nadsena a tesila som sa dokonca aj na skusky - ktore som v Prahe dala na prvykrat :)

Za vsetko velmi dakujem a prajem autoskole len to najlepsie!
Mila R.
vloženo: 4. února 2017
vložil: Mila R, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedoporučuji pobočku v Praze. Rezervace probíhají naprosto zmatene přes třetí osobu přes sms, termínu je dost málo ... Výjezdy probíhají stále z jednoho místa neexistuje se někam odvést atd. Pokud řízení neovládáte tak, jak by se očekávalo, tak během jízd uslyšíte věty stylu, ze za volat nepatříte, místo podpory a typu, jak chyby odbourat, takže to moc na sebevědomí nepřidá....
vloženo: 26. ledna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem z ni nadšená perfektní přístup pokaždé výhony podle vás kdy máte čas žádné problemi do jiný autoskoly bych nešla
vloženo: 22. ledna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Instruktoři jsou trpěliví, ochotní a svědomití, naučí vás vše potřebné, je s nimi zábava. Můžu jen doporučit!
vloženo: 4. ledna 2017
vložil: Marie Timurová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velké štěstí, pokud v autoškole narazíte na lektora Josefa Mrovce. Velmi oceňuji jeho vyrovnaný lidský přístup, podrobné a trpělivé vysvětlování při jízdách ... Lekce byla vždy maximálně efektivní a procvičování důkladné. Hodnotím kladně, jen díky jemu. + pochvala do kanceláře, paní Slezákové, za její skvělou práci při komunikaci s žáky.
vloženo: 18. prosince 2016
vložil: Ludmila Zahradníková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem spokojený s individuálním přístupem a myslím, že jsem se skvěle připravil na závěrečné zkoušky.
Jízdy se daly plánovat podle mých časových možností a byly zaměřeny na ovládání vozidla a praktické věci.
vloženo: 6. prosince 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lektor byl hodně trpělivý a hodný. Totéž mohu říct i o ostatních zaměstnancích autoškoly Nobe.
vloženo: 23. listopadu 2016
vložil: Dominika Majková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup lektora byl naprosto skvělý, byl trpělivý, vždy vše vysvětlil. Autoškole nemůžu nic vytknout!
vloženo: 21. listopadu 2016
vložil: Lucie Majková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělat 90-ti denní kurz 7 měsíců ????

Cena kurzu 6.000 ,. super, ale vyberou si peníze na závěrečných zkouškách ??? Dělat ji 5X - 10 ???? K záverečkám pustit žáka po 3 měsících od poslední jízdy ???

Hnus, hnus hnus.
vloženo: 18. listopadu 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělat 90-ti denní kurt 7 měsíců ????? Ke zkouškám pustit žáka po 3 měsících, co neřžídil ??? Nakonec pro to, že je autoškola levnější, musí žák absolvovat závěrečné zkoušky po 700,- korunách několikrát, aby si prostě za každou opravnou jízkud nahrabali tři kila ???? Navíc důvody pro nezvládnutí jízdy jako vjel vám do cesty ciklista a nebo kamion, měl jste to očekávat....???? Kurva cože ????

Již nikdy více a okamžitý přestup k jiné autoškole je jasný
vloženo: 18. listopadu 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup, pohodový a klidný učitel, který vždy vyšel vstříc. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 14. listopadu 2016
vložil: Josef Slezák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup celého kolektivu. Já osobně jsem měla učitele jízd Radima Spoustu a za mě ho hodnotím jako nejlepšího učitele. Vše mi ukázal,dobře naučil jezdit a hlavně se uměl přizpůsobit časově i přesto, že jsem ho moc neměla, tak si ho vždy pro mě našel. Za mě autoškola Nobe v Ostravě má 100 hvězdiček, Maximálně doporučuji! Lenka
vloženo: 8. listopadu 2016
vložil: Lenka ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola je skvělá, můj pan učitel měl se mnou velkou trpělivost. Procvičí s vámi vše co vám nejde. Perfektně připraví na zkoušky.
vloženo: 7. listopadu 2016
vložil: Karolína Pavlišová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup, příjemní lidé. Pan instruktor Spusta je přátelský, trpělivý a vše umí dobře vysvětlit. Jsem spokojený. Plně doporučuji.
vloženo: 26. října 2016
vložil: Pavel Mandrla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu NOBE mohu s radostí doporučit. Profesionální jak teoretická výuka, tak i praktická. Co se týče jízd, pan učitel Gažda byl velice trpělivý, po celou dobu klidný a milý. S termíny jízd mi vždy vyhověl, vždy jsme se domluvili. Na jízdy jsem se pokaždé těšila a na autoškolu budu vzpomínat s úsměvem.
vloženo: 22. října 2016
vložil: Tereza Tománková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoskola nobe vas pripravy perfektne na zkousku ,na jizdy si budete verit ,protoze jezdite z jednim autem a zjednim ucitelem skracene a dobre autoskola nobe nejlepsi volba ve vsech smerech
rad bych podekoval pani Slezakove a panu Gazdovy super pristup super jednani a na zaver pan redil Nosek super clovek a chlap :) jen tak dal
vloženo: 17. října 2016
vložil: Marek Petr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice dobrý přístup, který mě velmi potěšil. Také bych chtěla veřejně poděkovat panu učiteli Kosňovskému, který je velmi ochotný a měl se mnou velkou trpělivost. :)
vloženo: 11. října 2016
vložil: Veronika Zlatušková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když autoškolu v Ostravě, tak jedině NOBE!
vloženo: 26. září 2016
vložil: Vendy Č.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh kurzu svižný, teorie zvládnuta velmi rychle bez zbytečných průtahů. Přístup učitelů skvělý, jsou pohodoví a hodní. Nemám problém doporučit ostatním, jsem velmi spokojená.
vloženo: 20. září 2016
vložil: Mishana10,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, skvělý lektor, ochota ze strany autoškoly.Vřele doporučuji! :)
vloženo: 13. září 2016
vložil: Jiří Novotný,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji vřerele,skvělá autoškola,skvělý lektor a neobvyklá ochota ze strany autoškoly.Vřele doporučuji!
vloženo: 13. září 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velmi spokojen s autoškolou Nobe! Doporučuji!!
vloženo: 22. srpna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   byl sem nadmiru spokojen
vloženo: 18. srpna 2016
vložil: libor šmoldas,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup i učitelé. Všem doporučuji.
vloženo: 29. července 2016
vložil: Martin Buchta,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola je skvělá. Jezdil se mnou příjemný a trpělivý pan instruktor, který mě toho hodně naučil. Teoretické hodiny byly taky hodně dobré.
Autoškolu doporučuju.
vloženo: 28. července 2016
vložil: Michaela Brumovská,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Opravdu spokojenost nad míru. Všechno probíhalo hladce, vždy vyšli vstříc. Paráda!!!
vloženo: 20. července 2016
vložil: Nikodém Kofler,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kamarád mi doporučil tuhle autoškolu po třech neúspěšných pokusech u zkoušek. Praktická výuka byla na jedničku a zároveň jsem se naučil věci, které jsem se vůbec nenaučil u své bývalé autoškoly... Bezvadná škola.
vloženo: 14. července 2016
vložil: Pierre Grangé,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   100% spokojenost!:)
vloženo: 14. července 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autě jsem seděla poprvé až v autoškole. Měla jsem strach z ježdění v centru,ale přístup instruktora byl perfektní. Na jízd jsem se vždy těšila. Ze zkoušek jsem měla strach,ale zvládla jsem je napoprvé. Všem doporučuju
vloženo: 14. července 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všichni se snažily aby Autoškola proběhla co nejpříjemněji.
vloženo: 14. července 2016
vložil: Jan Syrový,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola, pan instruktor Spusta ještě lepší. Není co kritizovat, jenom sama chvála. Doporučují všem.
vloženo: 13. července 2016
vložil: Andrea Drobná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice spokojená. Tuto autoškolu doporučuji všem. Jízdy byly v pohodě, žádný problém.
vloženo: 28. června 2016
vložil: Veronika Křaková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola a to jak cenou, lektory na teoretické, tak i na praktické vyucš. Můžu jen doporučit.
vloženo: 27. června 2016
vložil: Somerlík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jak přístup tak i učitelé super. Doporučuji!
vloženo: 10. června 2016
vložil: Jan Chmiel,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prostě skvělé, mohu si jen a jen pochvalovat. Lépe jsem si vybrat nemohl, všem doporučuji.
vloženo: 10. června 2016
vložil: Daniel Ožana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem velmi spokojen, skvělý přístup a komunikace s žáky.
vloženo: 7. června 2016
vložil: Ondřej Chlapek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vstřícný přístup autoškoly, skvělá zdravotnická příprava, teorie byla trochu horší ale vše vynahradil pan Spusta, se kterým jsem byla spokojena, naučil, byl trpělivý, přizpůsobivý, prostě člověk na svém místě.
vloženo: 6. června 2016
vložil: Iva Gřešková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, solidní přistup. Můžu jen doporučit.
vloženo: 5. června 2016
vložil: Алек&#, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Snad nejlepší autoškola kterou jsem si mohl vybrat... super učitele jak teorie tak i jizd. Za mě plný počet prostě doporučuji. Daniel Schaffelhofer
vloženo: 1. června 2016
vložil: Daniel Schaffelhofer ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem vděčná, že mne šťastná náhoda přivedla zrovna k autoškole NOBE! Celý tým je složen ze svědomitých lidí s obdivuhodnou trpělivostí a zájmem o práci, které se věnují. Doporučuji všem, kteří se na autoškolu těší a chtějí se naučit řídit co nejlépe!

vloženo: 1. června 2016
vložil: Anna Galbavá,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškola byla super, hlavně řidič:) jizda v centru prahy dala své a řidič jeětě více :) dobrý přístup, celkové hodnotím 4 z 5. ale myslím si že jedna z nejlepších v Praze
vloženo: 31. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dlouho jsem nad výběrem autoškoly váhal, až jsem si nakonec vybral Nobe. A udělal jsem, jak nejlépe jsem mohl. Přístup učitelů, jak na teoretickou, tak praktickou výuku byl opravdu skvělý. Pan učitel Spusta byl příjemný,vtipný,trpělivý a hodně mě toho naučil. Autoškolu Nobe vřele doporučuji.
vloženo: 30. května 2016
vložil: David Polák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola. Pan učitel Spusta byl hodný, skvělý, trpělivý a vyšel vždy vstříc, můžu jen doporučit!
vloženo: 30. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý kurz proběhl bez jakékoliv komplikace takže naprostá spokojenost. Milý pan učitel, příjemná výuka a kvalitní příprava ke zkouškám.
vloženo: 29. května 2016
vložil: Veronika Valachová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, perfektní přístup všech. Vtipný a příjemný pan instruktor na jízdy a zároveň byli všichni moc ochotní, jelikož dát dohromady studium na VŠ a teoretickou a praktickou část není lehké, ale vždy mi můj instruktor vyšel vstříc, i když toho času jsem já moc neměla. Co dodat, autoškola na jedničku s hvězdičkou. Při rozhodování po vlastních zkušenostech bych neváhala a šla do NOBE opět a znovu a moc ráda. :) Normálně mi asi bude i chybět.
vloženo: 26. května 2016
vložil: Anežka S,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup i učitelé za mě 100 hvězdiček
vloženo: 10. května 2016
vložil: Králíček Mazaný,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Nobe jsem byla velmi spokojená, i noha v sádře v průběhu kurzu se zvládla a jízdy jsem si domluvila později. Dagmarčino heslo: "nic není problém", platí.
Všem vřele doporučuji.
vloženo: 15. března 2016
vložil: Veronika , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj lidi, moc rad bych se podelil o zkusenost s touto autoskolou v Ostrave. Pani asistentka podava vycerpavajici informace o prubehu kurzu a vsem co je potreba. Potesi i osmistovkova linka, ktera je zdarma. Vyuka ve velke ucebne formou pokecu i vykladu s projekci. Zdravoveda byla zabavna, obvazovali jsme se vsichni navzajem :D a nakonec lektor parada, uplne klidas, vzdy uklizene auto, vyzvedavani u prace a u domu. Mel jsem jejich 26ti denni kurz a jezdil jsem 4x tydne. Vse jsem podle dohody stihnul. Hodne jsem ocenil stejne auto i stejneho ucitele po celiu dobu kurzu coz se projevilo hlavne u zaverecne zkousky. No co dodat, byl jsem fakt spokojeny. Vsem doporucuju.
vloženo: 1. března 2016
vložil: Pavel Hladký,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím, docela mne udivilo predchozí hodnocení..... Já jsem byl jak s NOBE, tak se svým učitelem praktického výcviku spokojen na takovou míru, že jsem cítil potřebu, pochválit je veřejne. V plánování jízd se mi vždy přizpůsobili a ke zkoužkám mne dovedli jestě před slíbenou dobou.
.....abych to shrnul: dobrá práce kanceláře, dle mé zkušenosti absolutní spolehlivost, rychlost. Ani když se pořádně zamyslím, nenapadá mne co vytknout. Děkuji týmu NOBE

vloženo: 24. února 2016
vložil: Radovan Chot,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu NOBE můžu doporučit. Jednání na úrovni jak ze strany vedení, tak skvělý přístup instruktorů, kteří naučí. Zkratka přišel jsem, naučil se a zavěrečné zkoušky na první dobrou. Za mě palec hore.
vloženo: 17. února 2016
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velmi spokojen...sel jsem na doporuceni a splnilo to me ocekavani .. zkratka prisel jsem udelal jsem napoprve a od te doby jsem stastny ridic. Diky NOBE
vloženo: 7. února 2016
vložil: Jiri, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedoporučuji. Vše jsem se naučil sám.
vloženo: 18. září 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Každý týden zahajujeme teoretický výcvik a každý týden probíhá výuka ve stabilních prostorech naší autoškoly. Teorie probíhá od 15:00-19:30 a to i přes vánoční svátky. Žádný student není připuštěn ke zkouškám, pokud nemá všechny podpisy v třídnici. Tento komentář si dovolujeme prohlásit jako neplatný. Děkujeme za pochopení


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola se nejdříve zdála jako dobrá volba ale co se zdálo se rozplynulo, 90ti denní kurz který mel končit před měsícem stále nemám hotový pořád mi chybí skoro půlka jízd, učitel v autoškole většinou neměl čas a nepřizpůsobil se pracujícímu člověku! pracuji týden ranní a týden odpolední, přes odpolední směnu učitel neměl vůbec čas a když jsem měla ranní jezdily jsme tak dvě hodiny týdně, po další domluvě, že se učitel ozve se vůbec v daný den neozval :( autoškolu nemohu doporučit pokud se někomu nechce dlouho čekat na ŘP ....
vloženo: 26. června 2015
vložil: Nikola Slučiaková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola na úrovni. Asistentka podává vyčerpávající informace, pan učitel Wojak je naprosto luxusní učitel - v klidu a pohodě, umí vysvětlit i nevysvětlitelné, opravdu se žákům věnuje a připraví ke zkoušce - úspěch zaručen.
vloženo: 27. května 2015
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe doporučuji, cena je sice vyšší, ale má to své opodstatněné výhody, jak mi bylo řečeno. Majitel je profesionál, co dbá na pověst autoškoly, velice pendluje na tom, aby instruktoři nebyli nervní na žáky, čehož jsem byl sám jednou svědkem - a má pravdu, učitelé nemají na žáky co řvát, k ničemu to nevede. Sám jsem měl mega pohodového učitele. Opravdová kvalita, kterou teď při hledání autoškoly na motorku postrádám; doporučuji.
vloženo: 24. srpna 2014
vložil: Jiří K.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Učitelé byli super. Na zkoušky mě připravili skvěle. Nejlepší autoškola v Ostravě. Doporučuji!
vloženo: 4. září 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Neustále jsem se rozhodovala, k jaké autoškole přejít na závěrečné zkoušky. Měla jsem z přestupu obavy, ale musím říct, že tato autoškola na mě zapůsobila dobře už na první dojem. Celý tým NOBE ke mně přistupoval velice profesionálně, vstřícně, odboural ze mě veškerý stres a byl pro mě velkou psychickou podporou nejen u zkoušek. Přístup od pana Fuska byl naprosto profesionální, za těch pár hodin kondiček jsem získala více zkušeností a dovedností než během výcviku u bývalé autoškoly. Tato autoškola má opravdu zájem o své klienty a hlavně o úspěšnost při závěrečných zkouškách. Pokud se rozhodujete, v jaké autoškole začít výcvik určitě zde neváhejte. Autoškolu doporučuji všem uchazečům o ŘO! Ještě jednou děkuji celému týmu NOBE za řidičák. Jsou prostě nejlepší!
vloženo: 26. dubna 2013
vložil: Tereza,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   18,9 2012 jsem uděla skoužky co bych řekla o Autoškole Nobe mají super vystuponaní a chováni ke studentum a to není obvykle tím je Autoškola Nobe unikátní a doporučuji P.Drahoš Nosek skvělí člověk hlavně skvělí učitel doporučuji cena je určitě trošku vyšší ale ta kvalita tam je od celého týmu. Market a děkuji Autoškole Nobe a hlavně P.Drahošovi
vloženo: 22. září 2012
vložil: Market, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem spokojen s kvalitou a úrovni výuky a výcviku. Žadatelům o řidičák, určitě doporučuji.
vloženo: 5. ledna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola NOBE je svým způsobem unikátní, jelikož přístup k žákům je, naproti ostatním autoškolán, bezkonkurenční.
vloženo: 12. října 2010
vložil: Zdeněk Kozák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   velice dobrý přístup k žákům, ochota poradit, podpora u zkoušek.
vloženo: 27. srpna 2010
vložil: Tereza Hájková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Není ani jedna věc kterou bych na ně mohla říct v špatním slova smyslu. Neměla jsem ani jeden malinkej problem. :-D
vloženo: 15. července 2010
vložil: :-D, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jak jinak ohodnotit autoškolu NOBE než 5 hvězdiček :-))) Tak jsem to dnes udělala a bude mi to všechno moc chybět. Co se přístupu týče tak rozhodně ANO! Pan Drahoš je strašně ZLATÝ a HODNÝ člověk. :* Po pár jízdách si ho prostě zamilujete :-) A navíc maximální podporu, ochotu a vstřícnost můžete čekat od celého teamu Nobe :-) Jestli neuděláte zkoušky na poprvé (není to moc časté:D), tak na to, že jste nebyli na všechy chytáky v Ostravě upozorněni, se opravdu vymlouvat nemůžete :-) Všem budoucím řidičům přeji aby si vybrali tu správnou autoškolu a nevybírali jen podle ceny :) Děkuju Vám ještě jednou moc za všechno:* H.H.
vloženo: 3. března 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   neosobní přístup k žákům
vloženo: 23. prosince 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   zklamání,spousta zbytečného telefonování a dotazování se na termín,neorganizováno dobře
vloženo: 10. května 2009
vložil: peˇtka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   takže lidi autoškolu nobe vám můžu jedině doporučit jelikož tmnějši přístup je uplně skvěly a lektoři sou supr hlavně pan FUSEK ..takže vřele doporučuji..hanz
vloženo: 27. února 2009
vložil: hanz,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velká šou, super přístup, dost pomohli.. respekt
vloženo: 20. února 2009
vložil: Mat, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsou uplně super, se vším mi pomohli a byli fakr báječní :) a Miluju pana Drahoše, děkuji za zkoušky. jste supr
vloženo: 28. září 2008
vložil: Petra Nová, Žabeň, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělám u nich 60ti denní kurz. Všechno je na svém místě a šlape to. Petr
vloženo: 24. září 2008
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   jsou dobří, maj teď ale málo učitelů, ale vždycky se dovolám, na maily odpovídaj, kancelář jim funguje a výuku maj v pohodě. myslím, že jsou dobří

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 18. září 2008
vložil: Jirka Lacota, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělal jsem u nich expresní 17ti denní kurz a řeknu Vám, že to mají zmáknuté.
Magistrát sice trochu lajdal, ale kurz jsem měl za 15dní.
A lektoři, nechápu jejich nervy, kolikrát jsem udělal takovou botu a oni byly prostě skvělí. Úsměv pohoda
Můžu jenom doporučit

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 14. srpna 2008
vložil: Kuba Štroch, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Nobe osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nobe < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Nobe - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje